Home » 230

نمایش دادن همه 11 نتیجه

نمایش 9 24 36

صفحه برش آهن (آهنگری) ویکتوری فلکس Victory Flex

از صفحات محبوب هر کارگاه یا کارخانه ای صفحه برش آهن (آهنگری) است که با استفاده از آخرین تکنولوژی توسط شرکت ویکتوری فلکس (Victory Flex ) تهیه و تولید می گردد .

این صفحه همانطور که گفتیم صفحه برش آهنگری است و سایز آن 22*3*230 می باشد که اینگونه خوانده می گردد که 22 میلیمتر اندازه سوراخ صفحه است و 3 میلیمتر ضخامت صفحه و در نهایت 230 میلیمتر که اندازه قطر سنگ است .

این محصول برای برش کلیه فلزات آهنی مناسب است و هیچ محدودیتی برای برش ندارد . حداکثر سرعت مجاز چرخش این صفحه 80m/s است . این صفحه ها از جنس فیبر می باشد و از چسب رزین درجه یک تهیه و تولید شده است .

صفحه برش آهن (آهنگری) ویکتوری فلکس Victory Flex :

صفحه برش مینی 115 میلیمتر است و صفحه برش استاندارد 180 میلیمتر ولی دستگاه برش آهنگری سایز 230 میلیمتر است و به صفحه برش 230 میلیمتری صفحه برشکاری آهن (آهنگری) گفته می شود

این شرکت بی اغراق یکی از بهترین تولید کنندگان صفحه های سایش و برش است که با آخرین تکنولوژی روز دنیا در کشور چین محصولات خود را تولید و برای کشورهای اروپایی ، امریکایی و آسیایی صادر می نماید .

صفحه های تولیدی شرکت ویکتوری فلکس دارای استاندارد های مختلفی است که گویای  کیفیت محصولات تولیدی این شرکت است . صفحه های تولید شده شرکت Victory Flex دارای استاندارد EN12413 جهانی است و دارای تاییده MPA هانوفر آلمان است . امروزه از این محصول در تمامی کارگاه ها و کارخانجاتی که دغدغه کیفیت و ایمنی در کار را دارند مورد استفاده قرار می گیرد .

صفحه برش آهنگری evet

صفحه برش آهنگری evet

صفحه های مختلفی در بازار سایش و برش معرفی شده اند یکی از این صفحه ها، صفحه ساب آهن که دارای کیفیت نسبتا خوبی است. صفحه سایش و برش evet است که ساخت کشور چین می باشد. این صفحه همانطور که گفتیم صفحه برش آهن است و سایز آن 22*6*180 می باشد. این سایز اینگونه خوانده می شود که 22 میلیمتر اندازه سوراخ صفحه است و 6 میلیمتر ضخامت صفحه و در نهایت 180 میلیمتر که اندازه قطر صفحه سنگ است. این صفحه برش آهنگری برای برش کلیه فلزات آهنی مناسب است و هیچ محدودیتی برای برش ندارد. حداکثر سرعت مجاز چرخش این صفحه 80m/s است. این صفحه ها از جنس فیبر می باشد و از چسب رزین درجه یک تهیه و تولید شده است.

صفحه برش آهنگری سه ستاره SWATY COMET

مشخصات صفحه برش آهنگری سه ستاره SWATY COMET یکی از صفحات برش و سایش  قدیمی ، محبوب و درجه یک

صفحه برش بزرگ استیل 1.9 ویکتوری فلکس

از صفحات محبوب هر کارگاه یا کارخانه ای صفحه برش بزرگ استیل 1.9 است که با استفاده از آخرین تکنولوژی توسط شرکت ویکتوری فلکس (Victory Flex ) تهیه و تولید می گردد .

این صفحه همانطور که گفتیم صفحه برش بزرگ استیل است و سایز آن 22*1.9*230 می باشد که اینگونه خوانده می گردد که 22 میلیمتر اندازه سوراخ صفحه است و 1.9 میلیمتر ضخامت صفحه و در نهایت 230 میلیمتر که اندازه قطر سنگ است . این محصول برای برش کلیه فلزات استیل مناسب است و هیچ محدودیتی برای برش ندارد . حداکثر سرعت مجاز چرخش این صفحه 80m/s است . این صفحه ها از جنس فیبر می باشد و از چسب رزین درجه یک تهیه و تولید شده است .

این شرکت بی اغراق یکی از بهترین تولید کنندگان صفحه های سایش و برش است که با آخرین تکنولوژی روز دنیا در کشور چین محصولات خود را تولید و برای کشورهای اروپایی ، امریکایی و آسیایی صادر می نماید .

صفحه های تولیدی شرکت ویکتوری فلکس دارای استاندارد های مختلفی است که گویای  کیفیت محصولات تولیدی این شرکت است . صفحه های تولید شده شرکت Victory Flex دارای استاندارد EN12413 جهانی است و دارای تاییده MPA هانوفر آلمان است . امروزه از این محصول در تمامی کارگاه ها و کارخانجاتی که دغدغه کیفیت و ایمنی در کار را دارند مورد استفاده قرار می گیرد .

صفحه برش سنگبری سه ستاره SWATY COMET

مشخصات صفحه برش سنگبری سه ستاره SWATY COMET یکی از صفحات برش و سایش قدیمی ، محبوب و درجه یک

صفحه برش سنگبری کنزاکس KENZAX

مشخصات صفحه برش سنگبری کنزاکس KENZAX صفحه های مختلفی در بازار سایش و برش معرفی شده اند یکی از این

صفحه ساب آهنگری evet

صفحه ساب آهنگری evet

صفحه های مختلفی در بازار سایش و برش معرفی شده اند یکی از این صفحه ها، صفحه ساب آهنگری که دارای کیفیت نسبتا خوبی است. صفحه سایش و برش evet است که ساخت کشور چین می باشد. این صفحه همانطور که گفتیم صفحه برش آهنگری است و سایز آن 22*6*230 می باشد. این سایز اینگونه خوانده می شود که 22 میلیمتر اندازه سوراخ صفحه است و 6 میلیمتر ضخامت صفحه و در نهایت 230 میلیمتر که اندازه قطر صفحه سنگ است. این صفحه برش آهنگری برای برش کلیه فلزات آهنی مناسب است و هیچ محدودیتی برای برش ندارد. حداکثر سرعت مجاز چرخش این صفحه 80m/s است. این صفحه ها از جنس فیبر می باشد و از چسب رزین درجه یک تهیه و تولید شده است.

صفحه ساب آهنگری سه ستاره SWATY COMET

یکی از صفحات برش و سایش قدیمی، محبوب و درجه یک بازار سایش و برش است که تمامی صنعتگران به خوبی با آن آشنایی دارند صفحه سه ستاره (SWATY COMET) است که نیازی به تعریف و تبلیغ ندارد.

صفحه ساب آهنگری سه ستاره SWATY COMET

این صفحه همانطور که گفتیم صفحه ساب آهنگری است و سایز آن 22*6*230 می باشد که اینگونه خوانده می گردد که 22 میلیمتر اندازه سوراخ صفحه است و 6 میلیمتر ضخامت صفحه و در نهایت 230 میلیمتر که اندازه قطر سنگ است.

 این محصول برای برش کلیه فلزات آهنی مناسب است و هیچ محدودیتی برای سایش ندارد.

حداکثر سرعت مجاز چرخش این صفحه 80m/s است.

این صفحه ساب آهنگری سه ستاره از جنس فیبر می باشد و از چسب رزین درجه یک تهیه و تولید شده است.

این شرکت بی اغراق یکی از بهترین تولید کنندگان صفحه های سایش و برش است که با آخرین تکنولوژی روز دنیا در کشور یگوسلاوی محصولات خود را تولید و برای کشورهای اروپایی ، امریکایی و آسیایی صادر می نماید .

صفحه های تولیدی شرکت سه ستاره دارای استاندارد های مختلفی است که گویای  کیفیت محصولات تولیدی این شرکت است.

صفحه ساب آهنگری ویکتوری فلکس

صفحه ساب آهنگری ویکتوری فلکس

از صفحات محبوب هر کارگاه یا کارخانه ای صفحه ساب آهنگری است که با استفاده از آخرین تکنولوژی توسط شرکت ویکتوری فلکس (Victory Flex ) تهیه و تولید می گردد.

این صفحه همانطور که گفتیم صفحه ساب یا سایش آهنگری است و سایز آن 22*6*230 می باشد که اینگونه خوانده می گردد که 22 میلیمتراندازه سوراخ صفحه است و 6 میلیمتر ضخامت صفحه و در نهایت 230 میلیمتر که اندازه قطر سنگ است.

این محصول برای سایش کلیه فلزات آهنی مناسب است و هیچ محدودیتی برای ساب ندارد. حداکثر سرعت مجاز چرخش این صفحه 80m/s است. این صفحه ها از جنس فیبر می باشد و از چسب رزین درجه یک تهیه و تولید شده است.

این شرکت بی اغراق یکی از بهترین تولید کنندگان صفحه های سایش و برش است که با آخرین تکنولوژی روز دنیا در کشور چین محصولات خود را تولید و برای کشورهای اروپایی ، امریکایی و آسیایی صادر می نماید.

صفحه های تولیدی شرکت ویکتوری فلکس دارای استاندارد های مختلفی است که گویای کیفیت محصولات تولیدی این شرکت است.

صفحه های تولید شده شرکت Victory Flex دارای استاندارد EN12413 جهانی است و دارای تاییده MPA هانوفر آلمان است.

امروزه از این محصول در تمامی کارگاه ها و کارخانجاتی که دغدغه کیفیت و ایمنی در کار را دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

صفحه ساب سنگبری سه ستاره SWATY COMET

مشخصات صفحه ساب سنگبری سه ستاره SWATY COMET یکی از صفحات برش و سایش قدیمی ، محبوب و درجه یک

صفحه ساب سنگبری کنزاکس KENZAX

صفحه های مختلفی در بازار سایش و برش معرفی شده اند یکی از این صفحه ها که دارای کیفیت نسبتا خوبی است صفحه سایش و برش کنزاکس ((KENZAXاست که ساخت کشور چین می باشد .

این صفحه همانطور که گفتیم صفحه برش سنگبری است و سایز آن 22*6*230 می باشد که اینگونه خوانده می گردد که 22 میلیمتر اندازه سوراخ صفحه است و 6 میلیمتر ضخامت صفحه و در نهایت 230 میلیمتر که اندازه قطر سنگ است .

 این محصول برای برش کلیه اجسام سنگی مناسب است و هیچ محدودیتی برای برش ندارد . حداکثر سرعت مجاز چرخش این صفحه 80m/s است . این صفحه ها از جنس فیبر می باشد و از چسب رزین درجه یک تهیه و تولید شده است .