WIREBRUSH

برس ها

برس و فرچه های سیمی

سنگ الماسه

سنگ الماسه

سنگ رومیزی

سنباده ها1 (1)

سنباده ها

سنباده ورقی،رول و فلپ

صفحه سنگ فیبری

صفحه سنگ فیبری

صفحه های ساب و برش

صفحه سنگ فیبری

صفحه سنگ فیبری

صفحه های ساب و برش

سنباده ها1 (1)

سنباده ها

سنباده ورقی،رول و فلپ

سنگ الماسه

سنگ الماسه

سنگ رومیزی

WIREBRUSH

برس ها

برس و فرچه های سیمی

سنباده P400 ورقه ای یا پوستاب برند ماتادور آلمان

ساینده ها مدل های مختلفی دارند و برای مصارف مختلفی تولید می گردند . یکی از این ساینده ها سنباده  ورقه ای یا پوستاب  برند ماتادور آلمان است . سنباده های ورقه ای یا پوستاب  برند ماتادور آلمان برای یکدست کردن صیقل کردن سطوح فلزی همچون فولاد ، فلزات غیر آهنی ، رنگ و بتونه  کاربرد دارد . این سنباده ها دارای دانه بندی های مختلفی است . دانه بندی های سنباده هرچقدر نمره بالاتری باشد نرم تر است و هرچقدر نمره آن پایین تر باشد زبرتر است به عنوان مثال زبرترین نوع سنباده P180 است و نرم ترین آن P3000 است. شرکت های مختلفی در دنیا کار تولید سنباده را انجام می دهند ه یکی از آنها شرکت ماتادور آلمان است که دارای کیفیت بسیار خوبی است . این شرکت انواع و اقسام سنباده های مختلف را در سایز ها و دانه بندی های مختلف تولید می کند .

سنباده P360 ورقه ای یا پوستاب برند ماتادور آلمان

ساینده ها مدل های مختلفی دارند و برای مصارف مختلفی تولید می گردند . یکی از این ساینده ها سنباده  ورقه ای یا پوستاب  برند ماتادور آلمان است .

سنباده های ورقه ای یا پوستاب  برند ماتادور آلمان برای یکدست کردن صیقل کردن سطوح فلزی همچون فولاد ، فلزات غیر آهنی ، رنگ و بتونه  کاربرد دارد . این سنباده ها دارای دانه بندی های مختلفی است .

دانه بندی های سنباده هرچقدر نمره بالاتری باشد نرم تر است و هرچقدر نمره آن پایین تر باشد زبرتر است به عنوان مثال زبرترین نوع سنباده P180 است و نرم ترین آن P3000 است.

شرکت های مختلفی در دنیا کار تولید سنباده را انجام می دهند ه یکی از آنها شرکت ماتادور آلمان است که دارای کیفیت بسیار خوبی است . این شرکت انواع و اقسام سنباده های مختلف را در سایز ها و دانه بندی های مختلف تولید می کند .

صفحه برش آهن EVET

صفحه برش آهن EVET

صفحه های مختلفی در بازار سایش و برش معرفی شده اند یکی از این صفحه ها، صفحه برش آهن که دارای کیفیت نسبتا خوبی است.

صفحه سایش و برش evet است که ساخت کشور چین می باشد.

این صفحه همانطور که گفتیم صفحه برش آهن است و سایز آن 22*3*180 می باشد.

این سایز اینگونه خوانده می شود که 22 میلیمتر اندازه سوراخ صفحه است و 3 میلیمتر ضخامت صفحه و در نهایت 180 میلیمتر که اندازه قطر صفحه سنگ است.

 این محصول برای برش کلیه فلزات آهنی مناسب است و هیچ محدودیتی برای برش ندارد.

حداکثر سرعت مجاز چرخش این صفحه 80m/s است.

این صفحه ها از جنس فیبر می باشد و از چسب رزین درجه یک تهیه و تولید شده است.

صفحه ساب مینی آهن اوسیس (OASIS)

صفحه ساب مینی آهن اوسیس (OASIS)

از صفحات محبوب هر کارگاه یا کارخانه ای صفحه برش و سایش است که با استفاده از آخرین تکنولوژی توسط شرکت اوسیس (OASIS) تهیه و تولید می گردد.

این صفحه همانطور که گفتیم صفحه برش مینی است و سایز آن 22*6*115 می باشد که اینگونه خوانده می گردد که 22 میلیمتر اندازه سوراخ صفحه است و 6 میلیمتر ضخامت صفحه و در نهایت 115 میلیمتر که اندازه قطر سنگ است.

این محصول برای سایش کلیه فلزات آهنی مناسب است و هیچ محدودیتی برای سایش ندارد. حداکثر سرعت مجاز چرخش این صفحه 80m/s است. این صفحه ها از جنس فیبر می باشد و از چسب رزین درجه یک تهیه و تولید شده است.

برس دستی ایران رکورد

برس دستی یکی از برس های شرکت تولیدی ایران رکورد است که برای استفاده دستی تهیه و تولید می گردد.

سایز این محصول 110 میلیمتر است و طول یال آن30 میلیمتر است .از این محصولات برای مصارف زنگ زدایی ، جرم زدایی و پلیسه گیری مورد استفاده قرار می گیرد.

سنباده فلپ بزرگ سایز ZR120 اوچر UCER ترکیه

مشخصات سنباده فلپ بزرگ سایز ZR120 اوچر UCER ترکیه سنباده فلپ بزرگ سایز ZR120 برند اوچر (UCER) ترکیه یکی از

سنباده P280 ورقه ای یا پوستاب سان مایت کره

ساینده ها مدل های مختلفی دارند و برای مصارف مختلفی تولید می گردند . یکی از این ساینده ها سنباده  P280 ورقه ای یا پوستاب سان مایت است .

سنباده های ورقه ای یا پوستاب  برند سان مایت SUN MIGHTH  کره برای یکدست کردن صیقل کردن سطوح فلزی همچون آهن ، استیل ، فولاد و سطوح چوبی کاربرد دارد . این سنباده ها دارای دانه بندی های مختلفی است .

دانه بندی های سنباده هرچقدر نمره بالاتری باشد نرم تر است و هرچقدر نمره آن پایین تر باشد زبرتر است به عنوان مثال زبرترین نوع سنباده P180 است و نرم ترین آن P300 است.

شرکت های مختلفی در دنیا کار تولید سنباده را انجام می دهند ه یکی از آنها شرکت SUN MIGHTH کره است که دارای کیفیت بسیار خوبی است . این شرکت انواع و اقسام سنباده های مختلف را در سایز ها و دانه بندی های مختلف تولید می کند .

سنگ سنباده محک سایز 200

صفحه سنگ محک ( MAHAK ) یکی از صفحه های محبوب سایش است که ساخت کشور عزیزمان ایران می باشد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است . این صفحه ها همانطور که از نامش پیداست برای سایش و تیز کردن اجسام فلزی مورد استفاده قرار می گیرد.

سنگ سنباده محک سایز 200 برای دستگاه های سنگ چرخان مورد استفاده قرار می گیرد که با سرعت حداکثر 3290 دور بر دقیقه کاربرد دارد . این محصولات دارای سایزهای مختلفی است که یکی از این سایز ها 32*25*200 است که 200 نشانه قطر سنگ ، 25 اندازه ضخامت و 32 آخر نشانه اندازه سوراخ سنگ است . این سنگ ها دارای دو مدل دانه بندی می باشد .

این صفحات مانند دیگر وسایل صنعتی یک عمر کاربردی دارند که در این محصول نیز به همین صورت هست که بعد از استفاده ( بنا به استفاده اشخاص مدت زمان اتمام سنگ متفاوت است) خاصیت سایدندگی خود را از دست می دهد .

سنباده فلپ مینی سایز P40 برند آیتاچ (AYTAC)

مشخصات سنباده فلپ مینی سایز P40 برند آیتاچ (AYTAC) سنباده فلپ مینی سایز P40 برند آیتاچ (AYTAC)  یکی از اعضای

سنباده دیسکی مشکی مینی سایز P220 پاکو

ساینده ها مدل های مختلفی دارند و برای مصارف مختلفی تولید می گردند . یکی از این ساینده ها سنباده

مینی برس بافته کاسه ای کربلایی

مینی برس بافته کاسه ای کربلایی یکی از محصولات با کیفیت شرکت تولیدی کربلایی است که برای مصارف خش گیری , زنگ زدایی ، شکل دادن , پلیسه گیری و پرداخت کاری مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول ساخت کشور عزیزمان ایران است و دارای سایز های 65 ، 75 است.

این برس ها بر روی دستگاه های مینی فرز بسته می گردد و برای مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد . این برس ها به خاطر شکل مخروطی برای زوایای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد . این مدل از برس کاسه ای خشن ترین نوع برس است .

این برس ها دارای قطر های 65 و 75 میلیمتر و ارتفاع 25 میلیمتر می باشد و دارای قدرت چرخش 1100 دور در دقیقه می باشد.

سنباده رولی سایز P220 برند آیتاچ

مشخصات سنباده رولی سایز P220 برند آیتاچ ساینده ها مدل های مختلفی دارند و برای مصارف مختلفی تولید می گردند

سنباده P2500 ورقه ای یا پوستاب سان مایت کره

سنباده p2500 ورقه ای یا پوستاب سان مایت کره

سنباده پوست آب یا سنباده پوساب برند سان مایت (sun might) یک نوع سنباده کاغذی پرکاربرد محسوب میشود.

ساینده ها مدل های مختلفی دارند و برای مصارف مختلفی تولید می گردند . یکی از این ساینده ها سنباده  p2500 ورقه ای برند سان مایت کره است .

سنباده های ورقه ای یا پوستاب  برند سان مایت SUN MIGHTH  کره برای یکدست کردن صیقل کردن سطوح فلزی همچون سنگ ، شیشه ، فایبرگلاس و MDF کاربرد دارد . این سنباده ها دارای دانه بندی های مختلفی است .

دانه بندی های سنباده هرچقدر نمره بالاتری باشد نرم تر است و هرچقدر نمره آن پایین تر باشد زبرتر است به عنوان مثال زبرترین نوع سنباده P60 است و نرم ترین آن P3000 است.

شرکت های مختلفی در دنیا کار تولید سنباده را انجام می دهند ه یکی از آنها شرکت SUN MIGHTH کره است که دارای کیفیت بسیار خوبی است . این شرکت انواع و اقسام سنباده های مختلف را در سایز ها و دانه بندی های مختلف تولید می کند .

بسته های این سنباده ها 50عددی میباشد.  

سنباده P180 ورقه ای یا پوستاب برند ماتادور آلمان

ساینده ها مدل های مختلفی دارند و برای مصارف مختلفی تولید می گردند . یکی از این ساینده ها سنباده  P180 ورقه ای یا پوستاب  ماتادور آلمان است .

سنباده های ورقه ای یا پوستاب  برند ماتادور آلمان برای یکدست کردن صیقل کردن سطوح فلزی همچون فولاد ، فلزات غیر آهنی ، رنگ و بتونه  کاربرد دارد . این سنباده ها دارای دانه بندی های مختلفی است .

دانه بندی های سنباده هرچقدر نمره بالاتری باشد نرم تر است و هرچقدر نمره آن پایین تر باشد زبرتر است به عنوان مثال زبرترین نوع سنباده P180 است و نرم ترین آن P3000 است.

شرکت های مختلفی در دنیا کار تولید سنباده را انجام می دهند ه یکی از آنها شرکت ماتادور آلمان است که دارای کیفیت بسیار خوبی است . این شرکت انواع و اقسام سنباده های مختلف را در سایز ها و دانه بندی های مختلف تولید می کند .

سنباده رولی سایز P280 برند کلینگ آلمان

مشخصات سنباده رولی سایز P280 برند کلینگ آلمان ساینده ها مدل های مختلفی دارند و برای مصارف مختلفی تولید می

سنباده فلپ مینی سایز P120 برند آیتاچ (AYTAC)

مشخصات سنباده فلپ مینی سایز P120 برند آیتاچ (AYTAC) سنباده فلپ مینی سایز P120 برند آیتاچ (AYTAC)  یکی از اعضای

سنباده فلپ بزرگ سایز ZR60 اوچر UCER ترکیه

مشخصات سنباده فلپ بزرگ سایز ZR60 اوچر UCER ترکیه سنباده فلپ بزرگ سایز ZR60 برند اوچر (UCER) ترکیه یکی از

سنباده رولی سایز P360 برند آیتاچ

مشخصات سنباده رولی سایز P360 برند آیتاچ ساینده ها مدل های مختلفی دارند و برای مصارف مختلفی تولید می گردند

سنباده پشت کرکی مشکی مینی سایز P220 پاکو PACO

مشخصات سنباده پشت کرکی مشکی مینی سایز P220 پاکو PACO ساینده ها مدل های مختلفی دارند و برای مصارف مختلفی

سنباده دیسکی سایز P100 برند ماتادور آلمان

مشخصات سنباده دیسکی سایز P100 برند ماتادور آلمان ساینده ها مدل های مختلفی دارند و برای مصارف مختلفی تولید می