regulator

رگلاتور گاز

رگلاتورهای تنظیم فشارگاز

safety

تجهیزات ایمنی جوش

تجهیزات حفاظت انفرادی

جوش میگ

جوش میگ

تجهیزات جوشکاری CO2

acc (1)

متعلقات جوشکاری

تجهیزات تسهیل و کنترل جوش

جوش تیگ

جوش تیگ

تجهیزات جوش آرگون

الکترود و سیم جوش

الکترود و سیم جوش

الکترودو لوازم مصرفی جوشکاری

جوش الکترود

جوش الکترود

تجهیزات جوشکاری قوس

گازها

گازها

گازهای صنعتی

جوش الکترود

جوش الکترود

تجهیزات جوشکاری قوس

جوش تیگ

جوش تیگ

تجهیزات جوش آرگون

جوش میگ

جوش میگ

تجهیزات جوشکاری CO2

regulator

رگلاتور گاز

رگلاتورهای تنظیم فشارگاز

گازها

گازها

گازهای صنعتی

wire (1)

الکترود و سیم جوش

الکترودو لوازم مصرفی جوشکاری

acc (1)

متعلقات جوشکاری

تجهیزات تسهیل و کنترل جوش

safety

تجهیزات ایمنی جوش

تجهیزات حفاظت انفرادی

کفش ایمنی ساق دار نگهبان مدل اورانوس
بستن

کفش ایمنی ساق دار نگهبان مدل اورانوس

پا یکی از مهمترین اعضای حرکتی انسان است که برای مراقبت آن در کارهای صنعتی باید از کفش های ایمنی استفاده نمود و ما برای محافظت از این عضو با ارزش شما کفش ایمنی ساق دار نگهبان مدل اورانوس را پیشنهاد می کنیم .

این محصول از نوع پلی اورتان با تزریق مستقیم ساخته شده است و از بهترین نوع چرم با سازگاری بالا با پوست بدن تهیه و تولید شده است .

رنگ این محصول مشکی از تکنولوژی کفی کفش مموری فوم بهره می برد و با سرپنجه فولادی تهیه و تولید شده است . این محصول دارای تاییده وزارت کار می باشد و از سایز 37 تا 46 تولید می گردد .

وزن این کفش حدودا یک  کیلوگرم است و برای محیط های روغنی و اسیدی،ضد لغزش و ضد سایش می باشد مناسب می باشد .جنس رویه آن از چرم طبیعی و جنس زیره آن از جنس پلی اورتان(PU) و ضدسایش ساخته شده است.

نازل 0.8 ریز
بستن

نازل 1.2 ریز D-WELD

نازل  1.2 ریز یا M6*28*1.2 یکی از محصولات مصرفی تورچ جوشکاری میگ است که توسط شرکت D-WELD تهیه و تولید می گردد . برای انتخاب نازل مناسب مواردی چون نوع تورچ ، اندازه نازل و نوع پایه را بدانید .

این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی است و دارای پایه M6 است و برای تورچ های هواخنک مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول دارای 25 میلیمتر اندازه می باشد و این نازل را کوچک ترین نوع نازل CO2 می نامند . از این نازل برای جوشکاری با تورچ MB15  استفاده می گردد .

رگلاتور دومرحله ای نیتروژن ایلدیز ترکیه کد 5033
بستن

رگلاتور دومرحله ای نیتروژن ایلدیز ترکیه کد 5033

گاز نیتروژن در صنایع مختلف از جمله صنایع کشاورزی و آبزیان جهت افزایش رشد محصولات مورد استفاده قرار می گیرد حال اینکه مقدار خروجی مورد نیاز این صنایع باید بسیار دقیق باشد . برای افزایش دقت در خروجی رگلاتور از نوع دبل استیج یا دومرحله ای استفاده می شود . مانومتر دومرحله ای نیتروژن ایلدیز در مرحله اول بخشی از فشار را کاهش می دهد و در مرحله دوم فشار کاهش یافته را به مقدار مورد نیاز مصرف کننده می رساند . به دلیل اینکه فشار در مرحله اول کاهش یافته در مرحله دوم فشار دقیق تر و ثابت به مصرف کننده می رسد.

مانومتر استیلن سری ستاره کد 5411 STARREG
بستن

مانومتر استیلن سری ستاره کد 5411 STARREG ایلدیز

مانومتر استیلن سری ستاره مناسب برای تعدیل فشار مخازن استیلن از 40 بار به 2.5 بار طراحی شده و مسیر ورودی آن از راست است . این رگلاتور مناسب برای صنایع کوچک است و از نظر وزن نیز از انواع مشابه سبک تر است.

قطعات تحت فشار این رگلاتور استیل ضد زنگ و با دوام است.

دستگاه تیگ دیجیتال مدل TIG 315-A-AC.DC
بستن

دستگاه تیگ دیجیتال مدل TIG 315-A-AC.DC صبا الکتریک

دستگاه تیگ دیجیتال AC/DC مدل   TIG 315-A-AC.DC  یکی از دستگاه های اینورتری شرکت صبا الکتریک است. این محصول امکان جوشکاری AC موج مربعی  DC PLUSE سینرجیک ، جوشکاری الکترود در حالت DC را دارد .

این دستگاه جوش امکان تغییر کلیه پارمترها به صورت دیجیتال : پیش گاز ، جریان پیک ، فرکانس جریان پایه ، تایمینگ های شروع و خاتمه ، جوش جریان شروع جوشکاری ، جریان خاتمه جوشکاری ، POST GAS ، پهنای پالس ، فرکانس AC را نیز دارد .

این محصول دارای 33  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز و توان خروجی این دستگاه تا 315 آمپر  60% Duty Cycle می باشد.

تورچ میگ MB501 D-WELD
بستن

تورچ میگ MB501 D-WELD

تورچ میگ MB501  یکی از تورچ های قدرتمند میگ آبخنک است که به صورت آبخنک نیز توسط شرکت D-WELD  تولید می شود. این تورچ توانایی جوشکاری  تا 500 آمپر دارد . از این تور امروزه در بسیار از شرکت ها ، کارخانه ها ، کارگاه ها و هرکجا که نیاز به جوشکاری باشد مورد استفاده قرار میگیرد . این تورچ برای این انقدر محبوب است که هزینه نگهداری پایینی نسبت به تورچ های دیگر دارد و توان جوشکاری متوسطی دارد . این تورچ دارای دو پایه نازل هواخنک و آبخنک است که تمامی نازل ها را ساپورت می کند . این تورچ دارای بیشترین توان خروجی تورچ های میگ است . از این تورچ برای جوشکاری  با نازل های 0.8 تا 1.6 میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر در اندازه 3 متری موجود می باشد .
متال مارکر بنفش متوسط ساکورا
بستن

متال مارکر بنفش متوسط ساکورا

یکی از محصولات پرطرفدار و باکیفیت در تجهیزات نشانه گذاری متال مارکر بنفش متوسط ساکورا ژاپن است که مناسب برای استفاده بر روی فلز، شیشه، چوب، پلاستیک و غیره با عرض 2 میلیمتر است . این محصول دارای نوک گرد می باشد و در برابر آب روی سطوح لغزنده مقاومت می کند.

این مارکر دارای مجوز ACMI از ایالات متحده آمریکا برای تأیید غیر سمی می باشد و رنگ آن بنفش است و از جنس رزین پلی استار ساخته شده است . این محصول در بسته های 12 عددی ( جین ) تهیه و تولید می شود .

کپسول 10 لیتری آلومینیومی
بستن

کپسول 10 لیتری آلومینیومی

کپسول 10 لیتری آلومینیومی یکی از دیگر کپسول های پر مصرف است که به علت سبک بودن ( این سیلندر از نمونه فولادی خود 3.5 کیلو سبک تر و 16 سانتی متر کوتاه تر است ) بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . امروزه از این سیلندر برای مصارف صنعتی نظیر : کارگاه ها ، کارخانه ها ، شرکت های سرویس دهنده در محل مانند نصب و تعمیر کولر های گازی ، فروشندگان گازهای هلیوم و مصارف پزشکی نظیر :  بیماران نیازمند به گاز اکسیژن ، بیمارستان ها ، آزمایشگاه ها ، در مانگاه ها و کلیه فضاهای درمانی که نیازمند مراقبت از بیمار هستند مورد استفاده قرار می گیرد .

این سیلندر همانطور که گفتیم از جنس آلومینیوم ساخته شده است و همانطور که می دانید آلومینیوم دارای استحکام و مقاومت بالایی است و به هیمن خاطر از این سیلندر برای گازهای اکسیژن ، ازت یا نیتروژن ، گاز کرین دی اکسید یا CO2 ، آرگون ، هلیوم ، نیتروژن ، گازهای ترکیبی و گازهای خاص مورد استفاده قرار می گیرد . فقط برای استفاده از گاز کربن دی اکسید یا CO2 از شیر سوپاپ دار استفاده می گردد .

این سیلندر توانایی تحمل 300 فشار را در تست و تا 110 بار فشار معادل 10 لیتر گاز را دائم می تواند تحمل نماید . این سیلندر ها دارای یک شیر برنجی با کیفیت بالا و یک کلاهک از جنس فولاد است که برای جلوگیری ضربه به شیر کپسول و دستگیره برای جا به جایی راحت را دارد تولید گردیده است .

این کپسول بسیار سبک است و دارای 10 کیلیوگرم است  و ارتفاع این کپسول 68 و قطر آن 18 سانتی متر است .

تنگستن فیروزه ای دلتا
بستن

تنگستن فیروزه ای دلتا

یکی از محصولات با کیفیت بازار جوشکاری تیگ یا آرگون تنگستن های دلتا است که انواع قطرها و رنگ های مختلف تهیه و تولید می گردد . این تنگستن از تکنولوژی E3 ساخته شده است و دارای یتریوم است و برای جوشکاری فلزاتی نظیر آهن ، استیل ، آلومینیوم ، منیزیوم ، تیتانیوم ، نیکل و مس  کاربرد دارد .

این محصول بسیار زیاد خواص مشابه با تنگستن طوسی و سبز دارد و مثل تنگستن قرمز و طلایی برای همه آلیاژها مناسب است با این تفاوت که این تنگستن همانند تنگستن قرمز دارای رادیو اکتیو نیست و هیچ ضرری شامل اپراتور جوشکار نخواهد شد .

یکی از حسن های دیگر این تنگستن این است که با هر دو فرایند الکتریکی AC و DC به راحتی قابل استفاده است . این تنگستن دارای سایز های 0.5 ، 1 ، 1.6 ، 2.4 ، 3.2 ، 4 ، 6 ، 6.4 ، 8 و 10 می باشد .

بستن

سیم جوش استیل ER 2594 ایساب

مشخصات AWS : A5.9 : ER2594 سیم جوش استیل ER 2594 بدون پوشش و بسیار مناسب برای جوشکاری آلیاژهای استیل
بستن

الکترود استیلE 316L-17 بهلر UTP

مشخصات AWS : A5.4 : E316L-17 الکترود استیلE 316L-17 دارای پوشش سنگینی هستند و جوش با دانه مقعر و حداقل
عینک جوشکاری گلور سوئیس
بستن

عینک جوشکاری گلور سوئیس

جوشکاری و یا برشکاری هواگاز نیاز به بکار گیری هر دو دست دارد . با توجه به اینکه نور شعله برای چشم مضر است لازم است از عینک جوشکاری قابل نصب روی صورت استفاده شود . این عینک ها انواع مختلف و همچنین قابلیت نصب شیشه با درجه تیرگی متفاوت را دارند.