نمایش دادن همه 2 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36
اسپری تست PT مگنافلکس انگلیس
بستن

اسپری تست PT مگنافلکس انگلیس

اسپری تست PT مگنافلکس انگلیس (Magnaflux) یکی از اسپرهای تست جوش است که شامل سه قوطی نفوذ کننده ، آشکارساز و تمیز کننده می باشد . این محصول جهت پیدا کردن ناپیوستگی های انواع سطوع فلزی و غیرفلزی مورد استفاده قرار می گیرد .

این ست 3 عددی است و برای استفاده ۸ الی ۱۲ متر طول می باشد . این محصول ساخت کشور انگلیس است و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است .

اسپری ذرات مغناطیسی MT
بستن

اسپری ذرات مغناطیسی MT

یکی از تخصصی ترین کارهای مهندسی در سیستم جوشکاری تشخیص جوش سالم و صحیح است که به آن بازرسی جوش می گویند . بازدید صحیح و دقیق یک جوشکاری شامل داشتن یک سری ابزار تست جوش است که یکی از این ابزار ها اسپری ذرات مغناطیسی MT است .

این محصول برای تشخیص ترک های بسیار ریز مناسب می باشد و به خاطر راحتی رویت این ترک ها روی قطعه جوشکاری با رنگ خاکستری سفید یا مشکی مشخص می شوند که به اصطلاح به آنها ذرات مرئی نیز می گویند .

این ذرات آغشته به مواد فلورسنت هستند و در زیر نور ماوراء بنفش قابل دیدن هستند و دارای حساسیت بسیار بالایی دارند .

ست اسپری های MT شامل دو عدد اسپری می باشد که یکی از آنها اسپری رنگ سفید به شماره فنی WCP-2 (White contrast) است و دیگری اسپری جوهر مشکی (Black Ink)   به شماره فنی 7HF است .

این اسپری ها که به نام اسپری اینک یا جوهری شناخته می شود در برابر میدان مغناطیسی القایی توسط یوک یا کویل مغناطیسی قابل شناسایی هستند.

این اسپری ها برای تست جوش های سطحی و زیر سطحی ، شناسایی ترک های ریز و متوسط ، تست میدان ، بازرسی های نقطه ای ، بازرسی های در طول سرویس ، قطعات ماشینی ، سطوح سبک ، نواحی دور از دسترس ، ترک های انقباضی، پارگی ها، تا شدگی، پوسته شدن، عیوب جوش، عیوب فشاری و عیوب خستگی مورد استفاده قرار می گیرد .