Home » 350

نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

صفحه برش پروفیل بر آهن 35 ویکتوری فلکس

صفحه برش پروفیل بر آهن 35 ویکتوری فلکس

از صفحات محبوب هر کارگاه یا کارخانه ای است که با استفاده از آخرین تکنولوژی توسط شرکت Victory Flex تهیه و تولید می گردد.

این صفحه همانطور که گفتیم صفحه برش پروفیل بر آهن 35 است و سایز آن 22*3*350 می باشد که اینگونه خوانده می گردد که 22 میلیمتر اندازه سوراخ صفحه است و 3 میلیمتر ضخامت صفحه و در نهایت 350 میلیمتر که اندازه قطر سنگ است.

این محصول برای برش کلیه فلزات آهنی مناسب است و هیچ محدودیتی برای برش ندارد. حداکثر سرعت مجاز چرخش این صفحه 80m/s است. این صفحه ها از جنس فیبر می باشد و از چسب رزین درجه یک تهیه و تولید شده است.

این شرکت بی اغراق یکی از بهترین تولید کنندگان صفحه های سایش و برش است که با آخرین تکنولوژی روز دنیا در کشور چین محصولات خود را تولید و برای کشورهای اروپایی، امریکایی و آسیایی صادر می نماید.

صفحه های تولیدی شرکت ویکتوری فلکس دارای استاندارد های مختلفی است که گویای کیفیت محصولات تولیدی این شرکت است.

صفحه های تولید شده شرکت Victory Flex دارای استاندارد EN12413 جهانی است و دارای تاییده MPA هانوفر آلمان است. امروزه از این محصول در تمامی کارگاه ها و کارخانجاتی که دغدغه کیفیت و ایمنی در کار را دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

صفحه برش پروفیل بر آهن 4*350 ویکتوری فلکس

مشخصات صفحه برش پروفیل بر آهن 4*350 ویکتوری فلکس از صفحات محبوب هر کارگاه یا کارخانه ای صفحه برش پروفیل

صفحه برش پروفیل بر استیل 35 ویکتوری فلکس

از صفحات محبوب هر کارگاه یا کارخانه ای صفحه برش پروفیل بر استیل 35 استیل است که با استفاده از آخرین تکنولوژی توسط شرکت ویکتوری فلکس (Victory Flex ) تهیه و تولید می گردد .

این صفحه همانطور که گفتیم صفحه برش پروفیل بر استیل 35 است و سایز آن 22*3*350 می باشد که اینگونه خوانده می گردد که 22 میلیمتر اندازه سوراخ صفحه است و 3 میلیمتر ضخامت صفحه و در نهایت 350 میلیمتر که اندازه قطر سنگ است . این محصول برای برش کلیه فلزات استیل مناسب است و هیچ محدودیتی برای برش ندارد . حداکثر سرعت مجاز چرخش این صفحه 80m/s است . این صفحه ها از جنس فیبر می باشد و از چسب رزین درجه یک تهیه و تولید شده است .

این شرکت بی اغراق یکی از بهترین تولید کنندگان صفحه های سایش و برش است که با آخرین تکنولوژی روز دنیا در کشور چین محصولات خود را تولید و برای کشورهای اروپایی ، امریکایی و آسیایی صادر می نماید .

صفحه های تولیدی شرکت ویکتوری فلکس دارای استاندارد های مختلفی است که گویای  کیفیت محصولات تولیدی این شرکت است . صفحه های تولید شده شرکت Victory Flex دارای استاندارد EN12413 جهانی است و دارای تاییده MPA هانوفر آلمان است . امروزه از این محصول در تمامی کارگاه ها و کارخانجاتی که دغدغه کیفیت و ایمنی در کار را دارند مورد استفاده قرار می گیرد .

صفحه پروفیل بر آهن 350 سه ستاره SWATY COMET

مشخصات صفحه پروفیل بر آهن 350 سه ستاره SWATY COMET یکی از صفحات برش و سایش قدیمی ، محبوب و

صفحه پروفیل بر آهن کنزاکس KENZAX

مشخصات صفحه پروفیل بر آهن کنزاکس KENZAX صفحه های مختلفی در بازار سایش و برش معرفی شده اند یکی از