linepressure regulator

رگلاتور خطی ایستگاهی

تجهیزات خطوط گازرسانی

highpressureregulator

رگلاتورهای حجم بالا

رگلاتور با حجم گاز بالا

رگلاتور فشار بالا

رگلاتورهای فشار بالا

رگلاتور با فشار کار بالا

industrialPressureRegulator

رگلاتور صنعتی

رگلاتورهای صنعتی،کارگاهی

انواع گاز

انواع گازها

گازهای صنعتی

انواع گاز

انواع گازها

گازهای صنعتی

industrialPressureRegulator

رگلاتور صنعتی

رگلاتورهای صنعتی،کارگاهی

رگلاتور فشار بالا

رگلاتورهای فشار بالا

رگلاتور با فشار کار بالا

highpressureregulator

رگلاتورهای حجم بالا

رگلاتور با حجم گاز بالا

linepressure regulator

رگلاتور خطی ایستگاهی

تجهیزات خطوط گازرسانی

مانومتر استیلن سری اروپایی کد 5211 EUROREG ایلدیز

مانومتر استیلن سری اروپای ایلدیز ترکیه توان تبدیل فشار کپسول استیلن از 25 بار به 1.5 بار را دارد .این رگلاتور استیلن برای مصارف صنعتی جوشکاری ، برشکاری و گرمکاری استفاده می شود. رویه داخلی از جنس روی و بدنه برنجی باعث افزایش طول عمر این محصول شده است.

مانومتر دو مرحله ای آرگون ایلدیز کد 5034

مانومتر دو مرحله ای گاز آرگون ایلدیز به دلیل دقت بالا و ثبات فشار از انواع دیگر این رگلاتور محبوب تر است . از این رگلاتور در صنایع مختلف آزمایشگاهی ، جوشکاری و ... استفاده می شود . فشار خروجی رگلاتور دومرحله ای ایلدیز 1 ، 5 و 10 بار است.

مانومتر استیلن مدل 2510 آروا

مانومتر استیلن  مدل 2510 یکی از محصولات با کیفیت شرکت آروا می باشد ک دارای  ورودی 4.5 بار و خروجی 2.5 بار است .

این مانومتر ساخته شده از جنس برنج است و دارای دو گیج و یک شیر تظیم فشار است . این مانومتر یا رگلاتور طرح زینسر آلمان است و دارای 15 ماه گارانتی می باشد .

رگلاتور اکسیژن دوگیج KASWELD ترکیه

یکی از شرکت های تولیدکننده صنعت هواگاز KASWELD ترکیه است که دارای محصولات گوناگونی است . یکی از این محصولات رگلاتور اکسیژن دوگیج است که دارای دو صفحه نمایش فشار ورودی و خروجی می باشد .

این رگلاتور همانطور که گفتیم برای گاز اکسیژن با ورودی 300 بار و خروجی 10 بار تهیه و تولید شده است . این محصول دارای شیر تنظیم خروجی نیز می باشد .

کپسول آرگون 50 لیتری

مشخصات کپسول آرگون 50 لیتری گاز آرگون یکی از گاز کاربردی و ارزان است و کپسول آرگون 50 لیتری در

گاز نیترو اکساید N2O

مشخصات گاز نیترو اکساید N2O گاز نیترو اکساید N2O یکی از گازهای بسیار کاربردی و ویژه در صنایع پزشکی است

کپسول 50 لیتری هیدروژن

گاز هیدروژن یک گاز بسیار مشتعلی است که از مولکول های دو اتم تشکیل شده است . این گاز سک ترین گاز موجود در جدول تناوبی است که به شکل تک اتمی آن فراوان ترین عنصر شیمیایی است . از این گاز در صنایع هوافضا ، پتروشیمی ها ،پالایشگا ه ها ، تولید کننده انواع مواد شیمیایی ، تصویه فلزات ، موادغذایی ، قطعات الکترونیکی ، موشک سازی ، صنایع دفاع ، ساخت سلول های سوختی  و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

این گاز همانطور که اشاره کردیم سبک ترین گاز موجود در جدول تناوبی است از این رو بسیاری از افراد سودجو این محصول را به جای گاز هلیوم به مصرف کنندگان می فروختند که حادثه های وحشتناکی را رقم زدند. سیلندر های این گاز معمولا با رنگ قرمز تولید می گردد و شیر آنها نیز چپ گرد می باشد و معمولا فقط در سایز 50 لیتری موجود می باشد .

یکی از مصرفی ترین و بزرگترین ظرفیت سیلندر های موجود در بازار است که دارای 50 لیتر ظرفیت گاز است . این کپسول دارای کیفیت بسیار بالایی است که دارای 0.35 % کربن می باشد و بعلت وجود Si ، گوگرد ، فسفر و کرم دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی است .این محصول دارای استاندارد ISO9809 است  .

کپپسول 50 لیتری اکسیژن توانایی تحمل 300 فشار را در تست و تا 200 بار فشار معادل 50 لیتر گاز  را دائم می تواند تحمل نماید . این سیلندر ها دارای یک شیر برنجی با کیفیت بالا و یک کلاهک از جنس فولاد است که برای جلوگیری ضربه به شیر کپسول می باشد .

این کپسول دارای 56 کیلیوگرم وزن است  و ارتفاع این کپسول 143.5 و قطر آن 23.2 سانتی متر است .

رگلاتور هریس مدل 801-N2O

یکی از رگلاتور های محبوب در دنیای فشارشکن ها رگلاتور هریس مدل 801-N2O است که با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید و توزیع می گردد . این محصول برای گاز بیهوشی (N2O) مورد استفاده قرار می گیرد .

این رگلاتور در دو حالت تهیه و تولید شده است که یکی دارای ورودی 230 بار و خروجی 15 لیتر بردقیقه است ودبی یا میزان توانایی خروجی آن 100M3/H است .

 جنس بدنه آن از برنج فورج شده با روکش کروم است و برای صنایع  آزمایشگاهی ، تحقیقاتی ، پزشکی نظیر اتاق عمل مورد استفاده قرار می گیرد . حسن دیگر این محصول تنظیم دقیق میزان گاز دلخواه کاربر است .

کپسول آرگون 40 لیتری

مشخصات کپسول آرگون 40 لیتری گاز آرگون یکی از گاز کاربردی و ارزان است و کپسول آرگون 40 لیتری در

مانومتر اکسیژن 7900 گلور

در کارخانجات تولیدی بزرگ انتقال اکسیژن برای مصرف کننده بصورت خطی و لوله کشی انجام می شود و این بدین معنی است که گاز اکسیژن از مخازن بزرگ با حجم بسیار بالا وارد خط لوله می شود و برای هر مصرف کننده یک انشعاب در نظر گرفته می شود. اما فشار بالای مخازن باید توسط رگلاتور گاز خطی با دبی بالا کنترل شود و این یعنی استفاده از مانومتر اکسیژن 7900 گلور فشار بالا.

 رگلاتور اکسیژن 7900 گلور

برای گازهای مختلف کاربرد دارند و در ابتدای خط نصب می شوند پس از آن فشار گاز در خط لوله متناسب با نیاز مصرف کنندگان تنظیم می گردد.

حداکثر فشار ورودی مانومتر اکسیژن گلور 200 بار و فشار خروجی آن 10 بار است حجم خروجی آن 190 متر مکعب بر ساعت است.

کپسول گاز اکسیژن 2 لیتری

گاز اکسیژن همواره یکی از مصرفی ترین گازها و عمومی ترین آنها می باشد زیرا در مصارف پزشکی  ، صنعتی  و خانگی  کاربرد را دارد .

این گاز ساخته شده از مولکول های دو اتم به جرم 16amu است .

مانومتر گاز طبیعی سری حرفه ای کد 5380 PROREG ایلدیز

در فرآیندهای جوش و برشکاری گازهای مختلفی استفاده می شوند که یکی از این گازهای سوزاننده می تواند گاز طبیعی باشد . این گاز به دلیل فراوانی در کشور ما ، می تواند جایگزین مناسبی برای گازهایی همچون استیلن باشد . فشار ورودی این رگلاتور 200 بار و خروجی آن 4 بار است. تهیه این مانومتر از قطعات با کیفیت باعث طول عمر و بهبود کیفیت محصول شده است.

رگلاتور نیتروژن دوگیج KASWELD ترکیه

یکی از شرکت های تولیدکننده صنعت هواگاز KASWELD ترکیه است که دارای محصولات گوناگونی است . یکی از این محصولات رگلاتور نیتروژن دوگیج است که دارای دو صفحه نمایش فشار ورودی و خروجی می باشد .

این رگلاتور همانطور که گفتیم برای گاز نیتروژن با ورودی 300 بار و خروجی 10 بار تهیه و تولید شده است . این محصول دارای کانکشن اتصال 8/3 است و دارای شیر تنظیم خروجی نیز می باشد .

رگلاتور نیتروژن ACE ایتالیا

رگلاتور نیتروژن ACE یکی از رگلاتور های با کیفیتی است که دارای قیمت بسیار مناسبی است . این محصول ساخته شده از بدنه بسیار مقاومی از آلیاژ برنج فورج شده است که تمامی نیازان مشتریان را به خوبی برطرف می کند .

این رگلاتور دارای ورودی 300 بار و 10 بار خروج است که برای گاز نیتروژن مناسب است .

رگلاتور دبی بالا KASWELD ترکیه

یکی از شرکت های تولیدکننده صنعت هواگاز KASWELD ترکیه است که دارای محصولات گوناگونی است . یکی از این محصولات رگلاتور دبی بالا KASWELD ترکیه است که دارای دو صفحه نمایش فشار ورودی و خروجی می باشد .

این رگلاتور اینرت می باشد و برای کلیه گازها به غیر گازهای آتش زا و خورنده قابل استفاده است و با ورودی 300 بار و خروجی 15 بار و حجم خروجی 180 متر مکعب بر ساعت تهیه و تولید شده است . این محصول دارای کانکشن 4/3 است و برای کلیه سیستم های سانترال و خطی مورد استفاده قرار می گیرد .

مانومتر اکسیژن گلور سوئیس

حمل اکسیژن توسط مخازن پرفشار انجام می گردد و اما استفاده از آنها در فشار های بسیار پایین تر و حجم های متفاوت است . بنابراین نیاز است وسیله ای به نام رگلاتور اکسیژن فشار گاز را از حدود 150 بار به 10 بار تبدیل نماید . مانومتر اکسیژن گلور از بهترین نوع از متریال و به روش فورج تولید شده و حجم و فشار گاز به وسیله دو عدد شیر تنظیم بر روی آن کنترل می شود . در این رگلاتور حداکثر فشار ورودی 200 بار و خروجی 10 بار مدرج شده است .

قیمت مانومتر اکسیژن گلور جزو رده میان قیمت محسوب می شود و در صنایع مختلف و تجهیزات پزشکی نیز کاربرد دارد.

مانومتر اکسیژن گلور سوئیس

حمل اکسیژن توسط مخازن پرفشار انجام می گردد و اما استفاده از آنها در فشار های بسیار پایین تر و حجم های متفاوت است . بنابراین نیاز است وسیله ای به نام رگلاتور اکسیژن فشار گاز را از حدود 150 بار به 10 بار تبدیل نماید . مانومتر اکسیژن گلور سوئیس از بهترین نوع از متریال و به روش فورج تولید شده و حجم و فشار گاز به وسیله دو عدد شیر تنظیم بر روی آن کنترل می شود . در این رگلاتور حداکثر فشار ورودی 200 بار و خروجی 10 بار مدرج شده است .

قیمت مانومتر اکسیژن گلور جزو رده میان قیمت محسوب می شود و در صنایع مختلف و تجهیزات پزشکی نیز کاربرد دارد.

مانومتر اکسیژن مدل 2513 آروا

مانومتر اکسیژن  مدل 2513 یکی از محصولات با کیفیت شرکت آروا می باشد ک دارای  ورودی 315 بار و خروجی 10 بار است .

این مانومتر ساخته شده از جنس برنج است و دارای دو گیج و یک شیر تظیم فشار است . این مانومتر یا رگلاتور دارای دیافراگم تنظیم فشاراز جنس سیلیکون است و دارای 15 ماه گارانتی می باشد .

مانومتر CO2 سری اروپایی ایلدیز کد 5250 EUROREG

مشخصات مانومتر CO2 سری اروپایی ایلدیز کد 5250 EUROREG رگلاتور گاز دی اکسیدکربن ایلدیز ترکیه یا مانومتر CO2 سری اروپایی

رگلاتور پرسی لورچ آلمان

یکی از محصولات با کیفیت و بی نظیر کشور آلمان رگلاتور پرسی است که دارای یک صفحه نمایش عقربه ای بسیار شکیل است . این محصول دارای بدنه بسیار مستحکم فلزی و توانایی تحمل جریان تا 4 بار را دارد.

از این محصول برای نصب روی کلیه کپسول هایی که رزوه پرسی دارند استفاده می گردد . این محصول دارای یک پیچ تنظیم نیز هست که فشار را از 0 تا 4 بار تغییر می دهد.

کپسول گاز فریون R12

گاز فریون R12 یکی دیگر از گازهای یخچالی است که از دسته گازهای خنک کننده می باشد . این گاز بی رنگ است و بسیار گاز کاربردی در صنایع گازهای کولر اتوموبیل است . این گاز یک گاز همه کاره است و در بسیاری از کارها بدون از بین رفتن و پرتی مورد استفاده قرار می گیرد .

این گاز در عین راحتی و سوهولت در استفاده مضراتی برای لایه اوزون دارد که به همین دلیل استفاده از این گاز از  سال 1994 در خیلی از کشور ها ممنوع شده است که ایالات متحده یکی از این کشورهاست. برای همین دلیل به دنبال یک جایگزین برای این گاز بودند و در نهایت گاز R134 به عنوان بهترین و نزدیک ترین به این گاز انتخاب شد .

سیستم گردش این گاز با گازهای مشابه متفاوت است و فرق اصلی آن این است که این گاز در زمان ایستادن ماشین هم نک کنندگی خود را ازدست نمی دهد ولی حتی در گاز R134 نیز  به این صورت نیست و شما در زمان ایست خودرو از خنک کنندگی باد کم می گردد .