اتصالات سیم و کابل

اتصالات سیم وکابل

سیم و کابل جوش

سیم و کابل جوش

انبر جوشکاری

انبر جوشکاری

دستگاه جوش قوس دستی

دستگاه جوش قوس دستی

دستگاه جوش قوس دستی

دستگاه جوش قوس دستی

انبر جوشکاری

انبر جوشکاری

سیم و کابل جوش

سیم و کابل جوش

اتصالات سیم و کابل

اتصالات سیم وکابل

انبر گوج بینزل آلمان G 4000
بستن

انبر گوج بینزل آلمان G 4000

انبر های گوجینگ یا انبر گوج برای جوشکاری و آماده سازی درز جوشکاری و صنایع ریخته گری تولید شده اند که شرکت بینزل آلمان نیز برای همین مصرف انبر گوج G 4000 را تولید و توزیع نموده است .

این انبر گوج برای جوشکاری سوراخ ها و درزهای کلیه فلزات تا توان 1000 آمپر جریان AC مناسب است .

این محصول برای فشار کاری 7 بار  مناسب است و دارای یک دسته مقاوم در برابر حرارت است . انعطاف و گردش راحت آن در دست اپراتور یکی از حسن های این محصول است .

انبر جوش فروزان
بستن

انبر جوش فروزان 200 تا 300 آمپر

انبر جوش ها دارای آمپر ها و برندهای مختلفی در بازار جوش هستند که یکی از معروف ترین و بهترین های این محصولات بی شک  فروزان است .

این محصول وظیفه برقراری ارتباط برق دستگاه تا الکترود را دارد که توانایی این محصول 200 تا 300 آمپر می باشد .

دستگاه جوشکاری آروا مدل 2111
بستن

دستگاه جوشکاری آروا مدل 2111

دستگاه اینورتر جوشکاری آروا  2111 است . این دستگاه مجهز به سیستم قطع کننده حفاظتی ، مجهز به صفحه نمایش دیجیتال آمپرمتر ، مجهز به ولوم ARC FORCE ، 30 ماه گارانتی بی قید و شرط  ، مجهز به فن 4200 دور می باشد .

این محصول دارای  220  آمپر خروجی واقعی و ساخته شده با تکنولوژی IGBT است  .از این دستگاه برای مصارف صنعتی استفاده می گردد.

بستن

دستگاه جوشکاری آروا مدل 2116

یکی از دستگاه هایی که بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است دستگاه اینورتر جوشکاری آروا 2116  است . این دستگاه مجهز به سیستم قطع کننده حفاظتی ، مجهز به صفحه نمایش دیجیتال آمپرمتر ، 30 ماه گارانتی بی قید و شرط  ، مجهز به فن 5500 دور و 4 عدد خازن  می باشد .

این محصول دارای 160 آمپر خروجی واقعی و ساخته شده با تکنولوژی IGBT است  .از این دستگاه برای مصارف نیمه صنعتی استفاده می گردد.با این دستگاه می توان الکترود 2.5 را به صورت دائم و الکترود 3.5 را به صورت مقطعی استفاده نمود.

رکتی فایر POWER-REC-SERIES 3.5 G
بستن

رکتی فایر POWER-REC-SERIES 3.5 G صبا الکتریک

دستگاه جوش  POWER-REC-SERIES 3.5 G سه فاز هواخنک یکی از دستگاه های اینورتری شرکت صبا الکتریک که برای الکترود های قطر 3  و 4 و 5 مورد استفاده قرار می گیرد

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد و دارای مصرف بسیار پایین برق است. توان خروجی این دستگاه تا 320 آمپر است

. این محصول دارای 20  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 26 کیلو ولت آمپر می باشد .

دستگاه جوشکاری آروا مدل 2102
بستن

دستگاه جوشکاری آروا مدل 2102

دستگاه اینورتر جوشکاری آروا  2102 است . این دستگاه مجهز به سیستم قطع کننده حفاظتی ، مجهز به صفحه نمایش دیجیتال آمپرمتر ، قابلیت جوش تیگ ، مجهز به ولوم ARC FORCE  ، 30 ماه گارانتی بی قید و شرط، مجهز به فن 4200 دور می باشد .

این محصول دارای  220  آمپر خروجی واقعی و ساخته شده با تکنولوژی IGBT است  .از این دستگاه برای مصارف صنعتی استفاده می گردد.

رکتی فایر POWER-REC-SERIES 4.0 CELL
بستن

رکتی فایر POWER-REC-SERIES 4.0 CELL صبا الکتریک

دستگاه جوش  POWER-REC-SERIES 4.0 CELL سه فاز هواخنک یکی از دستگاه های اینورتری شرکت صبا الکتریک که برای الکترود های قطر 3  و 4 و 5 مورد استفاده قرار می گیرد این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد و دارای مصرف بسیار پایین برق است. توان خروجی این دستگاه تا 400 آمپر است . این محصول دارای 27.5  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 20.4 کیلو ولت آمپر می باشد .
دستگاه جوش اينورتر الكترود (سلولزي )IT300CE
بستن

دستگاه جوش اينورتر الكترود (سلولزي )IT300CE ایران ترانس

دستگاه جوش اينورتر الكترود (سلولزي )IT300CE  یکی از دستگاه های کم مصرف و پرقدرت این شرکت است که برای جوشکاری مخصوص الكترود هاي سلولزي ( 6010 ) ، الكترود هاي فولادي  ضد زنگ و الكترود هاي طرح آهن مورد استفاده قرار می گیرد .

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر و سیستم  IGBT بهره می برد وزن این دستگاه 9 کیلوگرم  است و بازدهی آن تا 85% را افزایش می دهد . توان ورودی این دستگاه 220 ولت است و تا توان خروجی آن 20 تا 250 آمپر مورد استفاده قرار می گیرد .

رکتی فایر POWER-REC-SERIES 5.0A CELL
بستن

رکتی فایر POWER-REC-SERIES 5.0A CELL صبا الکتریک

دستگاه جوش  POWER-REC-SERIES 5.0A CELL سه فاز هواخنک یکی از دستگاه های اینورتری شرکت صبا الکتریک که برای الکترود های قطر 3  و 4 و 5  و انبر گوج تا 500 آمپر مورد استفاده قرار می گیرد

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد و دارای مصرف بسیار پایین برق است. توان خروجی این دستگاه تا 400 آمپر است

. این محصول دارای 33.6  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 38  کیلو ولت آمپر می باشد .

دستگاه جوش اينورتر الكترود IT400M
بستن

دستگاه جوش اينورتر الكترود IT400M ایران ترانس

دستگاه جوش اينورتر الكترود   IT400M یکی از دستگاه های کم مصرف و پرقدرت این شرکت است که برای جوشکاری تا قطر 5 الكترود هاي سلولزي ( 6010 ) ، الكترود هاي فولادي  ضد زنگ و الكترود هاي طرح آهن مورد استفاده قرار می گیرد .

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر و سیستم  MOSFET بهره می برد وزن این دستگاه 28 کیلوگرم  است و بازدهی آن تا 85% را افزایش می دهد . توان ورودی این دستگاه 380  ولت است و تا توان خروجی آن 20 تا 400  آمپر مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه جوش برق Mini EL 203
بستن

دستگاه جوش برق Mini EL 203 گام الکتریک

Mini EL 203 یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین دستگاه های اینورتری شرکت گام الکتریک است که برای جوشکاری با انواع الکترود قلیایی ، روتیلی و ... مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه همانطور که اشاره کردیم برای جوشکاری قوس دستی ، جوش مقطعی تیگ استفاده قرار می گیرد و مجهز به سیستم VRD  ، آمپر متر دیجیتال وARC FORCE ثابت می باشد .

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد. توان خروجی این دستگاه تا 200 آمپر است. این محصول دارای 7.3  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق تک فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 9.2 کیلو ولت آمپر می باشد .سایز الکترودهای قابل استفاده برای این دستگاه تا قطر 4 به صورت دائم و 5 به صورت مقطعی است .

انبر اتصال600 آمپر وینر
بستن

انبر اتصال600 آمپر وینر

انبر اتصال همانطور که از نامش پیدا است برای اتصال قطعه کار به دستگاه کاربرد دارد . این انبرها به شکل یک گیره هستند که در داخل آنها یک نوار تخت مسی جهت ارتیاط نصب شده است .

انبر اتصال 600 آمپر دارای ابعاد 8*100*246 است که ضخامت فلز آن 1.5 میلیمتر است . این محصول دارای آبکاری کروم درجه 1 با ظاهر بسیار زیبا و کابلشو مسی جهت رسانایی و ارتباط بهتر با قطعه کار دارد .

کانکتور نری 50
بستن

کانکتور نری 50

یکی از محصولات با کیفیت در جوشکاری است که وظیفه اتصال دستگاه به تورچ می گردد . این کانکتور ها دارای کیفیت بسیار مطلوبی هستند و اتصال ایمن و سریعی برای شما به ارمغان می آورد . این محصولات دارای عایق RUBBER می باشد .

این کانکتور سایز متوسط کانکتورهای جوشکاری است و توانایی انتقال برق از 200 آمپر تا 350 آمپر را دارد . این محصول می تواند تا 170 درجه سانتی گراد گرمای غیر مستقیم را تحمل کند .

کابل جوشکاری وینر قطر 18
بستن

کابل جوشکاری وینر قطر 18

کابل های جوشکاری به طور کلی برای انتقال جریان الکتریکی و نیروی ایجاد قوس الکتریکی می باشد . کابل ها دارای کیفیت های مختلفی هستند که کیفیت کابل ها را معمولا از روی روکش و مقدار مس آن می سنجند . روکش کابل ها معمولا دارای دو مدل PVC و لاستیکی است که روکش کابل  وینر لاستیکی است .

روکش کابل لاستیکی به هیچ عنوان قابل قیاس با روکش کابل های دیگر نیست زیرا در کابل لاستیکی مقاومت عایقی بسیار بالایی دارد و در مقابل رطوبت ، آب ، آب و هوا ، مقاوم در مقابل اکسید شدن به دلیل وجود مواد آنتی اکسیدان ، مقاومت بسیار خوب در مقابل گاز ازن و در نتیجه جلوگیری از ایجاد ترک بر روی سطح کابل ،ا انعطاف پذیری بسیار بالا در دماهای زیر صفر و بالای صفر  ، مقاوم در مقابل تشعشعات رادیو اکتیو  و اشعه ماوراء بنفش مقاومت بسار بالایی دارد

کابل 18 وینر دارای  مس افشان آنیل شده با انعطاف بالا است و تا 85 درجه سانتی گراد تحمل گرما و 35- درجه سانتیگراد  تحمل سرما را دارد .

کابل جوشکاری افشان اردستان قطر 18 دارای 2.6 ضخامت روکش و 0.21 ضخامت مفتول و دارای سایز 95*1 است . کابل های 18  دارای  2958 رشته سیم هستند و توانایی تحمل 600 تا 650 آمپر را دارند .

دستگاه POWER-GOUGE-INV SERIES-10.00
بستن

دستگاه POWER-GOUGE-INV SERIES-10.00 صبا الکتریک

دستگاه  POWER-GOUGE-INV SERIES-10.00  سه فاز یکی از دستگاه های اینورتری شرکت صبا الکتریک که برای الکترود های قطر 3  و 4 و 5  و انبر گوج و تیگ با جریان DC مورد استفاده قرار می گیرد

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد و دارای مصرف بسیار پایین برق است.برق ورودی این دستگاه 380 ولت است  و توان خروجی این دستگاه تا 1000 آمپر  100% Duty Cycle و 750 آمپر 60% است.

. این محصول دارای 75  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 90  آمپر می باشد .

دستگاه جوشکاری CO2 مدل 2122
بستن

دستگاه جوشکاری CO2 مدل 2122 آروا

دستگاه جوشکاری CO2 مدل 2122  تک فاز می باشد و دارای تکنولوژی MOSFET است . این دستگاه بسیار کم مصرف و پرتوان می باشد که سیستم  خنک کنندگی این دستگاه هواخنک است . از این دستگاه می توان نهایتا تا 200 آمپر خروجی دریافت کرد.

سرعت تغذیه سیم جوش CO2 در این دستگاه 2.5 تا 13 متر در دقیقه است .

کابلشو آهنی 50
بستن

کابلشو آهنی 50

شما برای اتصال کابل برق به دستگاه نیازمند یک رابط هستید که از طریق آن بتوانید کابل را به دستگاه متصل کنید . این کابلشو ها از جنس آهن ساخته شده اند .

کابلشو آهنی 50  یکی از کابلشو های پرمصرف در صنعت جوشکاری است  که به واسطه جنس آهن جریان را با بهترین و سریع ترین حالت عبور می دهد . کابلشو های آهنی نسبت به مسی عمر پایین تری دارند  و نسبت به مس رسنایی کمتری نیز دارند . این کابلشو برای  کابل قطر 14 مورد ستفاده قرار گرفته است .

کانکتور نری 25
بستن

کانکتور نری 25

یکی از محصولات با کیفیت در جوشکاری است که وظیفه اتصال دستگاه به تورچ می گردد . این کانکتور ها دارای کیفیت بسیار مطلوبی هستند و اتصال ایمن و سریعی برای شما به ارمغان می آورد . این محصولات دارای عایق RUBBER می باشد .

این کانکتور کوچک ترین مدل کانکتورهای جوشکاری است و توانایی انتقال برق از 80 آمپر تا 160 آمپر را دارد . این محصول می تواند تا 170 درجه سانتی گراد گرمای غیر مستقیم  را تحمل کند .

رکتی فایر POWER-REC-SERIES 5.0A GCELL
بستن

رکتی فایر POWER-REC-SERIES 5.0A GCELL صبا الکتریک

دستگاه جوش  POWER-REC-SERIES 5.0 G.CELL سه فاز یکی از دستگاه های اینورتری شرکت صبا الکتریک که برای الکترود های قطر 3  و 4 و 5  و انبر گوج تا 500 آمپر مورد استفاده قرار می گیرد

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد و دارای مصرف بسیار پایین برق است. توان خروجی این دستگاه تا 500 آمپر است

. این محصول دارای 54  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 40  کیلو ولت آمپر می باشد .

کانکتور مادگی 75
بستن

کانکتور مادگی 75

یکی از محصولات با کیفیت در جوشکاری است که وظیفه اتصال دستگاه به تورچ می گردد . این کانکتور ها دارای کیفیت بسیار مطلوبی هستند و اتصال ایمن و سریعی برای شما به ارمغان می آورد . این محصولات دارای عایق BAKELITE می باشد .

این کانکتور سایز بزرگ  کانکتورهای جوشکاری است و توانایی انتقال برق از 400 آمپر تا 630  آمپر را دارد . این محصول می تواند تا 170 درجه سانتی گراد گرما را تحمل کند .