pressureGuage

متعلقات رگلاتور گاز

linepressure regulator

رگلاتور خطی ایستگاهی

highpressureregulator

رگلاتور های حجم بالا

رگلاتور فشار بالا

رگلاتور های فشار بالا

industrialPressureRegulator

رگلاتور صنعتی

industrialPressureRegulator

رگلاتور صنعتی

رگلاتور فشار بالا

رگلاتور های فشار بالا

highpressureregulator

رگلاتور های حجم بالا

linepressure regulator

رگلاتور خطی ایستگاهی

pressureGuage

متعلقات رگلاتور گاز

مانومتر 7900 گلور
بستن

مانومتر 7900 گلور

در کارخانجات تولیدی بزرگ انتقال اکسیژن برای مصرف کننده بصورت خطی و لوله کشی انجام می شود و این بدین معنی است که گاز اکسیژن از مخازن بزرگ با حجم بسیار بالا وارد خط لوله می شود و برای هر مصرف کننده یک انشعاب در نظر گرفته می شود . اما فشار بالای مخازن باید توسط رگلاتور خطی با دبی بالا کنترل شود و این یعنی استفاده از رگلاتور فشار بالای گلور سوئیس با کد فنی 7900 .

این خانواده از رگلاتور گلور برای گازهای مختلف کاربرد دارند و در ابتدای خط نصب می شوند پس از آن فشار گاز در خط لوله متناسب با نیاز مصرف کنندگان تنظیم می گردد.

حداکثر فشار ورودی رگلاتور 7900 گلور 200 بار و فشار خروجی آن 10 بار است حجم خروجی آن 190 متر مکعب بر ساعت است.

رگلاتور استیلن ACE ایتالیا
بستن

رگلاتور استیلن ACE ایتالیا

رگلاتور استیلن  ACE ایتالیا یکی از رگلاتور های با کیفیتی است که دارای قیمت بسیار مناسبی است . این محصول ساخته شده از بدنه بسیار مقاومی از آلیاژ برنج فورج شده است که تمامی نیازان مشتریان را به خوبی برطرف می کند .

این رگلاتور دارای ورودی 40 بار و 2.5 بار خروج است که برای گاز استیلن مناسب است .

درجه نمایشگر فشار
بستن

درجه نمایشگر فشار

هر ابزار اندازه گیری به یک نمایشگر نیاز دارد و نمایشگر رگلاتور ، گیج یا درجه آن است . نمایشگر در انواع فرآیند ها کاربرد فراوان دارد و از آن جمله می توان به رگلاتورها اشاره نمود . البته نامهای دیگری همچون مانی متر ، فشارسنج نیز دارد.
مانومتر فشار قوی 150 بار ایلدیز کد 50203
بستن

مانومتر فشار قوی 150 بار ایلدیز کد 50203

برای مصارف پر فشار مانومتر 150 بار ایلدیز مورد استفاده قرار می گیرد . از این رگلاتور برای برشکاری عمیق ، ماشینهای CNC و صنایع آزمایشگاهی استفاده می شود. جنس بدنه این رگلاتور از آلیاژ ویژه مس و با قدرت کشش بالا است تا در مقابل فشار و تنش دچار مشکل نشود.

حجم خروجی گاز نیز در این رگلاتورها متناسب با فشار بالا می رود. این رگلاتور برای گازهای مختلف از جمله اکسیژن ، نیتروژن ، هیدروژن ، آرگون و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

مانومتر CO2 سری اروپایی ایلدیز کد 5250 EUROREG
بستن

مانومتر CO2 سری اروپایی ایلدیز کد 5250 EUROREG

رگلاتور گاز دی اکسیدکربن ایلدیز ترکیه انتخاب مناسبی برای مصارف صنعتی از جمله جوشکاری میگ ، تیگ ، پلاسما و برشکاری پلاسما است . مانومتر CO2 ایلدیز ترکیه دو نوع خروجی برحسب فشار و حجم خروجی گاز دارد که در نوع اول فشار خروجی آن 10 بار و در نوع دوم حجم خروجی گاز 21 لیتر در هر دقیقه است.

رگلاتور EWO (1)
بستن

رگلاتور EWO

یکی از رگلاتور های قدرتمند ، دقیق و کارآمد در صنایع های مختلف رگلاتور EWO است که از نوع دیافراگمی است که با فشار کاری 0.5 ، 3 ، 6 ، 10 و 16 قابل استفاده می باشد .

این رگلاتور دارای سایزهای G ⅛ به G½ و G¾ به G1½ یا G1½  و 1 اینچ می باشد و برای کلیه گازها غیر خورنده و سمی مناسب می باشد .از این رگلاتور امروزه در تمامی صنایعی که سیستم سانترال خطی و ایستگاهی دارند مورد استفاده قرار می گیرد .

این فشارشکن در سه سایز compact و large  و  max تولید شده است که دارای مشخصات زیر است :

  large compact max
فلو خارجی 7830NL/min 5330NL/min 12160NL/min
حداکثر فشار ورودی 40 bar 25bar 40 bar
حداکثر فشار خروجی 0.5.3.6.10.16 bar 0.5.3.6.10.16 bar 0.5.3.6.10.16 bar
حداقل دما -10c -10c -10c
حداکثر دما +90c +90c +90c
وزن 3480g 2050g 5260g
رگلاتورخانگی پارس مدل بوتان
بستن

رگلاتورخانگی پارس مدل بوتان

کاربران خانگی برای استفاده از کپسول گاز برای مصارف کم مانند استفاده از اجاق های خانگی به یک رگلاتور نیاز دارند که این رگلاتورخانگی پارس مدل بوتان است .

رگلاتورخانگی پارس مدل بوتان در کشور عزیزمان ایران تهیه و تولید می گردد و دارا ینشان استاندارد نیز می باشد و حدودا 400 گرم وزن دارد .

این محصول برای کپسول های بوتان استفاده می گردد با استفاده از آلیاژ فلزی تهیه و تولید می گردد .این رگلاتور دارای واشر پلاستیکی درجه یک بدون ایجاد نشت گاز است و توری صافی مانع ورود آشغال می باشد .

مانومتر اکسیژن گلور سوئیس
بستن

مانومتر اکسیژن گلور سوئیس

حمل اکسیژن توسط مخازن پرفشار انجام می گردد و اما استفاده از آنها در فشار های بسیار پایین تر و حجم های متفاوت است . بنابراین نیاز است وسیله ای به نام رگلاتور اکسیژن فشار گاز را از حدود 150 بار به 10 بار تبدیل نماید . مانومتر اکسیژن گلور از بهترین نوع از متریال و به روش فورج تولید شده و حجم و فشار گاز به وسیله دو عدد شیر تنظیم بر روی آن کنترل می شود . در این رگلاتور حداکثر فشار ورودی 200 بار و خروجی 10 بار مدرج شده است .

قیمت مانومتر اکسیژن گلور جزو رده میان قیمت محسوب می شود و در صنایع مختلف و تجهیزات پزشکی نیز کاربرد دارد.

رگلاتور هیدروژن دوگیج KASWELD ترکیه
بستن

رگلاتور هیدروژن دوگیج KASWELD ترکیه

یکی از شرکت های تولیدکننده صنعت هواگاز KASWELD ترکیه است که دارای محصولات گوناگونی است . یکی از این محصولات رگلاتور هیدروژن دوگیج است که دارای دو صفحه نمایش فشار ورودی و خروجی می باشد .

این رگلاتور همانطور که گفتیم برای گاز هیدروژن با ورودی 230 بار و خروجی 10 بار تهیه و تولید شده است . این محصول دارای شیر تنظیم خروجی نیز می باشد .

مانومتر فشار قوی 20 بار ایلدیز کد 50230
بستن

مانومتر فشار قوی 20 بار ایلدیز کد 50230

رگلاتو 20 بار خروجی ایلدیز ترکیه فشاری بیشتر از فشار معمول سایر رگلاتورها دارد و این مانومتر معمولا جهت استفاده و نصب روی خطوط توزیع گاز و دستگاههای برش اتوماتیک استفاده می شود . از این رگلاتور برای گازهای اکسیژن ، هیدروژن ، نیتروژن ، آرگون و ... استفاده می شود.

مانومتر فشار قوی 50 بار ایلدیز کد 50201
بستن

مانومتر فشار قوی 50 بار ایلدیز کد 50201

میزان کاهش فشار از مخازن برای مصرف کننده به نیاز مصرف کننده بستگی دارد . حال اگر فشار مورد نیاز بیش از فشار معمول باشد باید از رگلاتور خروجی بالا و پر فشار ایلدیز استفاده کنید در صورتی که فشار 50 بار خروجی برای شما مناسب باشد مانومتر 50201 ایلدیز انتخاب خوبی است. این رگلاتور 50 بار برای گازهای اکسیژن ، نیتروژن ، هیدروژن و سایر گازهایی که خورندگی ندارند مورد استفاده است.

رگلاتور دومرحله ای نیتروژن ایلدیز ترکیه کد 5033
بستن

رگلاتور دومرحله ای نیتروژن ایلدیز ترکیه کد 5033

گاز نیتروژن در صنایع مختلف از جمله صنایع کشاورزی و آبزیان جهت افزایش رشد محصولات مورد استفاده قرار می گیرد حال اینکه مقدار خروجی مورد نیاز این صنایع باید بسیار دقیق باشد . برای افزایش دقت در خروجی رگلاتور از نوع دبل استیج یا دومرحله ای استفاده می شود . مانومتر دومرحله ای نیتروژن ایلدیز در مرحله اول بخشی از فشار را کاهش می دهد و در مرحله دوم فشار کاهش یافته را به مقدار مورد نیاز مصرف کننده می رساند . به دلیل اینکه فشار در مرحله اول کاهش یافته در مرحله دوم فشار دقیق تر و ثابت به مصرف کننده می رسد.

مانومتر اکسیژن سری اروپایی کد 5201 EUROREG
بستن

مانومتر اکسیژن سری اروپایی کد 5201 EUROREG ایلدیز

رگلاتور سری اروپایی گاز اکسیژن ایلدیز با کد 5201 به عنوان شناخته شده ترین نوع از رگلاتور های ایلدیز در ایران است . این رگلاتور مناسب برای کارهای صنعتی و حرفه ای طراحی شده و بدنه برنجی و قطعات داخلی استیل آن موجب تقویت کیفیت آن شده است. طراحی ویژه این محصول موجب جلوگیری از افت یا افزایش ناگهانی فشار می شود. فشار قابل قبول ورودی این رگلاتور 230 بار و خروجی آن 10 بار است.

مانومتر هلیوم بادکنکی ایلدیز کد 5680
بستن

مانومتر هلیوم بادکنکی ایلدیز کد 5680

حتما بادکنک های هلیومی که به سمت آسمان در حرکتند دیده اید و این سوال برای شما پیش آمده که اگر قرار باشد برای هر بادکنک شیر کپسول باز و بسته شود چقدر زمان می برد . بله این طور نیست که لازم باشد شیر رگلاتور یا کپسول باز و بسته شود . مانومتر بادکنکی ایلدیز ترکیه وقتی به کپسول هلیوم متصل می شود کافی است که بادکنک را روی بخش لاستیکی قرار دهید و آنرا خم کنید پس از پر شدن ، لوله لاستیکی را به حالت اول برگردانید جریان گاز قطع می شود. بدین ترتیب سرعت شارژ بادکنک ها به شدت افزایش می یابد.

رگلاتور بوتان لورچ آلمان
بستن

رگلاتور بوتان لورچ آلمان

یکی از محصولات با کیفیت و بی نظیر کشور آلمان رگلاتور بوتان است که دارای یک صفحه نمایش عقربه ای بسیار شکیل است . این محصول دارای بدنه بسیار مستحکم فلزی و توانایی تحمل جریان تا 4 بار را دارد.

از این محصول برای نصب روی کلیه کپسول هایی که رزوه بوتان دارند استفاده می گردد . این محصول دارای یک پیچ تنظیم نیز هست که فشار را از 0 تا 4 بار تغییر می دهد.

رگلاتور هریس مدل 801-N2O
بستن

رگلاتور هریس مدل 801-N2O

یکی از رگلاتور های محبوب در دنیای فشارشکن ها رگلاتور هریس مدل 801-N2O است که با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید و توزیع می گردد . این محصول برای گاز بیهوشی (N2O) مورد استفاده قرار می گیرد .

این رگلاتور در دو حالت تهیه و تولید شده است که یکی دارای ورودی 230 بار و خروجی 15 لیتر بردقیقه است ودبی یا میزان توانایی خروجی آن 100M3/H است .

 جنس بدنه آن از برنج فورج شده با روکش کروم است و برای صنایع  آزمایشگاهی ، تحقیقاتی ، پزشکی نظیر اتاق عمل مورد استفاده قرار می گیرد . حسن دیگر این محصول تنظیم دقیق میزان گاز دلخواه کاربر است .

رگلاتور خطی هریس مدل 847
بستن

رگلاتور خطی هریس مدل 847

یکی از رگلاتور های محبوب خطی در دنیای فشارشکن ها رگلاتور خطی هریس مدل 847 است که با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید و توزیع می گردد . این محصول برای گازهای نیتروژن یا ازت ( N2 ) ، هوای خشک ( AIR ) ، هیدروژن ) H2 ) ، هلیوم ( HE ) و اکسیژن ( O2 ) مورد استفاده قرار می گیرد . این رگلاتور دارای ورودی 230 بار و خروجی 10 لیتر بر دقیقه است ودبی یا میزان توانایی خروجی آن 100M3/H است . جنس بدنه آن از برنج فورج شده است و برای صنایع آزمایشگاهی ، تحقیقاتی ، نفت ، گاز ، پتروشیمی و صنایع عمومی مورد استفاده قرار می گیرد .
رگلاتور پروپان ایلدیز ترکیه کد 5120
بستن

رگلاتور پروپان ایلدیز ترکیه کد 5120

گاز پروپان به دلیل قیمت مناسب و جابجایی کم خطر به عنوان گاز سوزاننده و جایگزین استیلن مورد استفاده قرار می گیرد . فشار آن مخزن آن نیز از سایر مخازن کمتر است . رگلاتور پروپان ایلدیز با یک نمایشگر فقط خروجی را نمایش می دهد . این رگلاتور با حجم خروجی 5 مترمکعب بر ساعت فشار 1.5 بار خروجی دارد.

رگلاتور هریس مدل 801-CH4AIR
بستن

رگلاتور هریس مدل 801-CH4/AIR

یکی از رگلاتور های محبوب در دنیای فشارشکن ها رگلاتور هریس مدل 801-CH4/AIRاست که با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید و توزیع می گردد . این محصول برای گاز متان (CH4)   و هوای خشک ( AIR ) مورد استفاده قرار می گیرد .

این رگلاتور در دو حالت تهیه و تولید شده است که یکی دارای ورودی 230 بار و خروجی 10 لیتر بردقیقه است ودبی یا میزان توانایی خروجی آن 155M3/H است .

جنس بدنه آن از برنج فورج شده است و برای صنایع آزمایشگاهی ، تحقیقاتی ، نفت ، گاز ، پتروشیمی و صنایع عمومی مورد استفاده قرار می گیرد .

رگلاتور دبی بالا KASWELD ترکیه
بستن

رگلاتور دبی بالا KASWELD ترکیه

یکی از شرکت های تولیدکننده صنعت هواگاز KASWELD ترکیه است که دارای محصولات گوناگونی است . یکی از این محصولات رگلاتور دبی بالا KASWELD ترکیه است که دارای دو صفحه نمایش فشار ورودی و خروجی می باشد .

این رگلاتور اینرت می باشد و برای کلیه گازها به غیر گازهای آتش زا و خورنده قابل استفاده است و با ورودی 300 بار و خروجی 15 بار و حجم خروجی 180 متر مکعب بر ساعت تهیه و تولید شده است . این محصول دارای کانکشن 4/3 است و برای کلیه سیستم های سانترال و خطی مورد استفاده قرار می گیرد .