pressureGuage

متعلقات رگلاتور گاز

linepressure regulator

رگلاتور خطی ایستگاهی

highpressureregulator

رگلاتور های حجم بالا

رگلاتور فشار بالا

رگلاتور های فشار بالا

industrialPressureRegulator

رگلاتور صنعتی

industrialPressureRegulator

رگلاتور صنعتی

رگلاتور فشار بالا

رگلاتور های فشار بالا

highpressureregulator

رگلاتور های حجم بالا

linepressure regulator

رگلاتور خطی ایستگاهی

pressureGuage

متعلقات رگلاتور گاز

مانومتر اکسیژن گلور سوئیس

حمل اکسیژن توسط مخازن پرفشار انجام می گردد و اما استفاده از آنها در فشار های بسیار پایین تر و حجم های متفاوت است . بنابراین نیاز است وسیله ای به نام رگلاتور اکسیژن فشار گاز را از حدود 150 بار به 10 بار تبدیل نماید . مانومتر اکسیژن گلور از بهترین نوع از متریال و به روش فورج تولید شده و حجم و فشار گاز به وسیله دو عدد شیر تنظیم بر روی آن کنترل می شود . در این رگلاتور حداکثر فشار ورودی 200 بار و خروجی 10 بار مدرج شده است .

قیمت مانومتر اکسیژن گلور جزو رده میان قیمت محسوب می شود و در صنایع مختلف و تجهیزات پزشکی نیز کاربرد دارد.

مانومتر اکسیژن گلور سوئیس

حمل اکسیژن توسط مخازن پرفشار انجام می گردد و اما استفاده از آنها در فشار های بسیار پایین تر و حجم های متفاوت است . بنابراین نیاز است وسیله ای به نام رگلاتور اکسیژن فشار گاز را از حدود 150 بار به 10 بار تبدیل نماید . مانومتر اکسیژن گلور سوئیس از بهترین نوع از متریال و به روش فورج تولید شده و حجم و فشار گاز به وسیله دو عدد شیر تنظیم بر روی آن کنترل می شود . در این رگلاتور حداکثر فشار ورودی 200 بار و خروجی 10 بار مدرج شده است .

قیمت مانومتر اکسیژن گلور جزو رده میان قیمت محسوب می شود و در صنایع مختلف و تجهیزات پزشکی نیز کاربرد دارد.

رگلاتور هریس مدل 987AS-170

یکی از رگلاتور های محبوب در دنیای فشارشکن ها رگلاتور هریس مدل 987AS-170 است که با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید و توزیع می گردد .

این محصول برای گازهای آرگون (AR) ، کربن دی اکسید ( CO2 ) ، نیتروژن یا ازت ( N2 ) ، هوای خشک ( AIR ) ، هیدروژن ) H2 ) ، هلیوم ( HE ) ، اکسیژن ( O2 ) و متان (  CH4 )  مورد استفاده قرار می گیرد .

این رگلاتور در دو حالت تهیه و تولید شده است که یکی دارای ورودی 300 بار و خروجی 170 بار است .

دبی یا میزان توانایی خروجی آن M3/H500 است . جنس بدنه آن از برنج فورج شده است و برای صنایع آزمایشگاهی ، تحقیقاتی ، نفت ، گاز ، پتروشیمی و صنایع عمومی مورد استفاده قرار می گیرد .

از این رگلاتور برای تست فشار های بالا و مخازن نیز استفاده می گردد و چون دیافراگم این محصول ضد زنگ است در برابر گازهای خورنده نیز بسیار مقاوم و قابل استفاده است .

حسن دیگر دارا بودن دیافراگم ضد زنگ جذب نکردن رسوب و انباشته شدن چربی داخل رگلاتور است .

مانومتر استیلن مکسی ایتالیا

یکی از محبوب ترین محصولات فشارشکن است که دارای قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالایی است . این محصول ساخت شرکت OXY TURBO ایتالیا است و سالیان سال است که محصولات خود را در بازار ایران توزیع می نماید .

در بازار جوش و برش رگلاتورها و مانومترهای زیادی با برندهای مختلف وجود دارند که مکسی یک رگلاتور متوسط با کیفیت بسیار راضی کننده ای است .

این محصول برای گازاستیلن مورد استفاده قرار می گیرد و دارای ورودی 40 بار ورودی و 2.5 بار خروجی می باشد .

رگلاتور هریس مدل 825-10

یکی از رگلاتور های محبوب در دنیای فشارشکن ها رگلاتور هریس مدل 825-10 است که با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید و توزیع می گردد . این محصول برای گازهای نیتروژن یا ازت ( N2 ) ، هوای خشک ( AIR ) ، هیدروژن ) H2 ) ، هلیوم ( HE ) و اکسیژن ( O2 ) مورد استفاده قرار می گیرد . این رگلاتور در دو حالت تهیه و تولید شده است که یکی دارای ورودی 230 بار و خروجی 10 لیتر بر دقیقه است ودبی یا میزان توانایی خروجی آن 170M3/H است . جنس بدنه آن از برنج فورج شده است و برای صنایع آزمایشگاهی ، تحقیقاتی ، نفت ، گاز ، پتروشیمی و صنایع عمومی مورد استفاده قرار می گیرد .

رگلاتور کربن دی اکسید یا CO2 دوگیج KASWELD ترکیه

یکی از شرکت های تولیدکننده صنعت هواگاز KASWELD ترکیه است که دارای محصولات گوناگونی است . یکی از این محصولات رگلاتور کربن دی اکسید یا CO2 دوگیج KASWELD است که دارای دو صفحه نمایش فشار ورودی و خروجی می باشد .

این رگلاتور همانطور که گفتیم برای گاز آرگون با ورودی 200 بار و خروجی 10 بار تهیه و تولید شده است . این محصول دارای کانکشن اتصال 8/3 است و دارای شیر تنظیم خروجی نیز می باشد .

رگلاتور اکسیژن ACE ایتالیا

رگلاتور اکسیژن ACE ایتالیا یکی از رگلاتور های با کیفیتی است که دارای قیمت بسیار مناسبی است . این محصول ساخته شده از بدنه بسیار مقاومی از آلیاژ برنج فورج شده است که تمامی نیازان مشتریان را به خوبی برطرف می کند .

این رگلاتور دارای ورودی 315 بار و 16 بار خروج است که برای گازهای خنثی و اکسیژن مناسب است .

رگلاتور هیدروژن دوگیج KASWELD ترکیه

یکی از شرکت های تولیدکننده صنعت هواگاز KASWELD ترکیه است که دارای محصولات گوناگونی است . یکی از این محصولات رگلاتور هیدروژن دوگیج است که دارای دو صفحه نمایش فشار ورودی و خروجی می باشد .

این رگلاتور همانطور که گفتیم برای گاز هیدروژن با ورودی 230 بار و خروجی 10 بار تهیه و تولید شده است . این محصول دارای شیر تنظیم خروجی نیز می باشد .

رگلاتور پروپان MESTRINER ایتالیا

رگلاتور پروپان ایتالیا یکی از رگلاتور های با کیفیتی است که دارای قیمت بسیار مناسبی است . این محصول ساخته شده از بدنه بسیار مقاومی از آلیاژ برنج فورج شده است که تمامی نیازان مشتریان را به خوبی برطرف می کند . این رگلاتور دارای ورودی 200 بار و 4 بار خروج است که برای گاز پروپان مناسب است .

مانومتر استیلن مدل 2510 آروا

مانومتر استیلن  مدل 2510 یکی از محصولات با کیفیت شرکت آروا می باشد ک دارای  ورودی 4.5 بار و خروجی 2.5 بار است .

این مانومتر ساخته شده از جنس برنج است و دارای دو گیج و یک شیر تظیم فشار است . این مانومتر یا رگلاتور طرح زینسر آلمان است و دارای 15 ماه گارانتی می باشد .

مانومتر استیلن سری اقتصادی کد 5711 ECOREG ایلدیز ترکیه

مشخصات مانومتر استیلن سری اقتصادی کد 5711 ECOREG ایلدیز ترکیه در کارگاههای و صنایع کوچک به دلیل حجم کم مصرف

رگلاتور اکسیژن دو مرحله ای زینسر آلمان

مشخصات ر گلاتور اکسیژن دو مرحله ای زینسر آلمان همانطور که از نام این نوع از رگلاتور می توان حدس

مانومتر اکسیژن 7900 گلور

در کارخانجات تولیدی بزرگ انتقال اکسیژن برای مصرف کننده بصورت خطی و لوله کشی انجام می شود و این بدین معنی است که گاز اکسیژن از مخازن بزرگ با حجم بسیار بالا وارد خط لوله می شود و برای هر مصرف کننده یک انشعاب در نظر گرفته می شود. اما فشار بالای مخازن باید توسط رگلاتور گاز خطی با دبی بالا کنترل شود و این یعنی استفاده از مانومتر اکسیژن 7900 گلور فشار بالا.

 رگلاتور اکسیژن 7900 گلور

برای گازهای مختلف کاربرد دارند و در ابتدای خط نصب می شوند پس از آن فشار گاز در خط لوله متناسب با نیاز مصرف کنندگان تنظیم می گردد.

حداکثر فشار ورودی مانومتر اکسیژن گلور 200 بار و فشار خروجی آن 10 بار است حجم خروجی آن 190 متر مکعب بر ساعت است.

مانومتر آرگون فلومتردار سری اروپایی ایلدیز کد 5240F30 EUROREG

رگلاتور آرگون فلومتر دار ایلدیز ترکیه قدرت تبدیل گاز با فشار 230 بار به 30 لیتر بر دقیقه را دارد و به دلیل داشتن فلومتر به عنوان نمایشگر خروجی از دقت بسیار قابل قبولی برخوردار است. این نوع نمایشگر از زوایای مختلف قابل خواندن است و در صنایع مختلف جوشکاری تیگ ، میگ و لیزر کاربرد دارد.

مانومتر نیتروژن سری قدرتمند ایلدیز کد 5130 HEAVYREG

رگلاتور نیتروژن ایلدیز ترکیه از سری قدرتمند قابلیت تبدیل فشار 230 بار مخازن به 4 بار در خروجی را دارد و از این رگلاتور جهت مصارف پزشکی ، تیگ و ... کاربرد دارد. جنس بدنه از آلیاژ مس و تجهیزات داخلی آن از استیل ضد زنگ است.

درجه نمایشگر فشار

هر ابزار اندازه گیری به یک نمایشگر نیاز دارد و نمایشگر رگلاتور ، گیج یا درجه آن است . نمایشگر در انواع فرآیند ها کاربرد فراوان دارد و از آن جمله می توان به رگلاتورها اشاره نمود . البته نامهای دیگری همچون مانی متر ، فشارسنج نیز دارد.

رگلاتور استیلن MESTRINER ایتالیا

مانومتر استیلن  MESTRINER یکی از رگلاتور های با کیفیتی است که دارای قیمت بسیار مناسبی است . این محصول ساخته شده از بدنه بسیار مقاومی از آلیاژ برنج فورج شده است که تمامی نیازان مشتریان را به خوبی برطرف می کند .

این رگلاتور دارای ورودی 40 بار و 2.5 بار خروج است که برای گاز استیلن مناسب است .

رگلاتور AR/CO2 میکرو MESTRINER ایتالیا

رگلاتور AR/CO2 MESTRINER ایتالیا یکی از رگلاتور های با کیفیتی است که دارای قیمت بسیار مناسبی است . این محصول ساخته شده از بدنه بسیار مقاومی از آلیاژ برنج فورج شده است که تمامی نیازان مشتریان را به خوبی برطرف می کند .

این رگلاتور دارای ورودی 300 بار و 10 بار خروج است که برای گاز کربن دی اکسید یا CO2  و آرگون مناسب است .

مانومتر نیتروژن یا ازت مکسی ایتالیا

یکی از محبوب ترین محصولات فشارشکن است که دارای قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالایی است . این محصول ساخت شرکت OXY TURBO ایتالیا است و سالیان سال است که محصولات خود را در بازار ایران توزیع می نماید .

در بازار جوش و برش رگلاتورها و مانومترهای زیادی با برندهای مختلف وجود دارند که مکسی یک رگلاتور متوسط با کیفیت بسیار راضی کننده ای است .

این محصول برای گاز نیتروژن یا ازت مورد استفاده قرار می گیرد و دارای ورودی 315 بار ورودی و 16 بار خروجی می باشد .

رگلاتور دوگیج AR/CO2 MESTRINER ایتالیا

رگلاتور دوگیج AR/CO2  ACE ایتالیا یکی از رگلاتور های با کیفیتی است که دارای قیمت بسیار مناسبی است . این محصول ساخته شده از بدنه بسیار مقاومی از آلیاژ برنج فورج شده است که تمامی نیازان مشتریان را به خوبی برطرف می کند .

این رگلاتور دارای ورودی 315 بار و 32 لیتر بر دقیقه خروج است که برای گاز AR/CO2 مناسب است .

مانومتر هلیوم سری قدرتمند ایلدیز کد 5160 HEAVYREG

گاز هلیوم از جمله گازهای محبوب و خاصی است که به دلیل چگالی پایین ، وزنی به مراتب سبک تر از سایر گازها دارد و همچنین یکی از گازهای نجیب یا خنثی محسوب می شود . با داشتن این خواص در صنایع مختلف کاربرد دارد به عنوان مثال در جوشکاری تیگ قبل از گاز آرگون از این گاز استفاده می شده است. همچنین برای جوشکاری میگ و برشکاری لیزر و پلاسما نیز از این گاز استفاده می شود.

مانومتر هلیوم ایلدیز فشار ورودی کپسول را با حجم 270 متر مکعب بر ساعت به 10 بار در خروجی تبدیل می نماید.

0/5 (0 نظر)