boots (1)

کفش ایمنی

mask (1)

ماسک جوشکاری

safety-glasses (1)

عینک جوشکاری

gloves

دستکش جوشکاری

welding scarf

مقنعه جوشکاری

workwear

لباس مخصوص جوشکاری

workwear

لباس مخصوص جوشکاری

welding scarf

مقنعه جوشکاری

gloves

دستکش جوشکاری

safety-glasses (1)

عینک جوشکاری

mask (1)

ماسک جوشکاری

boots (1)

کفش ایمنی

لباس کار یکسره آرگون قرمز

یکی از مهمترین پوشش ها در قسمت جوشکاری صنعتی داشتن یک لباس کار مناسب است که سلامتی کاربر را تامین کند. جوشکاری آرگون با تنگستن قرمز به خاطر داشتن رادیو اکتیو برای سلامتی کاربر بسیار خطرناک می باشد و باعث بیماری های هولناکی چون سرطان وخشکی بیش از حد پوست می گردد .

علت اصلی قرمز بودن لباس جوشکاری آرگون برای دفع این بیماریهای خطرناک است . این محصول از کتان پنبه ای ساخته شده و به خاطر ایمن ماندن کاربر به صورت یکسره تولید می گردد . برای دوام این لباس ها حتما آن را با آب سرد بشویید تا مشکلی برای آن بوجود نیاید .

دستکش هوبارت قرمز

مناسب ترین دستکش برای فعالیت های جوشکاری علی الخصوص جوشکاری آرگون این دستکش هوبارت قرمز است که می تواند با رنگ قرمز خود دافع تشعشعات جوشکاری آرگون بوده. با ضخامتی که در این گونه از دستکش ها دیده می شود میتوان گفت هیچ گونه جریان حرارتی و یا دود منجر از جوشکاری، بر روی پوست شما تاثیر نمی گذارد. این گونه از دستکش هوبارت از چرم ضخیم و یک نواخت گاوی، با یک لایه آستر پارچه ای و یا نمدی تولید می گردد.

دستکش هوبارت قرمز

در انواع مرغوب این محصول تمام درزهای حاصل از دوخت به وسیله نوارهای مغزی پرشده و نخ دوخت از آسیب های برشی و حرارتی در امان می ماند. لازم به ذکر است این دستکش برای فعالیت در کلیه محیط های دارای مخاطرات مکانیک و حرارتی مناسب و قابل استفاده می باشد. قد تقریبی 40 الی 42 سانت بوده که می توان گفت تا ناحیه آرنج دست پوشیده می گردد.

لباس کارجین

یک کاربر برای کار جوشکاری یک سری نیاز های اولیه ایمنی دارد ،یکی از مهمترین آنها لباس کار مخصوص جوشکاری است که از سوختگی های نوع درجه سوم جلوگیری می کند .

این لباس ساخته شده از جنس جین و 100 درصد پنبه تولید می شود که بسار بادوام و ضد حساسیت است . این محصول شامل یک کاپشن و یک شلوار است که حدودا 800 گرم وزن دارد .

عینک ایمنی پارس اپتیک مدل PO-757

یکی از مهمترین عضو های بدن انسان چشم است که به سلطان بدن مشهور است . این عضو با ارزش بسیار حساس است و برای حفظ نگهداری آن باید بسیار کوشا باشید .

یکی از بزرگترین حامیان این عضو با ارزش شرکت پارس اپتیک ( PARS OPTIC ) است که بیش از 30 سال است به تولید انواع عینک طبی ، ایمنی ، صنعتی ، آفتابی ، عدسی های طبی و آفتابی ایمنی می پردازد . این محصول دارای استاندارد های های جهانی نظیر DIN EN 166 است . این شرکت بیش از 180 مدل عینک تولید شده دارد که در مکان های مختلف می توان از آن بهره برد .

یکی از محصولات ایمنی این شرکت عینک مدل PO-757 است . این محصول دارای کیفیت بسیار خوبی است و دارای محافظ هایی بر روی دسته هست که چشمان کاربر را از بغل حفظ می کند . این محصول برای جوشکاری و دید در کوره مورد استفاده قرار می گیرد.

این عینک دارای طراحی کلاسیک است و دارای لنز های ساخته شده از شیشه جوشکاری و شیشه کبالت است. این عینک دارای بدنه بسیار سبکی است که از جنس استات سلولز با روکش براق ضد حساسیت تولید شده است .

ین محصول دارای رنگ دودی و سبز با نمره های 4 ، 5 ، 6 ، 9 ، 11 تولید می گردد .

ماسک کلاهی اخوان

همیشه در مورد کارهای صنعتی به خصوص جوشکاری توصیه می گردد که در اولین کار ایمنی را رعایت فرمایید . این محصول یکی از لوازم های ایمنی است که برای محافظت از یک جوشکار تولید گردیده است .

در زمان جوشکاری نوری که تولید می گردد فراتر از تحمل چشم های ما است و باعث فشار بسیار زیادی به چشمان ما می شود و غیر از این مورد ممکن است پاشش های جوش یا اصطلاحا پلیسه وارد چشمان ما گردد به همین دلیل باید حتما هنگام جوشکاری از ماسک جوشکاری استفاده نمود

این محصول از ماسک های دستی بسیار بهتر است زیرا در ماسک های دستی شما باید ماسک را بایک دست نگه دارید و جز اینکه دستان شما را خسته می کند امکان رفتن پیلیسه باز به شمان شما هست . پس در نتیجه این کلاه مناسب ترین انتخاب شماست .

این کلاه دارای هد بند پلاستیکی که بر روی سر قرار می گیرد و یک شیشه با نمره تاریکی 9 است که اجازه ورود نور زیاد را به سمت چشمان شما نمی دهد .

عینک جوشکاری گلور سوئیس

جوشکاری و یا برشکاری هواگاز نیاز به بکار گیری هر دو دست دارد . با توجه به اینکه نور شعله برای چشم مضر است لازم است از عینک جوشکاری قابل نصب روی صورت استفاده شود . این عینک ها انواع مختلف و همچنین قابلیت نصب شیشه با درجه تیرگی متفاوت را دارند.

مقنعه جوشکاری کتان

مقنعه جوشکاری یکی از ملزومات ایمنی شغل هایی مانند تراشکاری ، جوشکاری و برشکاری است که از سوختگی های سر ، سینه و گردن جلوگیری می کند .

این محصول از جنس کتان ساخته شده است و کاملا ضد حریق می باشد و بر روی آن سه دکمه دوخته شده است که می تواند حالت سر و گردی صورت را پوشش داد . این مقنعه ها معمولا دارای رنگ سفید است و حدودا 110 گرم وزن دارد .

کفش ایمنی ایمن پا آلفا مشکی

کفش ایمنی یکی از محصولات مهم در ایمنی است که پاهای کاربر را محفوظ نگه می دارد . کفش ایمن پا آلفا یکی از این محصولات هست که از تکنولوژی کفی کفش مموری فوم بهره می برد و با سرپنجه کامپوزیت تهیه و تولید شده است . این محصول از سایز 37 تا 45 تولید می گردد .

وزن این محصول 1065 گرم است و برای صنایع ساختمان سازی، صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، راهسازی و …مناسب می باشد .جنس رویه آن از چرم اشبالت و جنس زیره آن از جنس پلی اورتان دودانسیته و ضدسایش ساخته شده است.

کفش ایمنی ساق دار نگهبان مدل اورانوس

پا یکی از مهمترین اعضای حرکتی انسان است که برای مراقبت آن در کارهای صنعتی باید از کفش های ایمنی استفاده نمود و ما برای محافظت از این عضو با ارزش شما کفش ایمنی ساق دار نگهبان مدل اورانوس را پیشنهاد می کنیم .

این محصول از نوع پلی اورتان با تزریق مستقیم ساخته شده است و از بهترین نوع چرم با سازگاری بالا با پوست بدن تهیه و تولید شده است .

رنگ این محصول مشکی از تکنولوژی کفی کفش مموری فوم بهره می برد و با سرپنجه فولادی تهیه و تولید شده است . این محصول دارای تاییده وزارت کار می باشد و از سایز 37 تا 46 تولید می گردد .

وزن این کفش حدودا یک  کیلوگرم است و برای محیط های روغنی و اسیدی،ضد لغزش و ضد سایش می باشد مناسب می باشد .جنس رویه آن از چرم طبیعی و جنس زیره آن از جنس پلی اورتان(PU) و ضدسایش ساخته شده است.

کفش ایمنی فرزین مدل پرسنلی

پا یکی از مهمترین اعضای حرکتی انسان است که برای مراقبت آن در کارهای صنعتی باید از کفش های ایمنی استفاده نمود و ما برای محافظت از این عضو با ارزش شما کفش ایمنی فرزین مدل پرسنلی را پیشنهاد می کنیم .

این محصول از نوع پلی اورتان با تزریق مستقیم ساخته شده است و از بهترین نوع چرم با سازگاری بالا با پوست بدن تهیه و تولید شده است .

رنگ این محصول مشکی از تکنولوژی کفی کفش مموری فوم بهره می برد و سرپنجه فولادی با قابلیت تحمل فشار 200 دارای پد استریپ  PVCجهت جلوگیری از گاز گرفتگی پا توسط سرپنجه تهیه و تولید شده است . این محصول دارای تاییده وزارت کار می باشد و از سایز 40 تا 45 تولید می گردد .

وزن این کفش حدودا یک  کیلوگرم است و برای محیط های روغنی و اسیدی،ضد لغزش و ضد سایش می باشد مناسب می باشد .جنس رویه آن از چرم طبیعی و جنس زیره آن از جنس پلی اورتان(PU) و ضدسایش ساخته شده است.

کفش ایمنی نگهبان مدل ماموت

پا یکی از مهمترین اعضای حرکتی انسان است که برای مراقبت آن در کارهای صنعتی باید از کفش های ایمنی استفاده نمود و ما برای محافظت از این عضو با ارزش شما کفش ایمنی نگهبان مدل ماموت را پیشنهاد می کنیم .

این محصول از نوع پلی اورتان با تزریق مستقیم ساخته شده است و از بهترین نوع چرم با سازگاری بالا با پوست بدن تهیه و تولید شده است .

رنگ این محصول مشکی از تکنولوژی کفی کفش مموری فوم بهره می برد و با سرپنجه فولادی تهیه و تولید شده است . این محصول دارای تاییده وزارت کار می باشد و از سایز 37 تا 46 تولید می گردد .

وزن این کفش حدودا یک کیلوگرم است و برای محیط های روغنی و اسیدی،ضد لغزش و ضد سایش می باشد مناسب می باشد .جنس رویه آن از چرم طبیعی و جنس زیره آن از جنس پلی اورتان(PU) و ضدسایش ساخته شده است.

کفش ایمنی یحیی مدل Super3M – 89

پا به قلب دوم انسان شهره است و برای حفاظت و راحتی از این عضو ارزشمند ما به شما کفش ایمنی یحیی مدل Super3M – 89 پیشنهاد می کنیم . این محصول از نوع پلی اورتان با تزریق مستقیم ساخته شده است و از بهترین نوع چرم با سازگاری بالا با پوست بدن تهیه و تولید شده است .

این محصول از تکنولوژی کفی کفش مموری فوم بهره می برد و سرپنجه های آن از فلز با مقاومت 280 ژول در برابر ضربه تهیه و تولید شده است . این محصول دارای تاییده وزارت کار می باشد و از سایز 38 تا 47 تولید می گردد .

وزن این کفش حدودا یک کیلوگرم است و برای محیط های اسید , محیط قلیایی , بنزین , روغن , لغزش مناسب می باشد .جنس رویه آن از چرم و جنس زیره آن از PU و جنس پلی اورتان و ضدسایش ساخته شده است.

دستکش جوشکاری هوبارت زرد

یکی از محبوب ترین دستکش در بین شرکت های فعال در زمینه های ذوب فلزات ، تولید لوله و پروفیل ، تولید میل گرد و ورق ، جوشکاری های صنعتی و … می باشد. در تولید محصول چرم ضخیم و یک نواخت گاوی ، با یک لایه آستر پارچه ای و یا نمد استفاده شده است. در انواع مرغوب این محصول تمام درزهای حاصل از دوخت به وسیله نوارهای مغزی پر تا و نخ دوخت از آسیب های برشی و حرارتی در امان است. لازم به ذکر است این دستکش برای فعالیت د رکلیه محیط های دارای مخاطرات مکانیکی و حرارتی مناسب و قابل استفاده می باشد. قد تقریبی 40 الی 42 سانت بوده که می توان گفت تا ناحیه آرنج دست پوشیده می گردد.

کفش ایمنی ایمن پا تری مکس نیو طوسی

کفش ایمنی یکی از محصولات مهم در ایمنی است که پاهای کاربر را محفوظ نگه می دارد . کفش ایمنی ایمن پا تری مکس طوسی یکی از این محصولات هست که از تکنولوژی کفی کفش مموری فوم بهره می برد و با سرپنجه کامپوزیت تهیه و تولید شده است . این محصول از سایز 37 تا 47 تولید می گردد .

این کفش ایمنی ایمن برای حفاظت از پا در برابر سقوط اجسام سنگین یا تیز و برنده کاربرد دارد و وزن این محصول 520 گرم است و برای صنایع ساختمان سازی، خودروسازی، کارخانجات، شهرسازی و ...مناسب می باشد .جنس رویه آن از میکروفیبرو جنس زیره آن از جنس دودانسیته پلی اورتان و ضدسایش ساخته شده است.

کفش ایمنی میلر ایمن پا سرمه ای

کفش ایمنی یکی از محصولات مهم در ایمنی است که پاهای کاربر را محفوظ نگه می دارد . کفش ایمنی میلر ایمن پا یکی از این محصولات هست که از تکنولوژی کفی کفش مموری فوم بهره می برد و با سرپنجه فلزی تهیه و تولید شده است . این محصول از سایز 37 تا 47 تولید می گردد .

این محصول برای حفاظت از پا در برابر سقوط اجسام سنگین یا تیز و برنده کاربرد دارد و وزن این محصول 850 گرم است و برای صنایع ساختمان سازی، صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، راهسازی و …مناسب می باشد .جنس رویه آن از نبوک جنس زیره آن از جنس پلی اورتان PU و ضدسایش ساخته شده است.

ماسک دستی فیبری اخوان

یکی از محصولات با کیفیت  شرکت اخوان است   که برای جوشکاری برق مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول دارای کیفیت بسیار خوب و جنس بسیار باکیفیتی دارد . این محصول ساخته شده از جنس فیبری است  و دارای نور شماره 8 و 9 است .

ماسک جوشکاری دستی وینر

یکی از محصولات پر مصرف در جوشکاری ماسک جوشکاری است  و ساده ترین مدل ماسک دستی است . این محصول ساخته شده ازمواد پلاستیکی درجه 1 و بسیار مستحکم و نشکن می باشد  .

این محصول دارای ابعاد 7.5*25*37.5 می باشد و دارای 3.5 میلیمتر ضخامت است .

ماسک جوشکاری اتومات سه ولوم وینر

به طور کلی ماسک ها برای جلوگیری از صدمه خوردن چشمان اپراتور هنگام کار جوشکاری است . این ماسک دارای کیفیتی بی نظیر است و به صورت اتوماتیک می باشد .

این کلاه ماسک اتومات دارای UV/IR دائم ، صفحه دیجیتال با کیفیت بالا ، ولوم تنظیم نور 9-13 ، دارای باطری و سلول خورشیدی ، دارای ولوم حساسیت جهت عکس العمل سریع، دارای ولوم تاخیر جهت جلوگیری از آسیب زدن به چشم ، مقاوم در برابر جرقه های جوشکاری و طول عمر بالا ، قابلیت استفاده برای سیستم جوشکاری MMA/MAG/MIG/TIG و سنگ زنی می باشد.

عینک دو جداره UNICO سوئیس

چشم انسان یکی از مهمترین اجزای بدن است که به سلطان بدن معروف است . این عضو بسیار موثر و پرکاربرد در بدن به نور بیش از اندازه و برخورد اشیا خارجی با خود و گاز های مخرب حساس است و این عوامل باع از بین رفتن آن می گردد .

ما برای جلوگیری از این حوادث به یک محافظ نیاز داریم  که نام این محافظ عینک دو جداره UNICO سوئیس است . این محصول دارای لنز سبز و پهن از جنس  پلی کربنات و فریم از جنس پلیمر خیلی نرم و مجهز به سوپاپ هایی برای تهویه غیر مستقیم می باشد .

عینک گاگل برای حفاظت در برابر ضربه، جذب غبار، جلوگیری از پاشش مواد شیمیایی و نور جوشکاری مناسب است و دارای قابلیت انعطاف پذیری، تعویض لنز، و دارای قدرت جذب UV معادل ۹۹/۹ درصد می باشد.

این محصول برای کار های الکتریکی غیر قابل استفاده می باشد و برای استفاده در جوشکاری تهیه و تولید گردیده است . جنس فریم این عینک از پلاستیک و جنس طلق آن از پلی کربنات تولید شده است و وزن خالص آن 105 گرم است .

این محصول ساخت کشور سوئیس است و به جرات می توان گفت که یکی از بهترین عینک های تولید شده ایمنی در کل جهان است .

مقنعه جوشکاری چرم

مقنعه جوشکاری چرم یکی از بهترین کیفیت ها و بهترین مدل های مقنعه می باشد که از جنس چرم ساخته شده است و 100 درصد نسوز می باشد .

 این محصول کاملا ضد حریق است و کاربر را در برابر سوختگی های سر ، سینه و گردن ایمن نگاه می دارد و برای شغل های برشکاری ، تراشکاری و جوشکاری مناسب است .

این مقتعه ها یه صورت دکمه ای و چسبی تولید می گردد تا حالت گردی صورت را گرفته و از کاربر حفاظت کند .