اتصالات سیم و کابل

اتصالات سیم وکابل

سیم و کابل جوش

سیم و کابل جوش

انبر جوشکاری

انبر جوشکاری

دستگاه جوش قوس دستی

دستگاه جوش قوس دستی

دستگاه جوش قوس دستی

دستگاه جوش قوس دستی

انبر جوشکاری

انبر جوشکاری

سیم و کابل جوش

سیم و کابل جوش

اتصالات سیم و کابل

اتصالات سیم وکابل

انبر جوش فروان 450 آمپر

انبر جوش ها دارای آمپر ها و برندهای مختلفی در بازار جوش هستند که یکی از معروف ترین و بهترین های این محصولات بی شک  فروزان است .

این محصول وظیفه برقراری ارتباط برق دستگاه تا الکترود را دارد که توانایی این محصول 450  آمپر می باشد .

دستگاه جوشکاری آروا مدل 2115

دستگاه اینورتر جوشکاری آروا  2115 است . این دستگاه مجهز به سیستم قطع کننده حفاظتی ، مجهز به صفحه نمایش دیجیتال آمپرمتر 30 ماه گارانتی بی قید و شرط ، قابلیت جوش تیگ ، مجهز به ولوم ARC FORCE ، مجهز به فن 4200 دور می باشد .

این محصول دارای  220  آمپر خروجی واقعی و ساخته شده با تکنولوژی IGBT است  .از این دستگاه برای مصارف صنعتی استفاده می گردد.

انبر اتصال300 آمپر وینر

انبر اتصال همانطور که از نامش پیدا است برای اتصال قطعه کار به دستگاه کاربرد دارد . این انبرها به شکل یک گیره هستند که در داخل آنها یک نوار تخت مسی جهت ارتیاط نصب شده است .

انبر اتصال 300 آمپر دارای ابعاد 5*60*172 است که ضخامت فلز آن 1 میلیمتر است . این محصول دارای آبکاری کروم درجه 1 با ظاهر بسیار زیبا و کابلشو مسی جهت رسانایی و ارتباط بهتر با قطعه کار دارد .

دستگاه جوش R-INV-200N صبا الکتریک

مشخصات دستگاه جوش R-INV-200N صبا الکتریک دستگاه جوش  R-INV-200N تک فاز هواخنک یکی از دستگاه های اینورتری شرکت صبا الکتریک

دستگاه جوش POWER LIGHT-2001 TURBO صبا الکتریک

مشخصات دستگاه جوش POWER LIGHT-2001 TURBO صبا الکتریک دستگاه جوش POWER LIGHT-2001 TURBO صبا الکتریک سه فاز هواخنک یکی از

دستگاه جوش اینورتر الکترود IT 200 M ایران ترانس

دستگاه جوش اینورتر الکترود IT 200 M یکی از دستگاه های اینورتری این شرکت است که از جوشکاری قوس الکتریکی برای اسکلت های صنعتی و فلزی از جنس فولاد تا الکترود قطر 4 به صورت دائم  با جنس اسیدی ، قلیایی (7018) ، روتیلی (6013) ، چدن ، آلومینیوم و استیل مورد استفاده قرار می گیرد .

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر و سیستم  MOSFET بهره می برد وزن این دستگاه 7.4 کیلوگرم  است و بازدهی آن تا 85% را افزایش می دهد . توان ورودی این دستگاه 220 ولت است و تا توان خروجی آن 20 تا 200 آمپر مورد استفاده قرار می گیرد .

کانکتور نری 75

یکی از محصولات با کیفیت در جوشکاری است که وظیفه اتصال دستگاه به تورچ می گردد . این کانکتور ها دارای کیفیت بسیار مطلوبی هستند و اتصال ایمن و سریعی برای شما به ارمغان می آورد . این محصولات دارای عایق RUBBER می باشد .

این کانکتور سایز بزرگ کانکتورهای جوشکاری است و توانایی انتقال برق از 400 آمپر تا 630 آمپر را دارد . این محصول می تواند تا 170 درجه سانتی گراد گرما را تحمل کند .

دستگاه جوشکاری آروا مدل 2114

دستگاه اینورتر جوشکاری آروا 2114  است . این دستگاه مجهز به سیستم قطع کننده حفاظتی ، مجهز به صفحه نمایش دیجیتال آمپرمتر ،30 ماه گارانتی بی قید و شرط ، مجهز به ولوم ARC FORCE ، مجهز به فن 5500 دور می باشد .

این محصول دارای 180  آمپر خروجی واقعی و ساخته شده با تکنولوژی IGBT است  .از این دستگاه برای مصارف نیمه صنعتی استفاده می گردد.

کابل جوشکاری وینر قطر 16

کابل های جوشکاری به طور کلی برای انتقال جریان الکتریکی و نیروی ایجاد قوس الکتریکی می باشد . کابل ها دارای کیفیت های مختلفی هستند که کیفیت کابل ها را معمولا از روی روکش و مقدار مس آن می سنجند . روکش کابل ها معمولا دارای دو مدل PVC و لاستیکی است که روکش کابل  وینر لاستیکی است .

روکش کابل لاستیکی به هیچ عنوان قابل قیاس با روکش کابل های دیگر نیست زیرا در کابل لاستیکی مقاومت عایقی بسیار بالایی دارد و در مقابل رطوبت ، آب ، آب و هوا ، مقاوم در مقابل اکسید شدن به دلیل وجود مواد آنتی اکسیدان ، مقاومت بسیار خوب در مقابل گاز ازن و در نتیجه جلوگیری از ایجاد ترک بر روی سطح کابل ،ا انعطاف پذیری بسیار بالا در دماهای زیر صفر و بالای صفر  ، مقاوم در مقابل تشعشعات رادیو اکتیو  و اشعه ماوراء بنفش مقاومت بسار بالایی دارد

کابل 14 وینر دارای  مس افشان آنیل شده با انعطاف بالا است و تا 85 درجه سانتی گراد تحمل گرما و 35- درجه سانتیگراد  تحمل سرما را دارد .

این کابل دارای 2.4 ضخامت روکش و 0.21 ضخامت مفتول و دارای سایز 70*1 است . کابل های 16 دارای  2228 رشته سیم هستند و توانایی تحمل 500 تا 550 آمپر را دارند .

کابلشو مسی سایز 35

شما برای اتصال کابل برق به دستگاه نیازمند یک رابط هستید که از طریق آن بتوانید کابل را به دستگاه متصل کنید . این کابلشو ها از جنس مس ساخته شده اند و بهترین رابط برای این کار هستند .

کابلشو مسی 35 یکی از کابلشو های پرمصرف در صنعت جوشکاری است  که به واسطه جنس مس جریان را با بهترین و سریع ترین حالت عبور می دهد . این کابلشو برای  کابل قطر 12 مورد ستفاده قرار گرفته است .

کانکتور مادگی 50

یکی از محصولات با کیفیت در جوشکاری است که وظیفه اتصال دستگاه به تورچ می گردد . این کانکتور ها دارای کیفیت بسیار مطلوبی هستند و اتصال ایمن و سریعی برای شما به ارمغان می آورد . این محصولات دارای عایق BAKELITE می باشد .

این کانکتور سایز متوسط  کانکتورهای جوشکاری است و توانایی انتقال برق از 200 آمپر تا 350  آمپر را دارد . این محصول می تواند تا 170 درجه سانتی گراد گرما را تحمل کند .

دستگاه جوشکاری آروا مدل 2113

یکی از دستگاه هایی که بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است دستگاه اینورتر جوشکاری آروا 2113 است . این دستگاه مجهز به صفحه نمایش دیجیتال آمپرمتر ، مجهز به سیستم قطع کننده حفاظتی ،30 ماه گارانتی بی قید و شرط ، مجهز به فن 5500 دور و مجهز به سیستم ARC FORCE برای سهولت کار می باشد .

این محصول دارای 200 آمپر خروجی واقعی و ساخته شده با تکنولوژی IGBT است  .از این دستگاه برای مصارف نیمه صنعتی استفاده می گردد.

انبر گوج بینزل آلمان G 4000

انبر گوج بینزل آلمان G 4000

انبر های گوجینگ یا انبر گوج برای جوشکاری و آماده سازی درز جوشکاری و صنایع ریخته گری تولید شده اند که شرکت بینزل آلمان نیز برای همین مصرف انبر گوج را تولید و توزیع نموده است .

این انبر گوج برای جوشکاری سوراخ ها و درزهای کلیه فلزات تا توان 1000 آمپر جریان AC مناسب است .

این محصول برای فشار کاری 7 بار  مناسب است و دارای یک دسته مقاوم در برابر حرارت است . انعطاف و گردش راحت آن در دست اپراتور یکی از حسن های این محصول است .

انبر اتصال 500 آمپر وینر

انبر اتصال همانطور که از نامش پیدا است برای اتصال قطعه کار به دستگاه کاربرد دارد . این انبرها به شکل یک گیره هستند که در داخل آنها یک نوار تخت مسی جهت ارتیاط نصب شده است .

انبر اتصال 500  آمپر دارای ابعاد 6*80*216 است که ضخامت فلز آن 1.2 میلیمتر است . این محصول دارای آبکاری کروم درجه 1 با ظاهر بسیار زیبا و کابلشو مسی جهت رسانایی و ارتباط بهتر با قطعه کار دارد .

کانکتور نری 25

یکی از محصولات با کیفیت در جوشکاری است که وظیفه اتصال دستگاه به تورچ می گردد . این کانکتور ها دارای کیفیت بسیار مطلوبی هستند و اتصال ایمن و سریعی برای شما به ارمغان می آورد . این محصولات دارای عایق RUBBER می باشد .

این کانکتور کوچک ترین مدل کانکتورهای جوشکاری است و توانایی انتقال برق از 80 آمپر تا 160 آمپر را دارد . این محصول می تواند تا 170 درجه سانتی گراد گرمای غیر مستقیم  را تحمل کند .

دستگاه جوشکاری CO2 200مدل 2121 آروا

دستگاه جوشکاری CO2  200مدل 2121 تک فاز می باشد و دارای تکنولوژی MOSFET است . این دستگاه بسیار کم مصرف و پرتوان می باشد که سیستم  خنک کنندگی این دستگاه هواخنک است . از این دستگاه می توان نهایتا تا 200 آمپر خروجی دریافت کرد.

سرعت تغذیه سیم جوش CO2 در این دستگاه 2.5 تا 13 متر در دقیقه است .

دستگاه جوش برق Mini EL 252 گام الکتریک

Mini EL 252   یکی از دستگاه های اینورتری شرکت گام الکتریک است که برای جوشکاری با انواع الکترود قلیایی ، روتیلی و ... مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه همانطور که اشاره کردیم برای جوشکاری قوس دستی ، جوش مقطعی تیگ استفاده قرار می گردد..

این دستگاه جوش برق از تکنولوژی اینورتر بهره می برد. توان خروجی این دستگاه تا 250 آمپر است. این محصول دارای 6.7  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق تک فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 11.2 کیلو ولت آمپر می باشد .سایز الکترودهای قابل استفاده برای این دستگاه تا قطر 5 به صورت دائم است .

دستگاه جوش برق و تیگ Carry EL 503 G گام الکتریک

Carry EL 503 G    یکی از دستگاه های اینورتری شرکت گام الکتریک است که برای جوشکاری با انواع الکترود قلیایی ، روتیلی و ... مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه همانطور که اشاره کردیم برای جوشکاری قوس دستی ، جوش تیگ استفاده قرار می گردد..

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد. توان خروجی این دستگاه تا 500 آمپر است. این محصول دارای 33  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 29 کیلو ولت آمپر می باشد .سایز الکترودهای قابل استفاده برای این دستگاه تا قطر 5 به صورت دائم است .

رکتی فایر POWER-REC-SERIES 5.0 G.CELL صبا الکتریک

دستگاه جوش  POWER-REC-SERIES 5.0 G.CELL سه فاز یکی از دستگاه های اینورتری شرکت صبا الکتریک که برای الکترود های قطر 3  و 4 و 5  و انبر گوج تا 500 آمپر مورد استفاده قرار می گیرد

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد و دارای مصرف بسیار پایین برق است. توان خروجی این دستگاه تا 500 آمپر است

. این محصول دارای 54  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 40  کیلو ولت آمپر می باشد .

انبر اتصال 350 آمپر مدل 2410 آروا

انبر اتصال 350 آمپر 2410 یکی از محصولات با کیفیت شرکت آروا می باشد که ساخته شده از جنس مس است  و دارای فیبر نسوز است .

این انبر اتصال  همانطور  که اشاره کردیم برای جوشکاری تا 350  آمپر کاربرد دارد و دارای فنر مستحکم و مقاومی در برابر حرارت می باشد . جنس بدنه این محصول از استیل است و مجهز به فک مسی نیز می باشد .

انبر اتصال برای ایجاد اتصال منفی به قطعه مورد جوشکاری می باشد.در واقع این انبر نقش گیره را دارد. فنر مورد استفاده در انبرهای اتصال باید دارای کیفیت مناسب و قوی باشند. و انبر اتصال را به جریان منفی وصل می کنند.