آهنگری ، جوشکاری و برشکاری در آتش ، فولاد و فلزات پرورش یافته اند. جوشیار از سال 1390 به تمامی صنایع فلزی ایران خدمات ارائه می کند. ما جوشکاری و برشکاری را میشناسیم زیرا تیم جوشیار متشکل از افراد خبره و متخصص این فیلدها هستند. بدین ترتیب ما بهترین محصولاتی را برای بالاترین کارایی به صنعتگران معرفی میکنیم . 

اکنون محصولات ارائه شده توسط ما ، محصولاتی اعم از دستگاه های برش پلاسما، تجهیزات جوش و برش هواگاز ، تجهیزات و دستگاه های جوش تیگ و جوش میگ ، انواع ساینده ها و تجهیزات ایمنی می باشد . هزاران محصول، صدها مشتری راضی فقط برای یک هدف :

تامین تمام تجهیزات صنعتی مورد نیاز صنعت کشور عزیزمان

رگلاتور گاز

رگلاتور صنعتی      |    رگلاتور خطی    |       متعلقات رگلاتور

جوش و برش هواگاز

سرپیک برشکاری  |  سرپیک جوشکاری  |  ایمنی جوش و برش

برشکاری پلاسما

دستگاه برشکاری پلاسما |  تورچ برش پلاسما  |  لوازم تورچ پلاسما

ساینده ها 

صفحه سنگ فیبری  |  سنباده فلپ  |  سنباده رولی  

جوشکاری قوس الکتریکی

جوشکاری تیگ  |    جوشکاری میگ    |       جوشکاری الکترود

ایمنی محیط کار 

کفش ایمنی      |    دستکش جوشکاری    |  عینک جوشکاری 

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

بهترین محصولات جوش و برش هواگاز

نمایش 9 24 36

هویه گازی ایلدیز کد 2220

برای ذوب و جوشکاری قلع و سایر فلزات با دمای ذوب پایین از انواع هویه استفاده می شود . ایلدیز ترکیه هویه گازی برای این منظور تهیه کرده که سری هویه به وزن 350 و یا 500 گرم است . با توجه به نیاز مصرف کننده هر کدام از این هویه های گازی قابل استفاده است.

سرپیک جوش طلاسازی موریس تایوان

سرپیک طلاسازی موریس تایوان یکی از محصولات محبوب در صنعت طلاسازی است که برای جوش و حرارت دادن به فلز هایی نظیر آهن ، مس ، طلا و کلیه کارهای ظریف کاری مورد استفاده قرار می گیرد .

این محصول دارای یک دسته که شامل یک شیر اکسیژن به رنگ سبز و یک شیر گاز به رنگ قرمز است که برای تنظیم فشار مورد استفاده قرار می گیرد .

این سرپیک به علت کوچک بودن بسیار محبوب است و کپی شده از برند اسمیت امریکا است و به همین دلیل این محصول را با نام های اسمیت ، سری اسمیت ، جوش ظریفکاری یا سرپیک طلاسازی می شناسند .

این سرپیک دارای چهار سری سوزن است که برای ضخامت های مختلف جوشکاری روی این محصول نصب می گردد و همچنین شلنگ این محصول که دارای انعطاف و سبکی خاصی است .

نازل برش هواگاز سایز 2 کوئیکه چینی

نازل سایز 2 کوئیکه چینی از محصولات رنج متوسط برشکاری است که برای برش های بوتانی یا یه تیکه مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول کپی محصول کوئیکه ژاپنی است و برای آن دسته از عزیزانی که نیاز به نازل برش دارند و به هردلیلی توانایی خرید نازل برش اصلی را ندارند مناسب است .

این نازل از لحاظ قیمت بسیار ارزان تر از نازل اصلی است و عمر آن نیز نصف یک نازل اصلی می باشد ولی توانایی برش آن با نازل اصلی برابر می باشد . این محصول توانایی برش از 10 تا 30 میلیمتر را دارد .

نازل کوئیکه سایز 4 اصل ژاپن

نازل کوئیکه سایز 4 اصل ژاپن

یکی از محصولات با کیفیت کشور ژاپن هست که هنوز از لحاظ کیفیتی با وجود صدها برند در دنیا بی رقیب می باشد. این نازل کویکه را به خوبی تمامی صنعتگرانی که کار برشکاری را انجام می دهند می شناسند و نیازی به هیچ تعریف و تبلیغی نیست.

این محصول دارای سایز های 0 تا 8 می باشد که از ضخامت 1 تا 500 میلیمتر را توانایی برش دارد. این نازل کویکه به علت محبوبیت و درخواست صنعتگران بسیار پرفروش بوده و از همین رو عده ای افراد سودجو نازل های چینی این محصول را به جای اصلی به فروش می رسانند که از شما تقاضا داریم که از فروشگاه های معتبر تقاضا نمایید.

نازل کوئیکه سایز 4 اصل ژاپن یکی از این سایز نازل ها است که برای ضخامت 50 تا 70 میلیمتر توسط گاز اکسیژن و استیلن یا پروپان مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین محصولات جوش قوس الکتریکی

الکترود جوشکاری 316 آما

الکترود 316  آما یکی از محصولات با کیفیت این شرکت است که از خانواده الکترود های الکترود قلیایی با روکش لایه زنگ نزن است . این الکترود برای جوشکاری فولاد ریختگی یا فولادهای کروم– نیکل– مولیبدن زنگ نزن اوستنیتی با کربن بسیار کم مورد استفاده قرار می گیرد . این الکترود تا دمای کاری 400 درجه سانتیگراد مناسب می باشد.حسن های این الکترود قوس بسیار مناسب و پایداری دارد .

خشک کردن این الکترود به این صورت است که در دمای 300-350 درجه سانتی گراد به مدت دو ساعت بماند تا بهترین بازدهی را داشته باشد . توجه فرمائید که اندازه نیاز مصرفی خود الکترود را خشک نمائید و حتما بیش از یک ساعت در داخل کوره یا آوون الکترود نماند چون این کار باعث فساد الکترود می شود .

الکترود استیلE 2594-15 ایساب

مشخصات AWS : A5.4 : E2594-15 الکترود استیلE 2594-15 یک الکترود پوشش دار برای جوشکاری استیل های آستنیتی-فریت سوپر دلوکس

تورچ جوش آرگون 18sc بینزل آلمان

مشخصات تورچ جوش آرگون 18sc بینزل آلمان بی شک یکی از بهترین تولیدکنندگان اصلی تجهزات جوشکاری و برشکاری در کل

تورچ آرگون گاز و برق جدا ته مهره WP9 D-WELD

تورچ آرگون گاز و برق جدا ته مهره WP9 D-WELD

یکی از کوچک ترین تورچ های جوشکاری آرگون در دنیا تورچ آرگون گاز و برق جدا ته مهره WP9 D-WELD است که برای  خروجی تا70 تا 100 آمپر تهیه و تولید شده است.

این تورچ مخصوص مکان هایی است که دست به راحتی در آن گردش نمی کند و فضای کاری بسیار کمی برای جوشکاری دارید. این تورچ دارای گردنه بسیار مقاوم است که دارای کانکشن ته مهره است.

این تورچ دارای مدل های ته نری ( این مدل دارای کانکشن نری 75 گامی است ) ته مهره ( سایز 6 و 8 ) به صورت گاز و برق یکی و گاز و برق جدا تولید می گردد. علت وجود این کانکشن ها به خاطر تنوع دستگاه های مصرفی شما است.

این تورچ به علت کوچک بودن دارای لوازم منحصر به فرد خود است. این محصول دارای سه مدل دنباله، کولت و کولت بادی، دسته و سرامیک مخصوص است و در بقیه لوازم با تورچ های دیگر مشابه است .

این تورچ همانند دیگر تورچ های آرگون برای جوشکاری فولاد، آهن، استیل، آلومینیوم، منیزیم، مس و آلیاژهای آن، چدن، برنج، نیکل، نقره، تیتانیوم و سایر آلیاژها کاربرد دارد و می تواند در حالت های شیردار ، متحرک و ثابت مورد استفاده قرار بگیرد .