اتصالات سیم و کابل

اتصالات سیم وکابل

سیم و کابل جوش

سیم و کابل جوش

انبر جوشکاری

انبر جوشکاری

دستگاه جوش قوس دستی

دستگاه جوش قوس دستی

دستگاه جوش قوس دستی

دستگاه جوش قوس دستی

انبر جوشکاری

انبر جوشکاری

سیم و کابل جوش

سیم و کابل جوش

اتصالات سیم و کابل

اتصالات سیم وکابل

دستگاه جوش اینورتر الکترود MINIARC200AH ایران ترانس

دستگاه جوش اینورتر الکترود MINIARC200AH یکی از دستگاه های اینورتری این شرکت است که برای جوشکاری اسکلت های صنعتی و فلزی از جنس فولاد تا الکترود قطر 3.2 به صورت دائم  با جنس اسیدی ، قلیایی ، فولادی ضد زنگ و طرح آهن  مورد استفاده قرار می گیرد .

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر و سیستم  IGBT بهره می برد وزن این دستگاه 4.7 کیلوگرم  است و بازدهی آن تا 85% را افزایش می دهد . توان ورودی این دستگاه 220 ولت است و تا توان خروجی آن 20 تا 200 آمپر مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه جوش برق و تیگ و گوجینگ Pars EL 502 P گام الکتریک

Pars EL 502 P  یکی از دستگاه های شرکت گام الکتریک است که برای جوشکاری با انواع الکترود قلیایی ، روتیلی ، سلولوزی  و ... مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه همانطور که اشاره کردیم برای جوشکاری قوس دستی ، جوش تیگ و گوجینگ استفاده قرار می گردد..

این دستگاه جوش از تکنولوژی اینورتر بهره می برد. توان خروجی این دستگاه تا 500 آمپر است. این محصول دارای 187 کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 29.5 کیلو ولت آمپر می باشد .سایز الکترودهای قابل استفاده برای این دستگاه تا قطر 5 به صورت دائم است .

رکتی فایر POWER-REC-SERIES 4.0 G.CELL صبا الکتریک

دستگاه جوش  رکتی فایر POWER-REC-SERIES 4.0 G.CELL سه فاز هواخنک یکی از دستگاه های اینورتری شرکت صبا الکتریک که برای الکترود های قطر 3  و 4 و 5 مورد استفاده قرار می گیرد

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد و دارای مصرف بسیار پایین برق است. توان خروجی این دستگاه تا 400 آمپر است

. این محصول دارای 27.5  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 20.4 کیلو ولت آمپر می باشد .

کابل جوشکاری وینر قطر 12

کابل های جوشکاری به طور کلی برای انتقال جریان الکتریکی و نیروی ایجاد قوس الکتریکی می باشد . کابل ها دارای کیفیت های مختلفی هستند که کیفیت کابل ها را معمولا از روی روکش و مقدار مس آن می سنجند . روکش کابل ها معمولا دارای دو مدل PVC و لاستیکی است که روکش کابل وینر لاستیکی است . روکش کابل لاستیکی به هیچ عنوان قابل قیاس با روکش کابل های دیگر نیست زیرا در کابل لاستیکی مقاومت عایقی بسیار بالایی دارد و در مقابل رطوبت ، آب ، آب و هوا ، مقاوم در مقابل اکسید شدن به دلیل وجود مواد آنتی اکسیدان ، مقاومت بسیار خوب در مقابل گاز ازن و در نتیجه جلوگیری از ایجاد ترک بر روی سطح کابل ،ا انعطاف پذیری بسیار بالا در دماهای زیر صفر و بالای صفر ، مقاوم در مقابل تشعشعات رادیو اکتیو و اشعه ماوراء بنفش مقاومت بسار بالایی دارد کابل 12 وینر دارای مس افشان آنیل شده با انعطاف بالا است و تا 85 درجه سانتی گراد تحمل گرما و 35- درجه سانتیگراد تحمل سرما را دارد . این کابل دارای 2.0 ضخامت روکش و 0.21 ضخامت مفتول و دارای سایز 35*1 است .کابل های 12 دارای 1121 رشته سیم هستند و توانایی تحمل 300 تا 350 آمپر را دارند .

دستگاه جوش برق و گوجینگ PARS-G 1002TS گام الکتریک

PARS-G 1002TS    یکی از دستگاه های شرکت گام الکتریک است که برای جوشکاری  قسمت های های معیوب جوش و ایجاد شیار روی قطعه کار و همچنین  ایجاد قوس بسیار آسان و پایدار توسط انبر گوج با الکترود های مخصوص کربن دارد . این دستگاه همانطور که اشاره کردیم برای جوشکاری قوس دستی ، گوجینگ استفاده قرار می گردد .

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد. توان خروجی این دستگاه تا 1000 آمپر است. این محصول دارای 249  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 69.2 کیلو ولت آمپر می باشد .سایز الکترودهای قابل استفاده برای این دستگاه تا قطر 5 به صورت دائم است .

انبر جوش 300 آمپر وینر

انبر جوش 300 آمپر وینر یکی از محصولات با کیفیت و درجه 1 جوشکاری است که توانایی برقراری ارتباط 300 آمپر را دارد . این محصول از آلیاژ مس درجه 1 ساخته شده است . این انبر جوش برای کابل 12 مورد استفاده قرار می گیرد .

جنس دسته انبر جوش وینر با کالیت نسوز الیاف دار می باشد و دارای فنر انعطاف پذیر و مستحکمی است .

دستگاه جوش اينورتر الكترود IT350M ایران ترانس

دستگاه جوش اينورتر الكترود (سلولزي )IT300CE  یکی از دستگاه های کم مصرف و پرقدرت این شرکت است که برای جوشکاری مخصوص الكترود هاي سلولزي ( 6010 ) ، الكترود هاي فولادي  ضد زنگ و الكترود هاي طرح آهن مورد استفاده قرار می گیرد .

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر و سیستم  IGBT بهره می برد وزن این دستگاه 28.5  کیلوگرم  است و بازدهی آن تا 85% را افزایش می دهد . توان ورودی این دستگاه 220 ولت است و تا توان خروجی آن 20 تا 315  آمپر مورد استفاده قرار می گیرد .

انبر گوج بینزل آلمان G 3000

انبر گوج بینزل آلمان G 3000

انبر های گوجینگ یا انبر گوج برای جوشکاری و آماده سازی درز جوشکاری و صنایع ریخته گری تولید شده اند که شرکت بینزل آلمان نیز برای همین مصرف انبر گوج بینزل آلمان را تولید و توزیع نموده است.

این انبر گوج برای جوشکاری سوراخ ها و درزهای کلیه فلزات تا توان 600 آمپر جریان DC مناسب است.

این محصول برای فشار کاری 7 بار مناسب است و دارای یک دسته مقاوم در برابر حرارت است. انعطاف و گردش راحت آن در دست اپراتور یکی از حسن های این محصول است.

کانکتور نری 50

یکی از محصولات با کیفیت در جوشکاری است که وظیفه اتصال دستگاه به تورچ می گردد . این کانکتور ها دارای کیفیت بسیار مطلوبی هستند و اتصال ایمن و سریعی برای شما به ارمغان می آورد . این محصولات دارای عایق RUBBER می باشد .

این کانکتور سایز متوسط کانکتورهای جوشکاری است و توانایی انتقال برق از 200 آمپر تا 350 آمپر را دارد . این محصول می تواند تا 170 درجه سانتی گراد گرمای غیر مستقیم را تحمل کند .

کابل جوشکاری افشان اردستان قطر 16

به طور کلی کابل جوش یک رسانای الکتریکی برای انتقال جریان از دستگاه و تبدیل آن به قوس الکتریکی است . این کابل ها دارای کیفیت های مختلفی هستند که با انواع برند ها تولید می گردد. کیفیت این کابل ها شامل : روکش و مقدار مس درون آن دارد .

روکش های کابل در بازار بصورت لاستیکی نسوز و  پی وی سی است که روکش لاستیکی بسیار مقاوم تر از روکش پی وی سی است .

کابل جوشکاری 16 اردستان دارای  مس افشان آنیل شده با انعطاف بالا است و تا 85 درجه سانتی گراد تحمل گرما و 35- درجه سانتیگراد  تحمل سرما را دارد . روکش این کابل کامپاندلاستیکی مشکی است که در برابر اسید ، آب مواد نفتی و روغنی و سرما بسیار مقاوم است .

این کابل جوشکاری دارای 2.4 ضخامت روکش و 0.21 ضخامت مفتول و دارای سایز 70*1 است . کابل های 16 دارای  2228 رشته سیم هستند و توانایی تحمل 500 تا 550 آمپر را دارند .

دستگاه جوش اينورتر الكترود IT500C ایران ترانس

دستگاه جوش اينورتر الكترود  IT500C‍ یکی از دستگاه های اینورتری این شرکت است که برای جوشکاری اسکلت های صنعتی و فلزی از جنس فولاد تا الکترود قطر 6 به صورت دائم  با جنس اسیدی ، قلیایی ، فولادی ضد زنگ و طرح آهن  مورد استفاده قرار می گیرد .

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر و سیستم  IGBT بهره می برد وزن این دستگاه  35 کیلوگرم  است و بازدهی آن تا 85% را افزایش می دهد . توان ورودی این دستگاه 220 ولت است و تا توان خروجی آن 20 تا 500 آمپر مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه جوشکاری آروا مدل 2115

دستگاه اینورتر جوشکاری آروا  2115 است . این دستگاه مجهز به سیستم قطع کننده حفاظتی ، مجهز به صفحه نمایش دیجیتال آمپرمتر 30 ماه گارانتی بی قید و شرط ، قابلیت جوش تیگ ، مجهز به ولوم ARC FORCE ، مجهز به فن 4200 دور می باشد .

این محصول دارای  220  آمپر خروجی واقعی و ساخته شده با تکنولوژی IGBT است  .از این دستگاه برای مصارف صنعتی استفاده می گردد.

دستگاه جوش R-INV-200N صبا الکتریک

مشخصات دستگاه جوش R-INV-200N صبا الکتریک دستگاه جوش  R-INV-200N تک فاز هواخنک یکی از دستگاه های اینورتری شرکت صبا الکتریک

انبر گوج بینزل آلمان G 4000

انبر گوج بینزل آلمان G 4000

انبر های گوجینگ یا انبر گوج برای جوشکاری و آماده سازی درز جوشکاری و صنایع ریخته گری تولید شده اند که شرکت بینزل آلمان نیز برای همین مصرف انبر گوج را تولید و توزیع نموده است .

این انبر گوج برای جوشکاری سوراخ ها و درزهای کلیه فلزات تا توان 1000 آمپر جریان AC مناسب است .

این محصول برای فشار کاری 7 بار  مناسب است و دارای یک دسته مقاوم در برابر حرارت است . انعطاف و گردش راحت آن در دست اپراتور یکی از حسن های این محصول است .

دستگاه جوشکاری CO2 250مدل 2106 آروا

دستگاه جوشکاری CO2  250مدل 2106 یکی از محصولات با کیفیت شرکت آروا می باشد که  نیازمند  برق سه فاز است و با 380 ولت کاربرد دارد .

این دستگاه دارای  جریان ورودی 14.4 آمپر ، جریان خروجی 20  تا 250 آمپر و گارانتی 30 ماهه بی قید و شرط  می باشد .

کابلشو آهنی 35

شما برای اتصال کابل برق به دستگاه نیازمند یک رابط هستید که از طریق آن بتوانید کابل را به دستگاه متصل کنید . این کابلشو ها از جنس آهن ساخته شده اند .

کابلشو آهنی  35  یکی از کابلشو های پرمصرف در صنعت جوشکاری است  که به واسطه جنس آهن جریان را با بهترین و سریع ترین حالت عبور می دهد . کابلشو های آهنی نسبت به مسی عمر پایین تری دارند  و نسبت به مس رسنایی کمتری نیز دارند . این کابلشو برای  کابل قطر 12 مورد ستفاده قرار گرفته است .

انبر جوش 350 آمپر مدل 2401 آروا

انبر جوش 600 آمپر مدل 2401 یکی از محصولات با کیفیت شرکت آروا می باشد که ساخته شده از جنس مس است  و دارای فیبر نسوز است .

این انبر جوش  همانطور  که اشاره کردیم برای جوشکاری تا 350  آمپر کاربرد دارد و دارای فنر مستحکم و مقاومی در برابر حرارت می باشد .

دستگاه جوش مینی میگ و الکترود DIGI MIG 201 گام الکتریک

دستگاه جوش چندکاره  DIGI MIG 201 یکی از دستگاه های اینورتری چندکاره شرکت گام الکتریک است که برای جوشکاری ورق های از جنس فولاد ضد زنگ ، آلومینیوم  و فولاد با پاشش روی ( گالوانیزه ) مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه همانطور که اشاره کردیم برای جوشکاری الکترود و جوشکاری میگ ( جوش با گاز co2 ) ، جوشکاری تیگ مورد استفاده قرار می گیرد .

این دستگاه از تکنولوژی IGBT اینورتر بهره می برد. توان خروجی این دستگاه تا 200 آمپر است. این محصول دارای 19.5 کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق تک فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 9 کیلو ولت آمپر می باشد .

دستگاه POWER-GOUGE-INV SERIES-8.0 صبا الکتریک

دستگاه  POWER-GOUGE-INV SERIES-8.0  سه فاز یکی از دستگاه های اینورتری شرکت صبا الکتریک که برای الکترود های قطر 3  و 4 و 5  و انبر گوج و تیگ با جریان DC مورد استفاده قرار می گیرد

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد و دارای مصرف بسیار پایین برق است.برق ورودی این دستگاه 380 ولت است  و توان خروجی این دستگاه تا 630 آمپر  100% Duty Cycle و 800 آمپر 60% است.

. این محصول دارای 75  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 80  کیلو ولت آمپر می باشد .

دستگاه جوشکاری CO2 630مدل 2109آروا

دستگاه جوشکاری CO2  630مدل 2109 یکی از محصولات با کیفیت شرکت آروا می باشد که  نیازمند  برق سه فاز است.

این دستگاه دارای  جریان ورودی 32 آمپر ،ولتاژ بی باری 80 ولت ، جریان خروجی 40  تا 630 آمپر ، ولتاژ خروجی 40  ولت ، 85  کیلو گرم وزن ، دارای درجه عایق کاری F ، درجه حفاظت خانگی IP21 و توانایی کار با سیم جوش 1 تا 1.6 میلیمتر  را دارد .

0/5 (0 نظر)