ساینده ها

ساینده ها

سنگ های سایش و برش

گازها

گازهای صنعتی

انواع گاز و رگلاتور

safety

ایمنی محیط کار

لباس،ماسک و دستکش

برش پلاسما

برشکاری پلاسما

ماشین آلات و قطعات پلاسما

welding

جوشکاری با قوس الکتریکی

جوشکاری الکترود،تیگ،میگ

gasweld

جوش و برش هواگاز

سرپیک و رگلاتورها

gasweld

جوش و برش هواگاز

سرپیک و رگلاتورها

welding

جوشکاری با قوس الکتریکی

جوشکاری الکترود،تیگ،میگ

برش پلاسما

برشکاری پلاسما

ماشین آلات و قطعات پلاسما

safety

ایمنی محیط کار

لباس،ماسک و دستکش

گازها

گازهای صنعتی

انواع گاز و رگلاتور

ساینده ها

ساینده ها

سنگ های سایش و برش

ساینده ها

ساینده ها

سنگ های سایش و برش

گازها

گازهای صنعتی

انواع گاز و رگلاتور

safety

ایمنی محیط کار

لباس،ماسک و دستکش

برش پلاسما

برشکاری پلاسما

ماشین آلات و قطعات پلاسما

welding

جوشکاری با قوس الکتریکی

جوشکاری الکترود،تیگ،میگ

gasweld

جوش و برش هواگاز

سرپیک و رگلاتورها

جوشکاری

دستگاه جوش برق و تیگ Carry EL 504 Professional گام الکتریک

Carry EL 503 G یکی از دستگاه های اینورتری شرکت گام الکتریک است که برای جوشکاری با انواع الکترود قلیایی ، روتیلی ، سلولوزی  و ... مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه همانطور که اشاره کردیم برای جوشکاری قوس دستی ، جوش تیگ استفاده قرار می گردد..

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد. توان خروجی این دستگاه تا 500 آمپر است. این محصول دارای 27  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 29 کیلو ولت آمپر می باشد .سایز الکترودهای قابل استفاده برای این دستگاه تا قطر 5 به صورت دائم است .

دستگاه تیگ مدل DC TIG 401 PULSE WC صبا الکتریک

دستگاه تیگ DC مدل   DC TIG 401 PULSE WC  یکی از دستگاه های اینورتری شرکت صبا الکتریک است. این محصول امکان جوشکاری انواع فلزات از قبیل استنلس استیل، تیتانیوم، مس، نیکل، برنج، آلیاژ های نیکل را دارد .

این دستگاه جوش امکان جوشکاری در حالت 2T ، 4T ، مجهز به مدار HF کیفیت جوش بسیار خوب آرک دار ، مصرف برق پایین ، وزن و اندازه مناسب ، دارای مدار محافظ در برابر افزایش دما و جریان و استفاده از تکنولوژی اینورتر با المان قدرت IGBT را دارد .

این محصول دارای 83  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز و توان خروجی این دستگاه تا 400 آمپر  60% Duty Cycle می باشد.

الکترود تنگستن آرگون آبی بینزل

الکترود تنگستن آرگون آبی بینزل

یکی از الکترودهای جوشکاری آرگون است که از خانواده لانتان می باشد.

این تنگستن دارای لانتان است و برای جوشکاری انواع فلزات نظیر آهن، استیل، آلومینیوم، منیزیوم، تیتانیوم، نیکل و مس برای آمپر های متوسط و بالا مناسب است.

این تنگستن خواص مشابهی با تنگستن قرمز و طلایی دارد  و مانند تنگستن قرمز و طلایی همه فلزات را جوشکاری می کند ولی با ابن تفاوت که این محصول مانند تنگستن قرمز رادیو اکتیو ندارد.

مانند تنگشتن طلایی برای یک فرایند الکتریکی DC نیست بلکه برای هر دو فرایند الکتریکی AC و DC مورد استفاده قرار می گیرد و برای انسان سرطان زا نیست.

همانطور که گفتیم این تنگستن برای جوشکاری با هر دو فرایند الکتریکی AC و DC مناسب است و مورد استفاده قرار می گیرد.

این تنگستن دارای سایز های 0.5 ، 1 ، 1.6 ، 2.4 ، 3.2 ، 4 ، 6 ، 6.4 ، 8 و 10 می باشد.

دستگاه جوشکاری زیرپودری 1000 آمپر مدل 2150 آروا

دستگاه جوشکاری زیرپودری  1000 آمپر مدل 2150 یکی از محصولات با کیفیت شرکت آروا می باشد که  نیازمند  برق سه فاز 380 ولت  است.

این دستگاه دارای  جریان ورودی 75 آمپر ،ولتاژ بی باری 72 ولت ، جریان خروجی 100  تا 1000 آمپر ، ولتاژ خروجی 42  ولت ، 85  کیلو گرم وزن ، دارای درجه عایق کاری F ، درجه حفاظت خانگی IP21 و بسیار مناسب برای جوشکاری آلومینیوم و سطوح ضخیم می باشد  .

دستگاه جوش زیر پودری مدل POWER-SUB-INV SERIES 12.53 صبا الکتریک

دستگاه جوش زیر پودری  POWER-SUB-INV SERIES 12.53  یکی از دستگاه های اینورتری شرکت صبا الکتریک است که  با تکنولوژی PWM و برای جوشکاری حساس ، با دقت بالا  مورد استفاده قرار می گیرد .

در این محصول می توان از خود سازه به عنوان ریل استفاده نمود و ریل جانبی را نیز حذف کرد ( در سازه های حداقل 40CM منظور است)

این محصول دارای 75 کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز و توان خروجی این دستگاه 400 آمپر است  و توان خروجی این دستگاه تا 1000 آمپر  100% Duty Cycle و 1250 آمپر 60% می باشد.

دستگاه تیگ مدل DC TIG 401 PULSE صبا الکتریک

دستگاه تیگ DC مدل   DC TIG 401 PULSE  یکی از دستگاه های اینورتری شرکت صبا الکتریک است. این محصول امکان جوشکاری انواع فلزات از قبیل استنلس استیل، تیتانیوم، مس، نیکل، برنج، آلیاژ های نیکل را دارد .

این دستگاه جوش امکان جوشکاری در حالت 2T ، 4T ، مجهز به مدار HF کیفیت جوش بسیار خوب آرک دار ، مصرف برق پایین ، وزن و اندازه مناسب ، دارای مدار محافظ در برابر افزایش دما و جریان و استفاده از تکنولوژی اینورتر با المان قدرت IGBT را دارد .

این محصول دارای 30  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق تک فاز و توان خروجی این دستگاه تا 400 آمپر  35% Duty Cycle می باشد.

برشکاری

دستگاه برش پلاسما مدل Fine Cut 45 گام الکتریک

دستگاه برش پلاسما Fine Cut 45  یکی از دستگاه های اینورتری شرکت گام الکتریک است که برای برشکاری ورق های پوشش دار ، فولاد نرم ، فولاد زنگ نزن ،استنلس استیل ، آلومینیوم  ، مس و برنج  مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول توانایی برش تا 12 میلیمتر را دارد.

این دستگاه برشکاری پلاسما از تکنولوژی اینورتر بهره می برد. توان خروجی این دستگاه تا 45  آمپر است. این محصول دارای 11.8 کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است .

تورچ پلاسما ERGOCUT S 45 TRAFIMET

تورچ پلاسما S 45 از مصرفی ترین و محبوب ترین تورچ های صنعت برشکاری هواخنک پلاسما است که توسط شرکت trafimet تولید و توزیع می گردد .

این تورچ دارای کیفیت بسیار خوبی است و لوازم مصرفی آن نسبت به تورچ های دیگر داخل بازار ارزان تر است . این تورچ ها  توانایی برش از 8 تا 12 میلیمتر را دارد  ولی تا 12 میلیمتر هم می توان با این برش ها برشکاری نمود ولی کیفیت برش مطلوبی را نخواهید داشت .

این تورچ دارای خروجی 40 آمپر و 60% Duty Cycle  است و معمولا در اندازه های 4 و6 متری تهیه و تولید می گردد .

شما برای برشکاری با این تورچ باید هوای کمپرسور را روی 5 بار تنظیم کنید . دقت کنید تنظیم کمتر یا بیشتر از این فشار می تواند باعث خرابی تورچ و حتی ستگاه شما گردد.

گردنه تورچ پلاسما LT81 مینو MINOO

مشخصات گردنه تورچ پلاسما LT81 مینو MINOO گردنه تورچ پلاسما LT81 مینو MINOO یکی از محصولات مصرفی تورچ برشکاری پلاسما

رینگ پلاسما پاورمکس Swirl ring هایپرترم

رینگ پاورمکس یا Swirl ring از جمله محصولات شرکت HYPERTHRERM امریکا است که برای برشکاری با تکنولوژی پلاسما مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول برای کلیه دستگاه های. 105   Powermax45 . 65 . 85  کاربرد دارد.

شرکت HYPERTHRERM امریکا یکی از بهترین شرکت های تولیدکننده محصولات پلاسما است که تمامی لوازم تولیدی خود را به صورت انحصاری برای دستگاه های خود تولید می نمایید و لوازم این شرکت به هیچ عنوان شبیه هیچ شرکتی نیست .

این شرکت محصولات خود را با کدهای مختلفی تولید و تهیه می کند که این کدها نشان دهنده نوع دستگاه ، آمپردستگاه و مدل قطعه است . کد این محصول 220994 است که برای دستگاه های هواخنک 45 ، 65 ، 85 ، 105 آمپر کاربرد دارد .

شرکت HAYPERTHRERM امریکا محصولات هواخنک خود را Powermax  نام گذاری کرده است . یعنی هرگاه گفتند دستگاه Powermax45 می باشد.بدین معنی می باشد که یک دستگاه هواخنک 45 هایپرترم است. این محصول دارای حلقه چرخش محوری پیشرفته می باشد که وظیفه آن این است که گاز را به میزان لازم به سمت نوک  نازل بفرستد .

محصولات هایپرترم امریکا به خاطر کیفیت بالا و قیمت دلار دارای قیمت بالاتری نسبت به محصولات بازار دارد ولی همچنان ما به شما این قول را می دهیم که محصولات این شرکت باز هم خیلی به صرفه تر از محصولات چینی در بازار است .

رینگ پلاسما پاورمکس Swirl ring هایپرترم

از حسن های این محصول می توان به تکنولوژی منحصر به فرد آن ، دقت در برش ، سرعت بسیار خوب ، بهره بری بالا نسبت به هزینه اشاره نمود .

این محصول به علت Conical Flow increases نازل میزا قوس بسیار بالایی را ایجاد و به خاطر فناوری سپر خنک کننده PowerPierce برای دفع مذاب باعث می گردد تا فلز در طول سوراخ کردن سرعت و ضخامت بیشتری را برش دهد امکان سریع خنک کنندگی الکترود را به همراه داشته باشد .

سرپیک برش تیپ هریس ایلدیز ترکیه کد 4543

سری برش دستی ایلدیز ترکیه کد 4543 طراحی خاص و مشابه هریس آمریکا دارد . محل قرار گیری شیر ها در بخش پایینی سرپیک و اهرم فشار نیز بین دو شیر قرار دارد . مکانیزم عملکرد این سرپیک متفاوت از سایر مدلهای رایج در ایران است و نازل قابل نصب بر روی این سرپیک نیز از نوع کف تخت است .

سرپیک برش هدمیکس ایلدیز ترکیه تیپ هریس و قابلیت برشکاری تا عمق 300 میلیمتر را دارد. همچنین این سرپیک با انواع گاز سوختنی چون پروپان و استیلن برشکاری را انجام می دهد.

رینگ تورچ پلاسما IPT60 برند MINOO

رینگ تورچ پلاسما IPT60 برند MINOO یکی از محصولات مصرفی تورچ برشکاری پلاسما است که توسط شرکت MINOO تهیه و تولید می گردد. این رینگ دارای کیفیت بسیار بالایی است و برای تورچ های IPT60 مناسب می باشد .

این محصول دارای نشان های استاندارد بین المللی نظیر CE اروپا است و جز بهترین کیفیت محصولات موجود بازار برش پلاسما است .

سایش

برسهای تیوپی یا گرد کربلایی

مشخصات برسهای تیوپی یا گرد کربلایی برسهای تیوپی یا گرد کربلایی یکی از برس های شرکت تولیدی کربلایی است که

سنباده دیسکی سایز P80 برند ماتادور آلمان

مشخصات سنباده دیسکی سایز P80 برند ماتادور آلمان ساینده ها مدل های مختلفی دارند و برای مصارف مختلفی تولید می

سنباده فلپ مینی سایز P80 پاکو

سنباده فلپ مینی سایز P80 پاکو یکی از اعضای خانواده سنباده های دیسکی است که آن را سنباده فلپ می

سنباده پشت کرکی قرمز بزرگ سایز P120 پاکو

مشخصات سنباده پشت کرکی قرمز بزرگ سایز P120 پاکو ساینده ها مدل های مختلفی دارند و برای مصارف مختلفی تولید

برس دستی ساب ایران برس

برس دستی یکی از برس های شرکت تولیدی ساب ایران برس است که برای استفاده دستی تهیه و تولید می گردد.

سایز این محصول 110 میلیمتر است و طول یال آن30 میلیمتر است .از این محصولات برای مصارف زنگ زدایی ، جرم زدایی و پلیسه گیری مورد استفاده قرار می گیرد.

برس کاسه ای سایز 70 دریلی ایران رکورد

برس کاسه ای دریلی ایران رکورد یکی از برس های کاسه ای است که بر روی نوک دریل بسته می

ایمنی

کفش ایمنی یحیی مدل hera

 

پا به قلب دوم انسان شهره است و برای حفاظت و راحتی از این عضو ارزشمند ما به شما کفش ایمنی یحیی  پیشنهاد می کنیم . این محصول از نوع پلی اورتان با تزریق مستقیم ساخته شده است و از بهترین نوع چرم با سازگاری بالا با پوست بدن تهیه و تولید شده است .

رنگ این کفش ایمنی یحیی مدل مشکی از تکنولوژی کفی کفش مموری فوم بهره می برد و سرپنجه فولادی با قابلیت تحمل فشار 200 داراست. پد استریپ PVC جهت جلوگیری از گاز گرفتگی پا توسط سرپنجه تهیه و تولید شده است . این محصول دارای تاییده وزارت کار می باشد و از سایز 38 تا 47 تولید می گردد .

وزن این کفش حدودا یک کیلوگرم است و برای محیط های شیمیایی و روغنی می باشد مناسب می باشد .جنس رویه آن از چرم و جنس زیره آن از جنس پلی اورتان و ضدسایش ساخته شده است.

مقنعه جوشکاری چرم

مقنعه جوشکاری چرم یکی از بهترین کیفیت ها و بهترین مدل های مقنعه می باشد که از جنس چرم ساخته شده است و 100 درصد نسوز می باشد .

 این محصول کاملا ضد حریق است و کاربر را در برابر سوختگی های سر ، سینه و گردن ایمن نگاه می دارد و برای شغل های برشکاری ، تراشکاری و جوشکاری مناسب است .

این مقتعه ها یه صورت دکمه ای و چسبی تولید می گردد تا حالت گردی صورت را گرفته و از کاربر حفاظت کند .

ماسک کلاهی hatterman تایوان

ماسک کلاهی hatterman تایوان جهت جلوگیری از نور زیاد و فشار به چشمان اپراتور تهیه و تولید می گردد . این ماسک همانطور که اشاره کردیم ساخت کشور تایوان است و از بهترین متریال و کیفیت ساخته شده است . بی شک یکی از بهترین ماسک های کلاهی در بازار ماسک کلاهی hatterman تایوان است . این دارای ویژگی هایی شامل موارد زیر است ساخته شده از جنس ABS قابلیت تنظیم سایز سربند یا هدبند دارای عرق گیر پیشانی دارای قاب متحرک مخصوص شیشه جوشکاری تنظیم عمق کاسه سر

ماسک کلاهی اخوان

همیشه در مورد کارهای صنعتی به خصوص جوشکاری توصیه می گردد که در اولین کار ایمنی را رعایت فرمایید . این محصول یکی از لوازم های ایمنی است که برای محافظت از یک جوشکار تولید گردیده است .

در زمان جوشکاری نوری که تولید می گردد فراتر از تحمل چشم های ما است و باعث فشار بسیار زیادی به چشمان ما می شود و غیر از این مورد ممکن است پاشش های جوش یا اصطلاحا پلیسه وارد چشمان ما گردد به همین دلیل باید حتما هنگام جوشکاری از ماسک جوشکاری استفاده نمود

این محصول از ماسک های دستی بسیار بهتر است زیرا در ماسک های دستی شما باید ماسک را بایک دست نگه دارید و جز اینکه دستان شما را خسته می کند امکان رفتن پیلیسه باز به شمان شما هست . پس در نتیجه این کلاه مناسب ترین انتخاب شماست .

این کلاه دارای هد بند پلاستیکی که بر روی سر قرار می گیرد و یک شیشه با نمره تاریکی 9 است که اجازه ورود نور زیاد را به سمت چشمان شما نمی دهد .

کفش ایمنی نگهبان مدل ماموت

پا یکی از مهمترین اعضای حرکتی انسان است که برای مراقبت آن در کارهای صنعتی باید از کفش های ایمنی استفاده نمود و ما برای محافظت از این عضو با ارزش شما کفش ایمنی نگهبان مدل ماموت را پیشنهاد می کنیم .

این محصول از نوع پلی اورتان با تزریق مستقیم ساخته شده است و از بهترین نوع چرم با سازگاری بالا با پوست بدن تهیه و تولید شده است .

رنگ این محصول مشکی از تکنولوژی کفی کفش مموری فوم بهره می برد و با سرپنجه فولادی تهیه و تولید شده است . این محصول دارای تاییده وزارت کار می باشد و از سایز 37 تا 46 تولید می گردد .

وزن این کفش حدودا یک کیلوگرم است و برای محیط های روغنی و اسیدی،ضد لغزش و ضد سایش می باشد مناسب می باشد .جنس رویه آن از چرم طبیعی و جنس زیره آن از جنس پلی اورتان(PU) و ضدسایش ساخته شده است.

ماسک کلاهی جوشکاری تک پلاست

ماسک کلاهی جوشکاری تک پلاست  یکی از محصولات با کیفت این شرکت است که برای جوشکاری برق مورد استفاده قرار می گیرد .

در زمان جوشکاری عضوی که در معرض بیشترین خطر است چشمان اسنان است . زیرا نور زیاد جوشکاری فشار زیادی را بر چشمان شما وارد می کند و باعث تورم ، سوزش، درد  م بینایی می شود.

شما برای جلوگیری از این اتفاقات بد و دردناک باید از ماسک استفاده نمایید و این مدل ماسک بیشترین مصرف را جوشکاری برق دارد .

ین محصول دارای یک بدنه اصلی که از جنس پلاستیک یا فیبر ساخته شده است ، یک هدبند پلاستیکی برای نصب کلاه روی سر و یک شیشه سیاه به سایز 9 دارد که مورد استفاده قرار می گیرد .

دسته‌های محصولات