pressureGuage

متعلقات رگلاتور گاز

linepressure regulator

رگلاتور خطی ایستگاهی

highpressureregulator

رگلاتور های حجم بالا

رگلاتور فشار بالا

رگلاتور های فشار بالا

industrialPressureRegulator

رگلاتور صنعتی

industrialPressureRegulator

رگلاتور صنعتی

رگلاتور فشار بالا

رگلاتور های فشار بالا

highpressureregulator

رگلاتور های حجم بالا

linepressure regulator

رگلاتور خطی ایستگاهی

pressureGuage

متعلقات رگلاتور گاز

رگلاتور خطی هریس مدل 847
بستن

رگلاتور خطی هریس مدل 847

یکی از رگلاتور های محبوب خطی در دنیای فشارشکن ها رگلاتور خطی هریس مدل 847 است که با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید و توزیع می گردد . این محصول برای گازهای نیتروژن یا ازت ( N2 ) ، هوای خشک ( AIR ) ، هیدروژن ) H2 ) ، هلیوم ( HE ) و اکسیژن ( O2 ) مورد استفاده قرار می گیرد . این رگلاتور دارای ورودی 230 بار و خروجی 10 لیتر بر دقیقه است ودبی یا میزان توانایی خروجی آن 100M3/H است . جنس بدنه آن از برنج فورج شده است و برای صنایع آزمایشگاهی ، تحقیقاتی ، نفت ، گاز ، پتروشیمی و صنایع عمومی مورد استفاده قرار می گیرد .
رگلاتور کربن دی اکسید یا CO2 دوگیج KASWELD ترکیه
بستن

رگلاتور کربن دی اکسید یا CO2 دوگیج KASWELD ترکیه

یکی از شرکت های تولیدکننده صنعت هواگاز KASWELD ترکیه است که دارای محصولات گوناگونی است . یکی از این محصولات رگلاتور کربن دی اکسید یا CO2 دوگیج KASWELD ترکیه است که دارای دو صفحه نمایش فشار ورودی و خروجی می باشد .

این رگلاتور همانطور که گفتیم برای گاز آرگون با ورودی 200 بار و خروجی 10 بار تهیه و تولید شده است . این محصول دارای کانکشن اتصال 8/3 است و دارای شیر تنظیم خروجی نیز می باشد .

رگلاتور CO2 یا کربن دی اکسید MESTRINER ایتالیا
بستن

رگلاتور CO2 یا کربن دی اکسید MESTRINER ایتالیا

رگلاتور CO2 یا کربن دی اکسید MESTRINER ایتالیا یکی از رگلاتور های با کیفیتی است که دارای قیمت بسیار مناسبی است . این محصول ساخته شده از بدنه بسیار مقاومی از آلیاژ برنج فورج شده است که تمامی نیازان مشتریان را به خوبی برطرف می کند .

این رگلاتور دارای ورودی 300 بار و 32 لیتر بر دقیقه خروج است که برای گاز کربن دی اکسید یا CO2 مناسب است .

مانومتر فشار قوی 50 بار ایلدیز کد 50201
بستن

مانومتر فشار قوی 50 بار ایلدیز کد 50201

میزان کاهش فشار از مخازن برای مصرف کننده به نیاز مصرف کننده بستگی دارد . حال اگر فشار مورد نیاز بیش از فشار معمول باشد باید از رگلاتور خروجی بالا و پر فشار ایلدیز استفاده کنید در صورتی که فشار 50 بار خروجی برای شما مناسب باشد مانومتر 50201 ایلدیز انتخاب خوبی است. این رگلاتور 50 بار برای گازهای اکسیژن ، نیتروژن ، هیدروژن و سایر گازهایی که خورندگی ندارند مورد استفاده است.

رگلاتور اکسیژن ACE ایتالیا
بستن

رگلاتور اکسیژن ACE ایتالیا

رگلاتور اکسیژن ACE ایتالیا یکی از رگلاتور های با کیفیتی است که دارای قیمت بسیار مناسبی است . این محصول ساخته شده از بدنه بسیار مقاومی از آلیاژ برنج فورج شده است که تمامی نیازان مشتریان را به خوبی برطرف می کند .

این رگلاتور دارای ورودی 315 بار و 16 بار خروج است که برای گازهای خنثی و اکسیژن مناسب است .

مانومتر آرگون گلور
بستن

مانومتر نیتروژن گلور سوئیس

گاز نیتروژن به عنوان یکی از گازهای حیاتی که بخش زیادی از هوای اطراف ما را تشکیل می دهد در صنایع مختلف از هوافضا گرفته تا آکواریوم کاربرد فراوانی دارد . از این گاز در برشکاری پلاسما نیز استفاده می گردد . فشار مخازن این گاز حدود 150 بار است و رگلاتور ازت گلور با تبدیل فشار 200 بار مخازن به 10 بار کار با این گاز را برای انواع مصرف کننده تسهیل می نماید. حجم و فشار خروجی در مانومتر ازت گلور بوسیله دو عدد شیر کنترل می شود.

مانومتر دی اکسیدکربن گلور سوئیس
بستن

مانومتر دی اکسیدکربن گلور سوئیس

گاز CO2 به عنوان یک گاز خنثی در فرآیندهای مختلف از جمله انواع جوشکاری به عنوان گاز محافظ شناخته می شود و با توجه به اینکه دی اکسید کربن توسط سیلندر مخصوص حمل می شود و فشار داخل سیلندر حدود 130 بار است لازم است هنگام مصرف به فشار و حجم پایین  تبدیل گردد بنابراین مانومتر CO2 گلور این وظیفه را برعهده دارد . توجه داشته باشید با توجه به فرار بودن گاز CO2 کاهش دما در رگلاتور محسوس خواهد بود و باعث آسیب به رگلاتور می شود استفاده از گرمکن گاز برقی توصیه می شود. این رگلاتور در دو نوع خروجی برحسب فشار و حجم خروجی ارائه می گردد.

درجه نمایشگر فشار
بستن

درجه نمایشگر فشار

هر ابزار اندازه گیری به یک نمایشگر نیاز دارد و نمایشگر رگلاتور ، گیج یا درجه آن است . نمایشگر در انواع فرآیند ها کاربرد فراوان دارد و از آن جمله می توان به رگلاتورها اشاره نمود . البته نامهای دیگری همچون مانی متر ، فشارسنج نیز دارد.
رگلاتور اکسیژن MESTRINER ایتالیا
بستن

رگلاتور اکسیژن MESTRINER ایتالیا

رگلاتور اکسیژن MESTRINER ایتالیا یکی از رگلاتور های با کیفیتی است که دارای قیمت بسیار مناسبی است . این محصول ساخته شده از بدنه بسیار مقاومی از آلیاژ برنج فورج شده است که تمامی نیازان مشتریان را به خوبی برطرف می کند .

این رگلاتور دارای ورودی 315 بار و 16 بار خروج است که برای گازهای خنثی و اکسیژن مناسب است .

رگلاتور آرگون دوگیج KASWELD ترکیه
بستن

رگلاتور آرگون دوگیج KASWELD ترکیه

یکی از شرکت های تولیدکننده صنعت هواگاز KASWELD ترکیه است که دارای محصولات گوناگونی است . یکی از این محصولات رگلاتور آرگون دوگیج است که دارای دو صفحه نمایش فشار ورودی و خروجی می باشد .

این رگلاتور همانطور که گفتیم برای گاز آرگون با ورودی 300 بار و خروجی 10 بار تهیه و تولید شده است . این محصول دارای کانکشن اتصال 8/3 است و دارای شیر تنظیم خروجی نیز می باشد .

مانومتر فلومتردار CO2 / آرگون زینسر آلمان
بستن

مانومتر فلومتردار CO2 / آرگون زینسر آلمان

رگلاتور گازهای محافظ
بر حسب حجم گاز خروجی و با مقیاس لیتر بر دقیقه گاز آرگون یا دی اکسید کربن را به محفظه جوشکاری ارسال می کند برای نمایش دقیق تر حجم گاز خروجی از رگلاتور فلومتر دار که یک ساچمه فلزی در یک استوانه شیشه ای دارد استفاده می شود.
مانومتر اکسیژن مدل 2504
بستن

مانومتر اکسیژن مدل 2504 آروا

مانومتر اکسیژن  مدل 2504 یکی از محصولات با کیفیت شرکت آروا می باشد ک دارای  ورودی 315 بار و خروجی 10 بار است .

این مانومتر ساخته شده از جنس برنج است و دارای دو گیج و یک شیر تظیم فشار است . این مانومتر یا رگلاتور طرح مکسی ایتالیا است و دارای 15 ماه گارانتی می باشد .

رگلاتور هریس مدل 987AS-100
بستن

رگلاتور هریس مدل 987AS-100

یکی از رگلاتور های محبوب در دنیای فشارشکن ها رگلاتور هریس مدل 987AS-100 است که با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید و توزیع می گردد .

این محصول برای گازهای آرگون (AR) ، کربن دی اکسید ( CO2 ) ، نیتروژن یا ازت ( N2 ) ، هوای خشک ( AIR ) ، هیدروژن ) H2 ) ، هلیوم ( HE ) ، اکسیژن ( O2 ) و متان (  CH4 )  مورد استفاده قرار می گیرد .

این رگلاتور در دو حالت تهیه و تولید شده است که یکی دارای ورودی 300 بار و خروجی 170 بار است .

دبی یا میزان توانایی خروجی آن 400M3/H است . جنس بدنه آن از برنج فورج شده است و برای صنایع آزمایشگاهی ، تحقیقاتی ، نفت ، گاز ، پتروشیمی و صنایع عمومی مورد استفاده قرار می گیرد .

از این رگلاتور برای تست فشار های بالا و مخازن نیز استفاده می گردد و چون دیافراگم این محصول ضد زنگ است در برابر گازهای خورنده نیز بسیار مقاوم و قابل استفاده است .

حسن دیگر دارا بودن دیافراگم ضد زنگ جذب نکردن رسوب و انباشته شدن چربی داخل رگلاتور است .

رگلاتور AR/CO2 میکرو MESTRINER ایتالیا
بستن

رگلاتور AR/CO2 میکرو MESTRINER ایتالیا

رگلاتور AR/CO2 میکرو MESTRINER ایتالیا یکی از رگلاتور های با کیفیتی است که دارای قیمت بسیار مناسبی است . این محصول ساخته شده از بدنه بسیار مقاومی از آلیاژ برنج فورج شده است که تمامی نیازان مشتریان را به خوبی برطرف می کند .

این رگلاتور دارای ورودی 300 بار و 10 بار خروج است که برای گاز کربن دی اکسید یا CO2  و آرگون مناسب است .

مانومتر آکواریوم ایلدیز کد 5950AQ
بستن

مانومتر آکواریوم ایلدیز کد 5950AQ

در آکواریوم هایی که گیاهان دریایی رشد و نمو می نمایند گازهای مختلف بصورت دقیق و با دوره های مشخص تزریق می شوند . رگلاتور آکواریومی ایلدیز با دقت زیاد و در زمانهای تنظیم شده گاز را به محیط می فرستد. جنس این رگلاتور از آلیاژ برنج و قطعات داخلی از استیل ضد زنگ است.

رگلاتور هریس مدل 825-40
بستن

رگلاتور هریس مدل 825-40

یکی از رگلاتور های محبوب در دنیای فشارشکن ها رگلاتور هریس مدل 825-40 است که با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید و توزیع می گردد .

این محصول برای گازهای نیتروژن یا ازت ( N2 ) ، هوای خشک ( AIR ) ، هیدروژن ) H2 ) ، هلیوم ( HE ) و اکسیژن ( O2 ) مورد استفاده قرار می گیرد .

این رگلاتور در دو حالت تهیه و تولید شده است که یکی دارای ورودی 230 بار و خروجی 10 لیتر بر دقیقه است ودبی یا میزان توانایی خروجی آن 170M3/H است .

جنس بدنه آن از برنج فورج شده است و برای صنایع فولاد ، آزمایشگاهی ، تحقیقاتی ، نفت ، گاز ، پتروشیمی و صنایع عمومی مورد استفاده قرار می گیرد .

مانومتر آرگون گلور
بستن

مانومتر آرگون گلور

گاز آرگون به عنوان یکی از گازهای خنثی در صنایع مختلف نقش محافظ دارد . در صورتی که برای جوشکاری از گاز آرگون استفاده کنید این گاز محفظه جوش را پوشش می دهد و از ترکیب فلز ذوب شده با اکسیژن و سایر گازها جلوگیری می نماید . با توجه به اینکه حجم خروج در گاز آرگون از فشار خروج آن مهم تر است نمایشگر رگلاتور حجم خروج گاز با واحد لیتر بر دقیقه را نمایش می دهد. در این رگلاتور یک شیر تعبیه شده و حجم خروج گاز را کنترل می نماید.

فشار ورودی به این رگلاتور نیز حداکثر 200 بار است.

رگلاتور هریس مدل 801-N2O
بستن

رگلاتور هریس مدل 801-N2O

یکی از رگلاتور های محبوب در دنیای فشارشکن ها رگلاتور هریس مدل 801-N2O است که با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید و توزیع می گردد . این محصول برای گاز بیهوشی (N2O) مورد استفاده قرار می گیرد .

این رگلاتور در دو حالت تهیه و تولید شده است که یکی دارای ورودی 230 بار و خروجی 15 لیتر بردقیقه است ودبی یا میزان توانایی خروجی آن 100M3/H است .

 جنس بدنه آن از برنج فورج شده با روکش کروم است و برای صنایع  آزمایشگاهی ، تحقیقاتی ، پزشکی نظیر اتاق عمل مورد استفاده قرار می گیرد . حسن دیگر این محصول تنظیم دقیق میزان گاز دلخواه کاربر است .

مانومتر استیلن مدل 2510
بستن

مانومتر استیلن مدل 2510 آروا

مانومتر استیلن  مدل 2510 یکی از محصولات با کیفیت شرکت آروا می باشد ک دارای  ورودی 4.5 بار و خروجی 2.5 بار است .

این مانومتر ساخته شده از جنس برنج است و دارای دو گیج و یک شیر تظیم فشار است . این مانومتر یا رگلاتور طرح زینسر آلمان است و دارای 15 ماه گارانتی می باشد .

مانومتر اکسیژن سری حرفه ای کد 5301 PROREG
بستن

مانومتر اکسیژن سری حرفه ای کد 5301 PROREG ایلدیز

رگلاتورهای اکسیژن سری حرفه ای ایلدیز با شماره فنی 5300 قابلیت تبدیل فشار مخزن اکسیژن 200 بار به خروجی 10 بار را دارد . مانومتر سری حرفه ای ایلدیز مناسب برای جوشکاری و برشکاری ، گرمکاری و مطابق استاندارد ترکیه تهیه شده است و همچنین سوپاپ و قطعات داخلی آن از جنس استیل است که به طول عمر بهتر آن کمک می کند.