cutting nozzle

نازل برش

cuttingMachine

تجهیزات نیمه اتوماتیک

pipecutting

لوله برها

tool-box (1)

ست جوش و برش

gasheating

مشعل گرمکن گاز

acc (1)

متعلقات جوش و برش

gaswelding

سرپیک جوشکاری

heatingset

سرپیک گرمکن هواگاز

cnccutting

برش اتوماتیک هواگاز

CUTTINGtorch

سرپیک برشکاری

weldingNozzle

نازل جوش

safty (1)

ایمنی جوشکاری هواگاز

CUTTINGtorch

سرپیک برشکاری

gaswelding

سرپیک جوشکاری

tool-box (1)

ست جوش و برش

cutting nozzle

نازل برش

weldingNozzle

نازل جوش

heatingset

سرپیک گرمکن هواگاز

gasheating

مشعل گرمکن گاز

cuttingMachine

تجهیزات نیمه اتوماتیک

safty (1)

ایمنی جوشکاری هواگاز

cnccutting

برش اتوماتیک هواگاز

acc (1)

متعلقات جوش و برش

pipecutting

لوله برها

سوزن سایز 100-50 KASWELD ترکیه
بستن

سوزن سایز 100-50 KASWELD ترکیه

شرکت KASWELD ترکیه برای محصولات برش طرح گلور خود سه سایز نازل یا سوزن تولید نموده است که یکی از سایزهای آن سوزن یا نازل سایز 100-50 KASWELD است .

 این محصول دارای کیفیت قابل قبولی است و ساخته شده از جنس برنج است . این نازل ها برای سرپیک های برش دو تیکه طرح گلور مورد استفاده قرار می گیرد .

گرمکن موریس تایوان
بستن

گرمکن موریس تایوان

یکی از محصولات مهم در صنعت هواگاز که امروزه در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد گرمکن موریس تایوان است . این محصول همانطور که گفتیم هواگاز است و با گازهای اکسیژن و استیلن یا پروپان قابل استفاده است که توانایی حرارت تا 2600 درجه حرارت با ترکیب گاز اکسیژن و گاز پروپان و 3300 درجه حرارت با گاز اکسیژن و استیلن  را دارد .

این گرمکن دارای یک لوله به طول یک متر و یک سری ساخته شده از آلیاژ مس است که به آن سری مسی H5 می گویند می باشد .

 همچنین این مصول دارای یک دسته با شیر های اکسیژن که معمولا با رنگ آبی نشان داده می شود و یک شیر گاز که معمولا با رنگ قرمز نشان داده می شود . این شیر ها دارای کیفیت خوبی است و وظیفه آن تنظیم فشار خروجی گرمکن است .

بستن

سری گرمکن H1M ایلدیز ترکیه

یکی از محصولات مصرفی و کاربردی در صنعت هواگاز سری های گرمکن هستند که دارای سایزهای مختلفی هستند که یکی از آنها مدل M37011 است که به نام سری H1M در میان صنتعگران معروف می باشد که آلیاژ مس تهیه و تولید شده است.

تنها تفاوت این مدل با سری های عادی تمام مس بودن این سری ها است که باعث طول عمر بیشتر این محصولات می گردد .

گرمکن های هواگاز همگی توانایی ایجاد 2600 تا 2800 درجه گرما را دارند که این گرما ربطی به سایز آنها ندارد و فقط با بزرگ شدن سایز های آن شعاع گرم کردن آن تغییر می کند .

این گرمکن همانطور که گفتیم هواگاز است و توسط گازهای اکسیژن و پروپان قابل استفاده است . فشار قابل تنظیم و توصیه شده برای گاز اکسیژن 2 تا 3 بار و برای گاز پروپان 0.3 تا 1 بار می باشد .

مصرف گاز اکسیژن این مدل سری گرمکن بین 5 تا 5.9 مترمکعب بر ساعت و برای گاز پروپان 1.5 تا 3.1 مترمکعب بر ساعت است .

کلاهک برش طرح گلور KASWELD ترکیه
بستن

کلاهک برش طرح گلور KASWELD ترکیه

یکی از محصولات با کیفیت شرکت KASWELD است که بر روی سوزن های سایزهای 20-3 ، 50-20 ، 100-50 مورد استفاده قرار می گیرد .

این محصول ساخته شده از مس است و در برابر حرارت های بسیار زیاد مقاوم می باشد .

دستگاه برش ریلی یک فک ایلدیز ترکیه کد 4604
بستن

دستگاه برش ریلی یک فک ایلدیز ترکیه کد 4604

در کارگاه های صنعتی بزرگ و سازه سازان ورقهای بزرگ فولادی باید به قسمت های مختلف با اندازه های مختلف تقسیم شوند و به دلیل طول زیاد مسیر برش امکان خطا و کاهش دقت در برشکاری دستی وجود دارد بنابراین برای این کار از برش ریلی ایلدیز که بوسیله برق و در مسیر ریل حرکت می کند برای برشکاری استفاده می شود برش برقی تک فک ایلدیز توانایی برش تا عمق 150 میلیمتر و با سرعت 700 میلیمتر بر دقیقه را دارد. . همچنین موتور این برش برقی 24 ولت است و برق ورودی دستگاه می تواند 220 و 110 ولت باشد. همچنی این دستگاه با اتصال قرقره و پرگار قابلیت برش دایره به قطر 1300 میلیمتر را دارند

یک ریل دو متری بر روی این مجموعه قرار دارد و به دلیل طراحی خاص ابتدا و انتهای ریل می توانید تعداد ریل های نامحدودی به یکدیگر متصل نمایید.

این دستگاه قابلیت برش تحت زاویه جهت ایجاد بستر جوشکاری را نیز دارد.

بستن

سری مسی سایز 6 گلور سوئیس

یکی از مهم ترین و قدیمی ترین شرکت های تولیدکننده صنعت هواگاز شرکت گلور سوئیس است که دارای محصولات گوناگونی است . سری مسی های این شرکت از آلیاژ مس ساخته شده است که در سایزهای 1 تا 8 تولید و توزیع می گردد .

سری مسی سایز 6 گلور سوئیس دارای کیفیت بسیاربالایی است که نسبت به سری مسی های موجود دربازار قیمت بالا تری دارد که علت آن هم این است که سری مسی های دیگر طرح این سری مسی را تولید می کنند.

این محصول همانطور که می دانید برای نازل های جوشکاری هواگاز مورد استفاده قرار می گیرد و با گازهای اکسیژن ، استیلن و پروپان قابل استفاده است . این سری مسی فشار کاری 2.5 بار برای گاز اکسیژن و 0.25 و 0.35 برای گاز استیلن دارد و برای جوشکاری ضخامت 9 تا 14 میلیمتر مناسب است .

بستن

نازل برش استیلن کف تخت 175 تا 250 میلیمتر ایلدیز ترکیه

یکی از نیازهای اصلی و مصرفی در هر سیستم برشکاری نازل برش است که این محصولات معمولا در هر شرکت  هرنوع سرپیک یک شکل و اندازه ای دارد که در ادامه در مورد آن توضیح خواهیم داد .

 نازل برش استیلن کف تخت 175 تا 250 میلیمتر ایلدیز ترکیه یکی از همین نازل هاست که با کد فنی 45407A شناسایی می گردد و به نام کف تخت می شناسند .

نازل های شرکت ایلدیز ترکیه طراحی شده و کپی شده از نازل های هریس امریکا است که نازل های NFF یا A معروف هستند.

این محصول برای برش به 6.5 تا 7.5 بار فشار اکسیژن و 0.5 بار فشار استیلن نیاز دارد  و برای برشکاری تا ضخامت 175 تا 250 میلیمتر مناسب است .

نازل جوش کد3610 ایلدیز ترکیه
بستن

نازل جوش سایز0 ایلدیز ترکیه

یکی از محصولات مصرفی در سیستمم هواگاز سرپیک های جوشکاری است که این سرپیک نیاز اولیه ای دارند که آن نازل جوش است . این نازل سایز 0 مجموعه نازل های جوش است که از فلزات برنج و مس ساخته شده است که به همین دلیل دمای حرارتی زیادی را تحمل می کنند .

این محصول دارای کیفیت بسیار بی نظیر است که قابل قیاس با هیچ مدل نازل جوش تو قیمت خود نیست . این محصول ساخته شده و کپی شده از نازل گلور سوئیس است که با کد فنی 3610 شناسایی و معرفی می گردد .

این محصول همانطور که می دانید هواگاز است و با گازهای اکسیژن ، استیلن و پروپان قابل استفاده است . این نازل دارای فشار کاری 2.5 بار برای گاز اکسیژن و 0.25 و 0.35 برای گاز استیلن دارد و برای جوشکاری ضخامت 0.2 تا 0.5 میلیمتر مناسب است .

فلاشبک اکسیژن بین شیلنگ ایلدیز کد 1018
بستن

فلاشبک اکسیژن بین شیلنگ ایلدیز کد 1018

بازگشت شعله در فرآیند های جوش و برش هواگاز پدیده قابل پیش بینی است. بنابراین مکانیزم جلوگیری از بازگشت شعله که توسط فلاشبک انجام می شود برای هر کارگاهی لازم و قابل استفاده است. فقط تفاوت در محل نصب آن است و از این جهت فلش بک بین شیلنگ ایلدیز ترکیه محبوب ترین نوع است . به دلیل قابلیت نصب روی هر نوع از تجهیزات و وابسته نبودن به سایز مهره و نوع آن می توانید فلاشبک بین شیلنگ اکسیژن ایلدیز را روی هر نوع از تجهیزات جوش و برشکاری هواگاز نصب نمایید.

نازل برشکاری میکس استیلنی ایلدیز
بستن

نازل برشکاری میکس استیلنی ایلدیز

نازل های برشکاری سه پله یا میکس بدون شک محبوبترین نوع نازل برشکاری محسوب می شود و به همین دلیل بر روی بسیاری از انواع سرپیک برش قابل نصب است . نوع استیلنی نازلهای ایلدیز ترکیه برای سایز 3 الی 500 میلیمتر طراحی شده و فشار مصرفی آن متناسب با سایز برشکاری متغیر است.

سرپیک برش تیپ هریس ایلدیز ترکیه کد 4542
بستن

سرپیک برش تیپ هریس ایلدیز ترکیه کد 4542

سرپیک برشکاری 4542 ایلدیز ترکیه با قابلیت برشکاری 250 میلیمتر از باکیفیت ترین محصولات این شرکت است . اکسیژن و گاز سوختنی در سر این سرپیک مخلوط می شود و به این جهت نازل کف تخت به روی آن نصب می شود . سرپیک برش 4542 در اندازه های مختلف به طول 46 تا 100 میلیمتر قابل سفارش گذاری است.

ست جوشکاری KASWELD ترکیه
بستن

ست جوشکاری KASWELD ترکیه

یکی از مجموعه های پرطرفدار در کل جهان ست های جوشکاری است که دارای مدل ها و طرح های مختلف است یکی از این مدل ها ست جوشکاری KASWELD ترکیه است .

این ست دارای کپسول اکسیژن ، کپسول استیلن ، مانومتر اکسیژن ، مانومتر استیلن ، سرپیک جوشکاری و استند نگهداری کپسول می باشد .

نازل جوش سایز 6 KASWELD ترکیه
بستن

نازل جوش سایز 6 KASWELD ترکیه

یکی از شرکت های تولیدکننده صنعت هواگاز KASWELD ترکیه است که دارای محصولات گوناگونی است . نازل های جوشکاری این شرکت برگرفته و طراحی شده از مدل نازل های جوش گلور سوئیس است که در سایزهای 1 تا 8 تولید و تهیه می گردد .

نازل جوش سایز 6 KASWELD ترکیه دارای کیفیت قابل قبولی است و نسبت به نازل های جوشکاری گلور سوئیس قیمت پایین تری دارد . این محصول برای جوشکاری ضخامت از 9 تا 14 میلیمتر مناسب است.

سرپیک جوشکاری مدل 2210
بستن

سرپیک جوشکاری مدل 2210 آروا

سرپیک جوشکاری مدل 2210 یکی از محصولات با کیفیت شرکت آروا می باشد که دارای 15 ماه گارانتی می باشد .

این سرپیک برای جوشکاری انواع لوله های برنجی ، مسی و آهنی مورد استفاده قرار می گیرد . ای سرپیک ساخته شده به روش هات فورج است و به همین دلیل از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است . این محصول دارای 4 عدد نازل جوشکاری ، یک دسته با قابلیت تنظیم فشار گاز و اکسیژن می باشد . این محصول طرح زینسر آلمان می باشد .

بستن

سری مسی سایز 7 زینسر آلمان

یکی از قدیمی ترین شرکت های تولیدکننده صنعت هواگاز شرکت زینسر آلمان است که دارای محصولات گوناگونی است . سری مسی های این شرکت از آلیاژ مس ساخته شده است که در سایزهای 1 تا 8 تولید و توزیع می گردد .

سری مسی سایز 7 زینسر آلمان دارای کیفیت بسیاربالایی است که نسبت به سری مسی های موجود دربازار قیمت بالا تری دارد که علت آن هم این است که سری مسی های دیگر طرح این سری مسی را تولید می کنند.

این محصول همانطور که می دانید برای نازل های جوشکاری هواگاز مورد استفاده قرار می گیرد و با گازهای اکسیژن ، استیلن و پروپان قابل استفاده است . این سری مسی فشار کاری 2.5 بار برای گاز اکسیژن و 0.25 و 0.35 برای گاز استیلن دارد و برای جوشکاری ضخامت 14 تا 20 میلیمتر مناسب است .

گرمکن هواگازی سبک
بستن

گرمکن هواگازی سبک گلور

البته این گرمکن برای کار با محصولات فلزی کوچک تدارک دیده شده و همچنین در صورت نیاز به ذوب قطعات فلزی در بوته همچون کار دندان سازی و طلاسازی بسیار مناسب است.

سرپیک جوشکاری گلور
بستن

سرپیک جوشکاری گلور

سرپیک جوش گلور محبوبترین نوع چهارسر جوشکاری است این سری جوش شامل یک دسته و چهار نازل جوشکاری در یک جعبه نارنجی رنگ می باشد . نازلهای موجود در بسته بندی جوش گلور سوئیس از سایز 1 الی 4 برای جوشکاری قطعه کار از ضخامت 0.5 الی 6 میلیمتر مناسب هستند و در صورت نیاز نازل با سایز بزرگتر نیز روی همین دسته جوش نصب می شود. از دلایل برتری سرپیک جوش گلور می توان به طراحی شیر اکسیژن و گاز و وزن سبک سرپیک اشاره نمود.

بستن

نازل برش استیلن کف تخت 15 تا 25 میلیمتر ایلدیز ترکیه

یکی از نیازهای اصلی و مصرفی در هر سیستم برشکاری نازل برش است که این محصولات معمولا در هر شرکت  هرنوع سرپیک یک شکل و اندازه ای دارد که در ادامه در مورد آن توضیح خواهیم داد .

 نازل برش استیلن کف تخت 15 تا 25 میلیمتر ایلدیز ترکیه یکی از همین نازل هاست که با کد فنی 45403A شناسایی می گردد و به نام کف تخت می شناسند .

نازل های شرکت ایلدیز ترکیه طراحی شده و کپی شده از نازل های هریس امریکا است که نازل های NFF یا A معروف هستند.

این محصول برای برش به 4.5 تا 5.5 بار فشار اکسیژن و 0.4 بار فشار استیلن نیاز دارد  و برای برشکاری تا ضخامت 15 تا 25 میلیمتر مناسب است .

بستن

سری مسی سایز 5 زینسر آلمان

یکی از قدیمی ترین شرکت های تولیدکننده صنعت هواگاز شرکت زینسر آلمان است که دارای محصولات گوناگونی است . سری مسی های این شرکت از آلیاژ مس ساخته شده است که در سایزهای 1 تا 8 تولید و توزیع می گردد .

سری مسی سایز 5 زینسر آلمان دارای کیفیت بسیاربالایی است که نسبت به سری مسی های موجود دربازار قیمت بالا تری دارد که علت آن هم این است که سری مسی های دیگر طرح این سری مسی را تولید می کنند.

این محصول همانطور که می دانید برای نازل های جوشکاری هواگاز مورد استفاده قرار می گیرد و با گازهای اکسیژن ، استیلن و پروپان قابل استفاده است . این سری مسی دارای فشار کاری 2.5 بار برای گاز اکسیژن و 0.25 و 0.35 برای گاز استیلن دارد و برای جوشکاری ضخامت 6 تا 9 میلیمتر مناسب است .

دستگاه برش پلاسما ریلی ایلدیز ترکیه کد 4603
بستن

دستگاه برش پلاسما ریلی ایلدیز ترکیه کد 4603

برشکاری پلاسما از روشهای جدید و کارآمد برشکاری است به دلیل کرف کم و دقت برشکاری دیگر به پخ زنی بعد از برشکاری نیاز ندارید . حال اگر نیاز باشد که طول مسیر طولانی برشکاری شود از برش برقی پلاسما ایلدیز استفاده خواهد شد این دستگاه قابلیت نصب تورچ 150 پلاسما را دارد و با سرعت 1800 میلیمتر بر دقیقه برشکاری را انجام می دهد.

ریل دستگاه 2 متر است و قابلیت افزایش تا بی نهایت را داراست . همچنین ارابه دستگاه برش برقی با ولتاژهای مختلف کار می کند.