welding scarf

مقنعه جوشکاری

انواع مقنعه جوشکاری

mask (1)

ماسک جوشکاری

انواع عینک جوشکاری

safety-glasses (1)

عینک جوشکاری

انواع عینک جوشکاری

safety-glasses (1)

عینک جوشکاری

انواع عینک جوشکاری

mask (1)

ماسک جوشکاری

انواع عینک جوشکاری

welding scarf

مقنعه جوشکاری

انواع مقنعه جوشکاری

ماسک جوشکاری دستی وینر

یکی از محصولات پر مصرف در جوشکاری ماسک جوشکاری است  و ساده ترین مدل ماسک دستی است . این محصول ساخته شده ازمواد پلاستیکی درجه 1 و بسیار مستحکم و نشکن می باشد  .

این محصول دارای ابعاد 7.5*25*37.5 می باشد و دارای 3.5 میلیمتر ضخامت است .

ماسک کلاهی جوشکاری تک پلاست

ماسک کلاهی جوشکاری تک پلاست  یکی از محصولات با کیفت این شرکت است که برای جوشکاری برق مورد استفاده قرار می گیرد .

در زمان جوشکاری عضوی که در معرض بیشترین خطر است چشمان اسنان است . زیرا نور زیاد جوشکاری فشار زیادی را بر چشمان شما وارد می کند و باعث تورم ، سوزش، درد  م بینایی می شود.

شما برای جلوگیری از این اتفاقات بد و دردناک باید از ماسک استفاده نمایید و این مدل ماسک بیشترین مصرف را جوشکاری برق دارد .

ین محصول دارای یک بدنه اصلی که از جنس پلاستیک یا فیبر ساخته شده است ، یک هدبند پلاستیکی برای نصب کلاه روی سر و یک شیشه سیاه به سایز 9 دارد که مورد استفاده قرار می گیرد .

عینک دو جداره UNICO سوئیس

چشم انسان یکی از مهمترین اجزای بدن است که به سلطان بدن معروف است . این عضو بسیار موثر و پرکاربرد در بدن به نور بیش از اندازه و برخورد اشیا خارجی با خود و گاز های مخرب حساس است و این عوامل باع از بین رفتن آن می گردد .

ما برای جلوگیری از این حوادث به یک محافظ نیاز داریم  که نام این محافظ عینک دو جداره UNICO سوئیس است . این محصول دارای لنز سبز و پهن از جنس  پلی کربنات و فریم از جنس پلیمر خیلی نرم و مجهز به سوپاپ هایی برای تهویه غیر مستقیم می باشد .

عینک گاگل برای حفاظت در برابر ضربه، جذب غبار، جلوگیری از پاشش مواد شیمیایی و نور جوشکاری مناسب است و دارای قابلیت انعطاف پذیری، تعویض لنز، و دارای قدرت جذب UV معادل ۹۹/۹ درصد می باشد.

این محصول برای کار های الکتریکی غیر قابل استفاده می باشد و برای استفاده در جوشکاری تهیه و تولید گردیده است . جنس فریم این عینک از پلاستیک و جنس طلق آن از پلی کربنات تولید شده است و وزن خالص آن 105 گرم است .

این محصول ساخت کشور سوئیس است و به جرات می توان گفت که یکی از بهترین عینک های تولید شده ایمنی در کل جهان است .

عینک بغل دار تک پلاست

بی شک یکی از حساس ترین و مهم ترین از اعضای بدن چشم است که در هنگام کارهای صنعتی بیشترین آسیب را متحمل می شود . این محصول دارای کیفیت بسیار خوبی است و محصول کشور عزیزمان ایران است .

شما با استفاده از این محصول می توانید چشمان خود را در برابر گرد و غبار ، پیلیسه ، گازهای خطرناک ، ضربات و پاشش مواد بیمه کنید .

عینک جوشکاری گلور سوئیس

جوشکاری و یا برشکاری هواگاز نیاز به بکار گیری هر دو دست دارد . با توجه به اینکه نور شعله برای چشم مضر است لازم است از عینک جوشکاری قابل نصب روی صورت استفاده شود . این عینک ها انواع مختلف و همچنین قابلیت نصب شیشه با درجه تیرگی متفاوت را دارند.

عینک جوشکاری پن تایوان

یکی از ملزومات مهم در ر کار صنعتی داشتن لوازم های ایمنی مرتبط با آن کار است که یکی از مهمترین آن عینک جوشکاری پن تایوان است . این عینک شما را از خطرات زیاد در حین جوشکاری حفظ می کند .

 چشمان انسان تا یه میزان نور را بیشتر نمی تواند تحمل کند و بیشتر از آن حد باعث درد زیاد و برق زدگی می گردد و غیر نور زیاد مشکل پیلیسه های که در اثر جوش به سمت چشمان شما پرتاب می گردد را هم دارید .

برای جلوگیری از برخورد پیلیسه های جوش و نور بسیار زیاد جوشکاری و ایمن ماندن شما از خطرات دیگر ما این عینک جوشکاری را به شما پیشهاد می دهیم . این محصول از پلاستیک درجه یک PVC ساخته شده است که دارای لنزهای دودی می باشد که در صورت نیاز می توانید آنها را تعویض نمایید .

مثلا اگر بخواهید در مشاغل و برای فعالیت‌های دیگر از این عینک استفاده کنید، بهتر است لنزهای شفاف (غیر دودی) را به این عینک متصل کنید. با توجه به ابعاد محصول و بند آن، محدودیت سایز برای استفاده از این عینک وجود ندارد. برای جلوگیری از بخار کردن لنزها و راحتی بیشتر کاربر، منفذهایی برای عبور هوا روی بدنه‌ی محصول وجود دارند.

کلاه ماسک چینی اتومات بهجوش DF615S

در زمان جوشکاری نوری که تولید می گردد فراتر از تحمل چشم های ما است و باعث فشار بسیار زیادی به چشمان ما می شود و غیر از این مورد ممکن است پاشش های جوش یا اصطلاحا پلیسه وارد چشمان ما گردد به همین دلیل باید حتما هنگام جوشکاری از ماسک جوشکاری استفاده نمود

کلاه ماسک های چینی اتومات همانند ماسک های معمولی وظیفه ایمن نگه داشتن چشمان و صورت شما را دارد . این ماسک دارای آپشن های زیر است

  1. اندازه پنجره 96*40 میلیمتر
  2. ولوم تیرگی خارج دستگاه
  3. قابلیت تنظیم حساسیت و تاخیر
  4. دارای باطری قابل تعویض
  5. دارای دو سنسور تاریکی 9 و 13
  6. تاریک شدن صفحه در 1.25000 ثانیه

مقنعه جوشکاری کتان

مقنعه جوشکاری یکی از ملزومات ایمنی شغل هایی مانند تراشکاری ، جوشکاری و برشکاری است که از سوختگی های سر ، سینه و گردن جلوگیری می کند .

این محصول از جنس کتان ساخته شده است و کاملا ضد حریق می باشد و بر روی آن سه دکمه دوخته شده است که می تواند حالت سر و گردی صورت را پوشش داد . این مقنعه ها معمولا دارای رنگ سفید است و حدودا 110 گرم وزن دارد .

ماسک کلاهی hatterman تایوان

ماسک کلاهی hatterman تایوان جهت جلوگیری از نور زیاد و فشار به چشمان اپراتور تهیه و تولید می گردد . این ماسک همانطور که اشاره کردیم ساخت کشور تایوان است و از بهترین متریال و کیفیت ساخته شده است . بی شک یکی از بهترین ماسک های کلاهی در بازار ماسک کلاهی hatterman تایوان است . این دارای ویژگی هایی شامل موارد زیر است ساخته شده از جنس ABS قابلیت تنظیم سایز سربند یا هدبند دارای عرق گیر پیشانی دارای قاب متحرک مخصوص شیشه جوشکاری تنظیم عمق کاسه سر

ماسک کلاهی اخوان

همیشه در مورد کارهای صنعتی به خصوص جوشکاری توصیه می گردد که در اولین کار ایمنی را رعایت فرمایید . این محصول یکی از لوازم های ایمنی است که برای محافظت از یک جوشکار تولید گردیده است .

در زمان جوشکاری نوری که تولید می گردد فراتر از تحمل چشم های ما است و باعث فشار بسیار زیادی به چشمان ما می شود و غیر از این مورد ممکن است پاشش های جوش یا اصطلاحا پلیسه وارد چشمان ما گردد به همین دلیل باید حتما هنگام جوشکاری از ماسک جوشکاری استفاده نمود

این محصول از ماسک های دستی بسیار بهتر است زیرا در ماسک های دستی شما باید ماسک را بایک دست نگه دارید و جز اینکه دستان شما را خسته می کند امکان رفتن پیلیسه باز به شمان شما هست . پس در نتیجه این کلاه مناسب ترین انتخاب شماست .

این کلاه دارای هد بند پلاستیکی که بر روی سر قرار می گیرد و یک شیشه با نمره تاریکی 9 است که اجازه ورود نور زیاد را به سمت چشمان شما نمی دهد .

عینک ایمنی جوشکاری برند گاگل امریکا

چشم انسان یکی از مهمترین اجزای بدن است که به سلطان بدن معروف است . این عضو بسیار موثر و پرکاربرد در بدن به نور بیش از اندازه و برخورد اشیا خارجی با خود و گاز های مخرب حساس است و این عوامل باع از بین رفتن آن می گردد .

ما برای جلوگیری از این حوادث به یک محافظ نیاز داریم  که نام این محافظ عینک ایمنی جوشکاری برند گاگل امریکا است . این محصول دارای لنز سبز و پهن از جنس  پلی کربنات و فریم از جنس پلیمر خیلی نرم و مجهز به سوپاپ هایی برای تهویه غیر مستقیم می باشد .

عینک گاگل برای حفاظت در برابر ضربه، جذب غبار، جلوگیری از پاشش مواد شیمیایی و نور جوشکاری مناسب است و دارای قابلیت انعطاف پذیری، تعویض لنز، و دارای قدرت جذب UV معادل ۹۹/۹ درصد می باشد.

این محصول برای کار های الکتریکی غیر قابل استفاده می باشد و برای استفاده در جوشکاری تهیه و تولید گردیده است . جنس فریم این عینک از پلاستیک درجه یک PVC  و جنس طلق آن از پلی کربنات تولید شده است و وزن خالص آن 85 گرم است .

این محصول ساخت شرکت سل استرام ( SELL STROM ) کشور امریکا است و به جرات می توان گفت که یکی از بهترین عینک های تولید شده ایمنی در کل جهان است .

ماسک دستی فیبری اخوان

یکی از محصولات با کیفیت  شرکت اخوان است   که برای جوشکاری برق مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول دارای کیفیت بسیار خوب و جنس بسیار باکیفیتی دارد . این محصول ساخته شده از جنس فیبری است  و دارای نور شماره 8 و 9 است .

عینک ایمنی TOTAS مدل ATBD

چشم همیشه جزء  مهمترین اعضای بدن انسان بوده و هست و بدون آن عضو ارزشمند زندگی برای انسان خیلی خیلی دشوار می گردد و ما برای حفاظت از این عضو ارزشمند برای شما عینک ایمنی TOTAS را پیشنهاد می کنیم .

این محصول دارای استاندارد EN166 و Z87/1 که استانداردهای اتحادیه اروپا و آمریکا است و همچنین تأییدیه مرکز تحقیقات وزارت کار را کسب کرده است. حوادثی که اغلب برای چشم اتفاق می افتد سطحی یا منجر به نابینایی می گردد پس با داشتن یک عینک ایمنی خوب خود و چشمان خود را بیمه کنید .

این محصول ضد بخار می باشد و بیشتر در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول از وجود گازها و مواد شیمیایی مضر و بخار جلوگیری می کند .

ماسک اتومات جوشکاری SMS

کلاه های اتومات همانطور که از نامشان پیدا است برای ایمنی سر ، صورت  و چشمان شما مورد استفاده قرار می گیرد .

این کلاه ها ساخته شده از جنس PVC  است و  درجه تیرگی از Din9 تا Din13 می باشد و مدت زمان تاخیر آن 0.1 ثانیه است . این کلاه در حالت  عادی شیشه ای روشن و به محض شروع کار و ایجاد نور زیاد به صورت اتوماتیک سیاه می گردد و از چشمان اپراتور مورد استفاده قرار می گردد . شما برای تست نور این کلاه می توانید یک فندک را در فاصله 10 سانتی متری جلوی ماسک گرفته و بعد مشاهده تیره شدن شیشه ماسک خواهید  شد .

مقنعه جوشکاری چرم

مقنعه جوشکاری چرم یکی از بهترین کیفیت ها و بهترین مدل های مقنعه می باشد که از جنس چرم ساخته شده است و 100 درصد نسوز می باشد .

 این محصول کاملا ضد حریق است و کاربر را در برابر سوختگی های سر ، سینه و گردن ایمن نگاه می دارد و برای شغل های برشکاری ، تراشکاری و جوشکاری مناسب است .

این مقتعه ها یه صورت دکمه ای و چسبی تولید می گردد تا حالت گردی صورت را گرفته و از کاربر حفاظت کند .

ماسک جوشکاری اتومات سه ولوم وینر

به طور کلی ماسک ها برای جلوگیری از صدمه خوردن چشمان اپراتور هنگام کار جوشکاری است . این ماسک دارای کیفیتی بی نظیر است و به صورت اتوماتیک می باشد .

این کلاه ماسک اتومات دارای UV/IR دائم ، صفحه دیجیتال با کیفیت بالا ، ولوم تنظیم نور 9-13 ، دارای باطری و سلول خورشیدی ، دارای ولوم حساسیت جهت عکس العمل سریع، دارای ولوم تاخیر جهت جلوگیری از آسیب زدن به چشم ، مقاوم در برابر جرقه های جوشکاری و طول عمر بالا ، قابلیت استفاده برای سیستم جوشکاری MMA/MAG/MIG/TIG و سنگ زنی می باشد.

عینک ایمنی پارس اپتیک مدل PO-757

یکی از مهمترین عضو های بدن انسان چشم است که به سلطان بدن مشهور است . این عضو با ارزش بسیار حساس است و برای حفظ نگهداری آن باید بسیار کوشا باشید .

یکی از بزرگترین حامیان این عضو با ارزش شرکت پارس اپتیک ( PARS OPTIC ) است که بیش از 30 سال است به تولید انواع عینک طبی ، ایمنی ، صنعتی ، آفتابی ، عدسی های طبی و آفتابی ایمنی می پردازد . این محصول دارای استاندارد های های جهانی نظیر DIN EN 166 است . این شرکت بیش از 180 مدل عینک تولید شده دارد که در مکان های مختلف می توان از آن بهره برد .

یکی از محصولات ایمنی این شرکت عینک مدل PO-757 است . این محصول دارای کیفیت بسیار خوبی است و دارای محافظ هایی بر روی دسته هست که چشمان کاربر را از بغل حفظ می کند . این محصول برای جوشکاری و دید در کوره مورد استفاده قرار می گیرد.

این عینک دارای طراحی کلاسیک است و دارای لنز های ساخته شده از شیشه جوشکاری و شیشه کبالت است. این عینک دارای بدنه بسیار سبکی است که از جنس استات سلولز با روکش براق ضد حساسیت تولید شده است .

ین محصول دارای رنگ دودی و سبز با نمره های 4 ، 5 ، 6 ، 9 ، 11 تولید می گردد .

ماسک اتومات SMS مدل آتشی

کلاه ماسک های اتومات برای جلوگیری در لحظه  مورد استفاده می گردد و از چشمان و صورت شما  محافظت می کند . این ماسک به خاطر عکس شعله های روی آن به ماسک آتیشی اتومات معروف است .

این ماسک علاوه بر اینکه از چشمان شما محافظت می کند باعث می گردد تا سم های آزاد که حین جوشکاری آزاد می شود نیز نجات پیدا کنید .

عینک ایمنی جوشکاری یووکس آلمان

یکی از مهترین عضو های بدن انسان که به سلطان بدن معروف است چشم است و ما برای این عضو ارزشمند شما عینک ایمنی جوشکاری یووکس آلمان را پیشنهاد می کنیم . این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی است و دارای استاندارد ISO 9001 می باشد .

این عینک شما را در برابر خطراتی همچون گرد و غبار، میست ها، مواد شیمیایی، حرارت، ضربات، پاشش مواد، براده ها و ... بیمه می کند و از چشمان با ارزش شما محافظت می نماید .

با دانستن مخاطرات شغلی و بررسی ویژگی های عینک مورد نیاز، افراد می توانند بهترین انتخاب را داشته و عینک ایمنی متناسب با مخاطرات شغلی خود انتخاب کرده و از آن استفاده کنند.

این عینک جوشکاری مطابق با علم ارگونومی ساخته شده و از این جهت راحتی بی نظیر و دید گسترده ای را برای کاربر فراهم میکند . دسته های این عینک جوشکاری از جنس پلاستیک بوده و قابل تنظیم در بالا و پایین بوده و طول دسته نیز قابل تنظیم می باشد، دسته عینک جوشکاری انعطاف دوبرابر داشته و به نحوی بر روی سر شخص کاملاً فیکس و دارای سپر های جانبی مخصوص جوشکاران می باشد.

شیشه های این عینک جوشکاری برای جوشکاری و برشکاری با گاز استیلن مناسب می باشد.  قابل ذکر است که این عینک مطابق با استاندارد EN 166  (وسایل حفاظت شخصی از چشم) می باشد.