نمایش 1–12 از 49 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36
جعبه جوش و برش به همراه مانومتر
بستن

جعبه جوش و برش به همراه مانومتر زینسر

مجموعه های جوش و برش زینسر آلمان بهترین انتخاب برای کارگاه های صنعتی هستند . در این مجموعه ها سرپیک برشکاری برای برش فلزات از سایز 100-3 میلیمتر فراهم است همچنین مجموعه جوشکاری با قابلیت جوش 30-0.5 میلیمتر و دو عدد رگلاتور مناسب گاز اکسیژن و استیلن قرار دارد . این مجموعه در یک کیف فلزی با کیفیت ارائه می شود که در نوع خود منحصر بفرد است . همچنین قابلیت افزایش عمق برشکاری تا 300 میلیمتر برای سرپیک برش زینسر آلمان وجود دارد که باید بصورت جداگانه تهیه گردد. مجموعه های جوش و برش زینسر آلمان بهترین انتخاب برای کارگاه های صنعتی هستند . در این مجموعه ها سرپیک برشکاری برای برش فلزات از سایز 100-3 میلیمتر فراهم است همچنین مجموعه جوشکاری با قابلیت جوش 30-0.5 میلیمتر و دو عدد رگلاتور مناسب گاز اکسیژن و استیلن قرار دارد .
جعبه جوش و برش زینسر آلمان
بستن

جعبه جوش و برش زینسر آلمان

در صورتی که قرار است کارگاهی را تجهیز نمایید و در این کارگاه جوشکاری و برشکاری انجام می شود نیاز نیست تا هر کدام از این تجهیزات را جداگانه خریداری نمایید . زینسر آلمان این امکان را برای شما فراهم کرده تا یک مجموعه جوشکاری و برشکاری بصورت همزمان در یک کیف فلزی داشته باشید . در این مجموعه یک سرپیک برشکاری هواگاز به همراه چهارنازل و یک شعله پوش با قابلیت برشکاری 100 – 3 میلیمتربه همراه قرقره و پرگار برشکاری ، فندک جوشکاری و هشت نازل جوشکاری که به شما اجازه جوشکاری در رنج 0.5 تا 30 میلیمتر را می دهد. یک کیف فلزی با دوام تمام قطعات فوق را در برگرفته است بنابراین حمل این مجموعه جوشکاری و برشکاری به سادگی امکان پذیر است.
درجه نمایشگر فشار
بستن

درجه نمایشگر فشار

هر ابزار اندازه گیری به یک نمایشگر نیاز دارد و نمایشگر رگلاتور ، گیج یا درجه آن است . نمایشگر در انواع فرآیند ها کاربرد فراوان دارد و از آن جمله می توان به رگلاتورها اشاره نمود . البته نامهای دیگری همچون مانی متر ، فشارسنج نیز دارد.
دستگاه برش اتوماتیک زینسر آلمان
بستن

دستگاه برش اتوماتیک زینسر آلمان

پیشرفت تکنولوژی باعث ایجاد روشهای جدید برشکاری می گردد و دستگاه های برش اتوماتیک با قابلیت برش با نقشه و فرمان گیری توسط کامپیوتر که اصطلاحا CNC گفته می شود حاصل این تکنولوژی آلمانی هستند. دستگاه های برش اتوماتیک زینسر آلمان قابلیت کد نویسی و همچنین ارتباط مستقیم از طریق کامپیوتر را دارا هستند و با دقت صدم میلیمتر برشکاری را انجام می دهند عمق برش در این دستگاه ها تا 300 میلیمتر است همچنین طول و عرض میز برشکاری معمولا 6*2 متر است. باتوجه به تغییرات جدید در روشهای برشکاری این دستگاه ها نیز قابلیت نصب تورچ برشکاری پلاسما و لیزر را در خود دارند.
دستگاه لوله بر نعلی زینسر آلمان
بستن

دستگاه لوله بر نعلی زینسر آلمان

برش لوله های قطور به روش هواگاز نیاز به دقت فراوان دارد به همین جهت کمپانی زینسر آلمان انواع لوله بر را طراحی نموده و از این جمله می توان به لوله بر های نعلی زینسر اشاره نمود . این لوله بر ها در چهار سایز که هرکدام محدوده مشخصی را برشکاری می نماید ساخته شده است. RSV0 مناسب برای قطر 100-70 میلیمتر RSV1 مناسب برای قطر 270-120 میلیمتر RSV2 مناسب برای قطر 420-270 میلیمتر RSV3 مناسب برای قطر 620-420 میلیمتر فک این لوله برها قابلیت پخ زنی با زاویه 45 درجه را دارند و جوشکاری پس از برشکاری را تسهیل می نمایند. حرکت لوله بر در چهار مدل بالا بوسیله دست انجام می گردد و عمق برش آنها حداکثر 100 میلیمتر است همچنین نوع برقی لوله بر نعلی زینسر آلمان با کد فنی RSV دارای قابلیت حرکت بدون دست و بوسیله موتور را داراست
دسته جوشکاری زینسر آلمان
بستن

دسته جوشکاری زینسر آلمان

فرآیند جوشکاری و برشکاری هوا گاز به هرشکل که باشد به مخلوط اکسیژن و گاز سوختنی نیاز دارد. حال برای کنترل میزان ورودی هر یک از این گازها به عهده یک دسته به همراه دو شیر است که یکی ورودی اکسیژن و دیگری ورودی گاز سوزاننده را کنترل می کند . در صورتی که فک برشکاری و یا نازل جوشکاری شما زینسر آلمان باشد باید از دسته متناسب با آن یعنی دسته جوشکاری زینسر استفاده نمایید.
رگلاتور آرگون / CO2 زینسر
بستن

رگلاتور آرگون / CO2 زینسر

گاز محافظ به گازهای گفته می شود که با عناصر دیگر ترکیب نمی شوند .
بنابراین در صورتی که وارد محفظه جوشکاری شوند از دخالت سایر عناصر وتحت تاثیر قراردادن کیفیت جوشکاری جلوگیری می کنند و به اصطلاح به آنها گاز محافظ جوشکاری گفته می شود. شناخته شده ترین انواع گازهای محافظ جوشکاری گاز آرگون و گاز دی اکسید کربن (CO2) هستند تنظیم خروجی این گازها برحسب حجم گاز خروجی و نه برحسب فشار است و رگلاتور CO2/ آرگون زینسر یکی از با دوام ترین انواع این رگلاتور است.
رگلاتور اکسیژن دو مرحله ای زینسر آلمان
بستن

رگلاتور اکسیژن دو مرحله ای زینسر آلمان

همانطور که از نام این نوع از رگلاتور می توان حدس زد رگلاتور دو استیج زینسر در
دو مرحله فشار گاز را تعدیل می نماید و همچنین فشار خروجی تا زمان اتمام مخزن ثابت می ماند . این نوع از رگلاتور جهت انجام آزمایشات حساس و طولانی مدت کاربرد دارد.
رگلاتور اکسیژن زینسر
بستن

رگلاتور اکسیژن زینسر

مانومتر اکسیژن زینسر آلمان از قدیمی ترین و محبوب ترین تجهیزات تولید شده در کمپانی زینسر آلمان است.این رگلاتور ، اکسیژن موجود در سیلندر با فشار 200 بار را به فشار 10 بار تبدیل می کند و از طرفی طول عمر و کیفیت این محصول موجب محبوبیت آن شده است . رگلاتور اکسیژن زینسر آلمان در صنایع مختلف کاربرد فراوان دارد.
رگلاتور ایستگاهی زینسر آلمان
بستن

رگلاتور ایستگاهی زینسر آلمان

برای جابجایی گاز از مخازن با حجم مشخص استفاده می شود و به دلیل محدودیت حجم سیلندر ها وعدم تناسب با حجم مصرف امکان دارد که چند سیلندر بصورت سری در کنار یکدیگر قرار گیرند به این شکل برای توزیع این حجم از گاز از سیستم خطوط توزیع استفاده می شود و برای کنترل حجم و فشار خروج گاز از مخازن بزرگ و ورود آن به خطوط توزیع از مانومتر ایستگاهی زینسر استفاده می شود . این رگلاتور حجم زیاد گاز با فشار مشخص را به خطوط توزیع گاز ارسال می کند و در اصطلاح به آن High flow (های فلو) می گویند.
رگلاتور خطی زینسر آلمان
بستن

رگلاتور خطی زینسر آلمان

در کارگاه های بزرگ معمولا جهت جلوگیری از خطر و تامین به موقع گاز مورد نیاز مصرف کنندگان ازلوله کشی گاز استفاده می شود و حجم زیادی از گاز با فشاری که کمی بالاتر از نیاز مصرف کنندگان است در خطوط تامین ارسال می شود و سپس برای هر مصرف کننده بسته به گاز موجود در خط لوله یک رگلاتور تک گیج که اصطلاحا به آن رگلاتور خطی نیز گفته می شود قرار می دهند . مانومتر خطی زینسر فقط فشار خروجی را تعدیل و نمایش می دهد . این نوع از رگلاتور برای گازهای اکسیژن ، نیتروژن ، استیلن و گازهای محافظ تولید می شود.
سرپیک برش سه لول زینسر
بستن

سرپیک برش سه لول زینسر

این نوع از سرپیک برشکاری به عنوان محصول حرفه ای در برشکاری فلزات استفاده می شود. سرپیک برش سه لول زینسر به دلیل انتقال حجم بیشتری از اکسیژن به هنگام برشکاری قدرت بیشتری برای برش دارد. سرپیک برشکاری سه لول زینسر در طول های 60 ، 80 ، 100 ، 120 ، 200 سانتیمتری موجود است.