نمایش 1–12 از 161 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36
الگو بر مگنتی ایلدیز ترکیه کد 4684
بستن

الگو بر مگنتی ایلدیز ترکیه کد 4684

به دلیل هزینه های بالای دستگاه های برش اتوماتیک از دستگاه الگوبر که بوسیله برق حرکت می کند و بوسیله هواگاز برش می نماید استفاده می شود. الگوبر ایلدیز مسیر حرکت را مطابق نمونه ای که بالای دستگاه نصب می گردد پیگیری و برش می نماید . بنابراین در پایان برشکاری قطعه ای مطابق با قطعه اصلی خواهید داشت.

ضخامت برشکاری الگوبر ایلدیز 100 میلیمتر و سرعت حرکت آن 1000 میلیمتر بر دقیقه است . حداکثر قطر الگو جهت برش 1200 میلیمتر در اشکال زاویه دار و 1700 میلیمتر برای اشکال دایره ای است.

کار با این دستگاه بسیار آسان تر از دستگاه های اتوماتیک CNC است و بنابراین سرعت کار نیز افزایش خواهد داشت.

جعبه جوش و برش ایلدیز ترکیه کد 8800
بستن

جعبه جوش و برش ایلدیز ترکیه کد 8800

اگر به فکر تجهیز کارگاه خود باشید و نیاز به سرپیک جوشکاری و برشکاری داشته باشید . این مجموعه از ایلدیز که شامل 8 سری جوشکاری و یک سرپیک برش است به شما پیشنهاد می شود . مجموعه جوش و برش ایلدیز در یک جعبه فلزی مقاوم قرار دارد و هریک از قطعات در جای خود قرار می گیرد .

این مجموعه قابلیت برشکاری تا عمق 100 میلیمتر و جوشکاری به ضخامت 30 میلیمتر را دارد.

عینک جوشکاری ، نازل پاک کن ، فندک و قرقره پرگار نیز به همراه این ست قرار دارد.

دستگاه برش پلاسما ریلی ایلدیز ترکیه کد 4603
بستن

دستگاه برش پلاسما ریلی ایلدیز ترکیه کد 4603

برشکاری پلاسما از روشهای جدید و کارآمد برشکاری است به دلیل کرف کم و دقت برشکاری دیگر به پخ زنی بعد از برشکاری نیاز ندارید . حال اگر نیاز باشد که طول مسیر طولانی برشکاری شود از برش برقی پلاسما ایلدیز استفاده خواهد شد این دستگاه قابلیت نصب تورچ 150 پلاسما را دارد و با سرعت 1800 میلیمتر بر دقیقه برشکاری را انجام می دهد.

ریل دستگاه 2 متر است و قابلیت افزایش تا بی نهایت را داراست . همچنین ارابه دستگاه برش برقی با ولتاژهای مختلف کار می کند.

دستگاه برش ریلی دو فک ایلدیز ترکیه کد 4605
بستن

دستگاه برش ریلی دو فک ایلدیز ترکیه کد 4605

در راسته بری از برش برقی استفاده می شود و برای بالابردن سرعت برشکاری می توانید به جای یک مشعل از دو مشعل که همزمان کار برشکاری را انجام می دهند استفاده کنید. دو فک برشکاری ایلدیز از یکدیگر مجزا هستند بنابراین می توانید هرکدام به تنهایی یا همزمان استفاده نمایید. عمق برشکاری در این دستگاه 150 میلیمتر و سرعت آن حداکثر 700 میلیمتر بر دقیقه است.

یک ریل دو متری بر روی این دستگاه موجود است که قابلیت افزایش دارد.

برش تحت زاویه برای ایجاد بستر جوشکاری و پخ زنی از خواص این دستگاه است.

دستگاه برش ریلی یک فک ایلدیز ترکیه کد 4604
بستن

دستگاه برش ریلی یک فک ایلدیز ترکیه کد 4604

در کارگاه های صنعتی بزرگ و سازه سازان ورقهای بزرگ فولادی باید به قسمت های مختلف با اندازه های مختلف تقسیم شوند و به دلیل طول زیاد مسیر برش امکان خطا و کاهش دقت در برشکاری دستی وجود دارد بنابراین برای این کار از برش ریلی ایلدیز که بوسیله برق و در مسیر ریل حرکت می کند برای برشکاری استفاده می شود برش برقی تک فک ایلدیز توانایی برش تا عمق 150 میلیمتر و با سرعت 700 میلیمتر بر دقیقه را دارد. . همچنین موتور این برش برقی 24 ولت است و برق ورودی دستگاه می تواند 220 و 110 ولت باشد. همچنی این دستگاه با اتصال قرقره و پرگار قابلیت برش دایره به قطر 1300 میلیمتر را دارند

یک ریل دو متری بر روی این مجموعه قرار دارد و به دلیل طراحی خاص ابتدا و انتهای ریل می توانید تعداد ریل های نامحدودی به یکدیگر متصل نمایید.

این دستگاه قابلیت برش تحت زاویه جهت ایجاد بستر جوشکاری را نیز دارد.

دسته ایزوگامی پیلوت دار ایلدیز کد 2201
بستن

دسته ایزوگامی پیلوت دار ایلدیز کد 2201

برخی از فرآیند های جوشکاری و گرم کاری در دمای پایین قابل انجام هستند و به همین جهت به ترکیب اکسیژن نیاز ندارند . برای گرمکن هایی که به اصطلاح ایزوگامی نامیده می شوند از دسته های گرمکاری ایلدیز استفاده می شود این دسته ها با داشتن اهرم فشار سرعت عملکرد سریعتری نسبت به نوع ساده آن دارند . همچنین انواع لوله و گرمکن در سایزهای مختلف بر روی آنها نصب می شود.

دسته برشکاری تیپ زینسر ایلدیز (
بستن

دسته برشکاری تیپ زینسر ایلدیز

سرپیک برشکاری طرح زینسر ایلدیز از جدید ترین محصولات این شرکت محسوب می شود . از جمله برتری های این سرپیک قرار گرفتن اهرم برش زیر دست کاربر است همچنین به دلیل زاویه عمود دو شیر نسبت به یکدیگر ، تنظیم اکسیژن برشکاری در حین عملیات از سادگی بیشتری برخوردار است . نازل سه پله یا نازل بوتانی که از محبوب ترین انواع نازل است روی این سرپیک برش زینسری نصب می شود .

همه قطعات این مجموعه با اتصالات پیچی به یکدیگر متصل هستند و بنابراین تعمیر آن کار بسیار ساده تری است.

دسته جوش تیپ زینسر ایلدیز کد 2609
بستن

دسته جوش تیپ زینسر ایلدیز کد 2609

دسته جوشکاری زینسری ایلدیز به دلیل تشابه با دسته جوشکاری زینسر بسیار محبوب است همچنین این دسته به دلیل طراحی خاص آن حجم گاز بیشتری از خود عبور می دهد و برای برشکاری های عمیق بالغ بر 300 میلیمتر بسیار مناسب است.

شیر های نصب شده بر روی دسته جوش طرح زینسر ایلدیز بیش از 20000 مرتبه قابلیت باز و بسته شدن دارند و قابلیت نصب قلش بک نیز دارند.

دسته جوشکاری ایلدیز ترکیه کد 2601
بستن

دسته جوشکاری ایلدیز ترکیه کد 2601

نوع خاصی از طراحی دسته مناسب برای جوشکاری و برشکاری از کمپانی ایلدیز ترکیه . طراحی این دسته سرپیک کاملا مشابه دسته جوشکاری گلور سوئیس است . استفاده از این نوع دسته ایلدیز به شما توان برشکاری و جوشکاری تنها با تعویض نازل جوش با فک برش را می دهد . شیر دسته جوش ایلدیز برای باز و بسته شدن حدود 20000 مرتبه تست شده است. همچنین از نظر گازهای مورد استفاده نیز با تمام گازهای مصرفی همخوانی دارد. .

دسته جوشکاری گازی ایلدیز کد VA632
بستن

دسته جوشکاری گازی ایلدیز کد VA632

مجموعه های جوشکاری گازی ایلدیز ترکیه جهت  فعالیتهای ظریف و متوسط با قابلیت افزایش وسعت شعله ساخته شده است . این وسیله برای کار با ایزوگام ، قلع ، مس و شیشه بسیار مناسب است و حرارت شعله آن به دلیل استفاده از طراحی خاص بسیار متفاوت از سایر رقبا است.

دسته کوچک جوشکاری گازی ایلدیز کد VA050
بستن

دسته کوچک جوشکاری گازی ایلدیز کد VA050

این مجموعه جوشکاری حرارت مورد نیاز برای جوشکاری فلزات مانند مس و ... همچنین شیشه گری را فراهم می نماید . به دلیل کوچک بودن حجم مصرف گاز در این مجموعه بسیار کم و در عملکرد بسیار انعطاف پذیر است

دسته گرمکن ایزوگامی ایلدیز کد 2202
بستن

دسته گرمکن ایزوگامی ایلدیز کد 2202

سرپیک های ایزوگامی از تجهیزات گرمکاری پر مصرف محسوب می شوند و برای کار در حرارت پایین بسیار مناسب هستند . این دسته ها یک شیر تنظیم برای کنترل گاز ورودی از سیلندر دارند و فشار کاری آنها حداکثر 4 بار است . سری گرمکن های ایزوگامی در سایزهای مختلف را می توانید بر روی آنها نصب نمایید .