regulator

رگلاتور گاز

رگلاتورهای تنظیم فشارگاز

safety

تجهیزات ایمنی جوش

تجهیزات حفاظت انفرادی

جوش میگ

جوش میگ

تجهیزات جوشکاری CO2

acc (1)

متعلقات جوشکاری

تجهیزات تسهیل و کنترل جوش

جوش تیگ

جوش تیگ

تجهیزات جوش آرگون

الکترود و سیم جوش

الکترود و سیم جوش

الکترودو لوازم مصرفی جوشکاری

جوش الکترود

جوش الکترود

تجهیزات جوشکاری قوس

گازها

گازها

گازهای صنعتی

جوش الکترود

جوش الکترود

تجهیزات جوشکاری قوس

جوش تیگ

جوش تیگ

تجهیزات جوش آرگون

جوش میگ

جوش میگ

تجهیزات جوشکاری CO2

regulator

رگلاتور گاز

رگلاتورهای تنظیم فشارگاز

گازها

گازها

گازهای صنعتی

wire (1)

الکترود و سیم جوش

الکترودو لوازم مصرفی جوشکاری

acc (1)

متعلقات جوشکاری

تجهیزات تسهیل و کنترل جوش

safety

تجهیزات ایمنی جوش

تجهیزات حفاظت انفرادی

اسپری ذرات مغناطیسی MT
بستن

اسپری ذرات مغناطیسی MT

یکی از تخصصی ترین کارهای مهندسی در سیستم جوشکاری تشخیص جوش سالم و صحیح است که به آن بازرسی جوش می گویند . بازدید صحیح و دقیق یک جوشکاری شامل داشتن یک سری ابزار تست جوش است که یکی از این ابزار ها اسپری ذرات مغناطیسی MT است .

این محصول برای تشخیص ترک های بسیار ریز مناسب می باشد و به خاطر راحتی رویت این ترک ها روی قطعه جوشکاری با رنگ خاکستری سفید یا مشکی مشخص می شوند که به اصطلاح به آنها ذرات مرئی نیز می گویند .

این ذرات آغشته به مواد فلورسنت هستند و در زیر نور ماوراء بنفش قابل دیدن هستند و دارای حساسیت بسیار بالایی دارند .

ست اسپری های MT شامل دو عدد اسپری می باشد که یکی از آنها اسپری رنگ سفید به شماره فنی WCP-2 (White contrast) است و دیگری اسپری جوهر مشکی (Black Ink)   به شماره فنی 7HF است .

این اسپری ها که به نام اسپری اینک یا جوهری شناخته می شود در برابر میدان مغناطیسی القایی توسط یوک یا کویل مغناطیسی قابل شناسایی هستند.

این اسپری ها برای تست جوش های سطحی و زیر سطحی ، شناسایی ترک های ریز و متوسط ، تست میدان ، بازرسی های نقطه ای ، بازرسی های در طول سرویس ، قطعات ماشینی ، سطوح سبک ، نواحی دور از دسترس ، ترک های انقباضی، پارگی ها، تا شدگی، پوسته شدن، عیوب جوش، عیوب فشاری و عیوب خستگی مورد استفاده قرار می گیرد .

بستن

الکترود مسE Cu ایساب

مشخصات AWS : A-5.6 : ECu الکترود مسE Cu  از جنس مس خالص است که برای اتصال قطعات مس که
سرامیک سایز 10 تورچ WP9
بستن

سرامیک سایز 10 تورچ WP9 D-WELD

سرامیک سایز 10 تورچ  WP9یکی از محصولات مصرفی تورچ آرگون است که توسط شرکت D-WELD با بالاترین کیفیت تولید می گردد . این محصول همانطور که از نامش پیدا است از جنس سرامیک ساخته شده است  و برای تورچ های مینیاتوری WP9 ، WP20 مناسب می باشد . این محصول  دارای سایزهای مختلف است که یکی از این سایزها 10 می باشد . این سرامیک شکننده است و در برابر ضربه به خاطر سرامیک بودنش بسیار شکننده است ولی از نطر حرارتی توان تحمل بسیار بالایی دارد .

این سرامیک برای همه تورچ های تیگ هواخنک و آبخنک ( به غیر از تورچ های SR9 )  قابل استفاده است . این محصول دارای قطر 16 و قد 30 میلیمتر است و در بسته های 10 عددی به فروش می رسد . این سرامیک ها معمولا دارای رنگ صورتی  است ولی در برخی از شرکت به رنگ سفید تولید می گردد که طبق نظرسنجی خود مشتریان سرامیک های صورتی دارای کیفیت بهتری هستند .

کپسول آرگون 10 لیتری
بستن

کپسول آرگون 10 لیتری

گاز آرگون یکی از گاز کاربردی و ارزان است که در صنایع مختلف نظیر صنایع هوایی ، هوافضا ، جوش تیگ ، صنایه درب و پنجره دو جداره ، صنایع شیشه و بلورسازی ، صنایع ساختمان سازی ، کشتی سازی ، صنایع برق و لامپ و روشنایی ، عایقی ، حرارتی ، صدابرداری و ... کاربرد دارد .

این گاز یک گاز خنثی است که بی رنگ ، بی بو  ، غیر سمی ، خشک و نسبتا سنگین است که وجود در هرمکان باعث یک خلاء می گردد . از مهمترین ویژگی این گاز ارزان بودن آن است که باعث شده در تمامی صنایع از آن استفاده نمایند .

حاصل ترکیب این گاز با گاز CO2 یک پیوند بسیار باورنکردنی است که با استفاده میکس این دو گاز یک جوش بسیار خوب و حرفه ای را رقم می زنند . این گاز دارای گرید  صنعتی 4 و  آزمایشگاهی 5 است و خلوص آن می تواند تا 99.999 باشد. رنگ سیلندر های آرگون معمولا به رنگ آبی نمایش داده می شود .

این سیلندر از فولاد ساخته شده است و دارای 0.35 % کربن می باشد و بعلت وجود Si ، گوگرد ، فسفر و کرم دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی است .این محصول دارای استاندارد ISO9809 است

این سیلندر توانایی تحمل 300 فشار را در تست و تا 110 بار فشار معادل 10 لیتر گاز را دائم می تواند تحمل نماید . این سیلندر ها دارای یک شیر برنجی با یفیت بالا و یک کلاهک از جنس فولاد است که برای جلوگیری ضربه به شیر کپسول تولید گردیده است .

کپسول 10 لیتری فولادی  دارای 13.5 کیلیوگرم است.و ارتفاع این کپسول 84 و قطر آن 14 سانتی متر است .

کپسول 10 لیتری آلمینیومی  بسیار سبک است و دارای 10 کیلیوگرم است  و ارتفاع این کپسول 68 و قطر آن 18 سانتی متر است .

کولت بادی WP9 سایز 1.6
بستن

کولت بادی WP9 سایز 3.2 D-WELD

 از محصولات مصرفی تورچ WP26 است که توسط شرکت D-WELD تهیه و تولید شده است . این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی است و از نوعی از آلیاژ مس است که بسیار در برابر حرارت مقاوم است .

این محصول به شکل یک لوله رزوه دار است که شکل موشکی دارد و دارای چهار عدد سوراخ است  که وظیفه نگهداری کولت و پخش گاز را بر عهده دارد .

سرامیک سایز 5 تورچ WP9
بستن

سرامیک سایز 5 تورچ WP9 D-WELD

سرامیک سایز 5 تورچ  WP9یکی از محصولات مصرفی تورچ آرگون است که توسط شرکت D-WELD با بالاترین کیفیت تولید می گردد . این محصول همانطور که از نامش پیدا است از جنس سرامیک ساخته شده است  و برای تورچ های مینیاتوری WP9 ، WP20 مناسب می باشد . این محصول  دارای سایزهای مختلف است که یکی از این سایزها 5 می باشد . این سرامیک شکننده است و در برابر ضربه به خاطر سرامیک بودنش بسیار شکننده است ولی از نطر حرارتی توان تحمل بسیار بالایی دارد .

این سرامیک برای همه تورچ های تیگ هواخنک و آبخنک ( به غیر از تورچ های SR9 )  قابل استفاده است . این محصول دارای قطر 8 و قد 30 میلیمتر است و در بسته های 10 عددی به فروش می رسد . این سرامیک ها معمولا دارای رنگ صورتی  است ولی در برخی از شرکت به رنگ سفید تولید می گردد که طبق نظرسنجی خود مشتریان سرامیک های صورتی دارای کیفیت بهتری هستند .

بستن

الکترود استیلE 310-16 ایساب

مشخصات AWS : A5.4 : E310-16 الکترود استیلE 310-16 یک الکترود استیل آستنیتی برای جوش فولاد با ترکیب 25Cr20Ni است
MIG630IT
بستن

دستگاه جوش اينورتر ميگ مگ و الكترود MIG630IT ایران ترانس

دستگاه جوش اينورتر ميگ مگ و الكترود  MIG630IT برای جوشکاری ورق های سایز 0.8 میلیمتر تا 30 میلیمتر و جوشکاری الکترود تا سایز 5 مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه آبخنک می باشد و برای جوشکاری فلزات جنس فولاد کربن پایین ، فولاد با کشش بالا و معمولی برای سیم 0.8 ،1 و 1.2 کاربرد دارد .

این دستگاه دارای 95 کیلوگرم وزن و از سیستم IGBT بهره می برد و بازدهی تا 85% را افزایش می دهد و دارای 60% دیوتی سایکل است . توان ورودی این دستگاه 220 ولت است و تا توان 60 تا 630 آمپر مورد استفاده قرار می گیرد .

کپسول اکسیژن 5 لیتری
بستن

کپسول اکسیژن 5 لیتری

گاز اکسیژن همواره یکی از مصرفی ترین گازها و عمومی ترین آنها می باشد زیرا در مصارف پزشکی  ، صنعتی  و خانگی  کاربرد را دارد .

این گاز ساخته شده از مولکول های دو اتم به جرم 16amu است . این گاز کلا بی رنگ و بدون بو است و به گاز حیات مشهور است . زیرا بدون اکسیژن هیچ جانداری در دنیا زنده نمی ماند .

به طور کلی 4/1 هوای زمین از اکسیژن تشکیل شده است و جانداران از آن بهرمند می شودند . امروزه این گاز برای یک سری از شغلها به عنوان اصلی ترین و حیاتی ترین نیاز پرداخته می شود .به عنوان مثال قواصی ، مراکز درمانی ، معادن ، کار در قنات ها ، چاه ها ، ارتفاع و... مورد استفاده قرار می گیرد .

تولید این گاز به شکل غربال گری مولکولی ، برودتی جدایش اکسیژن ، غشا انجام می گردد که در مقالات در مورد این موضوع بیشتر صحبت کرده ایم .

سیلندر ها از فولاد ساخته شده است و دارای 0.35 % کربن می باشد و بعلت وجود Si ، گوگرد ، فسفر و کرم دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی است . این محصول دارای کیفیت بسیار بالا و بسیار پر فروش می باشد . کپسول 5 لیتری ساخت کشور چین است و دارای استاندارد ISO9809 می باشد .

این سیلندر توانایی تحمل 300 فشار را در تست و تا 110 بار فشار معادل 5 لیتر گاز را دائم می تواند تحمل نماید . این سیلندر ها دارای یک شیر برنجی با یفیت بالا و یک کلاهک از جنس فولاد است که برای جلوگیری ضربه به شیر کپسول تولید گردیده است .

این کپسول بسیار سبک است و دارای 7.8 کیلیوگرم است.و ارتفاع این کپسول 45 و قطر آن 14 سانتی متر است .

کپسول 50 لیتری
بستن

کپسول 50 لیتری

یکی از مصرفی ترین و بزرگترین ظرفیت سیلندر های موجود در بازار است که دارای 50 لیتر ظرفیت گاز است . این کپسول دارای کیفیت بسیار بالایی است که دارای 0.35 % کربن می باشد و بعلت وجود Si ، گوگرد ، فسفر و کرم دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی است .این محصول دارای استاندارد ISO9809 است  .

از این سیلندر برای مصارف صنعتی نظیر : پالت ها ، کارگاه ها ، کارخانه ها ، گازهای خلوص بالا ، گاز های خاص ، فروشندگان گازهای هلیوم و مصارف پزشکی نظیر :  بیمارستان ها ، گازهای خلوص بالای آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد .

از این سیلندر برای گازهای اکسیژن ، ازت یا نیتروژن ، گاز کرین دی اکسید یا CO2 ، آرگون ، هلیوم ، نیتروژن ، گازهای ترکیبی و گازهای خاص مورد استفاده قرار می گیرد .

این سیلندر توانایی تحمل 300 فشار را در تست و تا 200 بار فشار معادل 50 لیتر گاز  را دائم می تواند تحمل نماید . این سیلندر ها دارای یک شیر برنجی با کیفیت بالا و یک کلاهک از جنس فولاد است که برای جلوگیری ضربه به شیر کپسول می باشد .

این کپسول دارای 56 کیلیوگرم وزن است  و ارتفاع این کپسول 143.5 و قطر آن 23.2 سانتی متر است .

کفش ایمنی ایمن پا دنیز مشکی
بستن

کفش ایمنی ایمن پا دنیز مشکی

کفش ایمنی یکی از محصولات مهم در ایمنی است که پاهای کاربر را محفوظ نگه می دارد . کفش ایمنی ایمن پا دنیز مشکی یکی از این محصولات هست که از تکنولوژی کفی کفش مموری فوم بهره می برد و با سرپنجه فلزی تهیه و تولید شده است . این محصول از سایز 37 تا 47 تولید می گردد .

این محصول برای حفاظت از پا در برابر سقوط اجسام سنگین یا تیز و برنده کاربرد دارد و وزن این محصول 900 گرم است و برای صنایع ساختمان سازی، صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، راهسازی و …مناسب می باشد .جنس رویه آن از چرم گاوی جنس زیره آن از جنس پلی اورتان PU و ضدسایش ساخته شده است.

بستن

E CoCr-C ( کبالت 1 ) بهلر UTP

مشخصات AWS : AWS A5.13/AME A5.13 ECoCr-C الکترود کبالت آلیاژ 1 از نظر خواص سختی نسبت به انواع دیگر الکترودهای