لوازم مصرفی تورچ میگ

لوازم مصرفی تورچ میگ

تورچ جوشکاری میگ

تورچ جوشکاری میگ

دستگاه جوش میگ (1)

دستگاه جوش میگ

دستگاه جوش میگ (1)

دستگاه جوش میگ

تورچ جوشکاری میگ

تورچ جوشکاری میگ

لوازم مصرفی تورچ میگ

لوازم مصرفی تورچ میگ

دستگاه جوشکاری میگ 630 آمپر مدل 2125 آروا

دستگاه جوشکاری میگ 630 آمپر مدل 2125یکی از محصولات با کیفیت شرکت آروا می باشد که  نیازمند  برق سه فاز است.

این دستگاه آب خنک است و دارای  کالسکه حمل می باشد  ودارای مشخصات ولتاژ بی باری 72 ولت ، جریان خروجی 63  تا 630 آمپر ، ولتاژ خروجی 19 تا 45  ولت ، 45  کیلو گرم وزن ، دارای درجه عایق کاری F ، تورچ آبخنک بینزل ، سرعت تغذیه سیم جوش 3 تا 15 متر در دقیقه ،  درجه حفاظت خانگی IP21 و بسیار مناسب برای جوشکاری میگ و جوش می باشد  .

کلید تورچ مکسی D-WELD

کلید تورچ مکسی یکی از محصولات مصرفی تورچ جوشکاری میگ است که توسط شرکت D-WELD تهیه و تولید می گردد. این محصول برای تورچ آبخنک MAXI4000 مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول همانطور که از نامش پیداست یک کلید است که جریان گاز و برق را قطع و وصل می نماید . این محصول روی دسته تورچ نصب می گردد  . این کلید دارای کیفیت بسیار بالایی است و نوعی پلاستیک خیلی مقاوم ساخته شده است که برای انواع تورچ های میگ مورد استفاده قرار می گیرد .

شعله پوش 36 D-WELD دی ولد

شعله پوش 36  یکی از لوازم های مصرفی تورچ MB36 است که توسط شرکت D-WELD تهیه و تولید می گردد . این شعله پوش دارای کیفیت بسیار بالا و ساخته شده از بهترین نوع آلیاژ مس است .

این محصول به صورت فشاری در جای خود قرار می گیرد و دارای یک بست پلاستیکی بسیار درجه یک است و باعث این می گردد تا شعله پوش در حرارت بالا از سر گردنه به زمین نیافتد . این محصول دارای 84  میلیمتر قد و 24 میلیمتر قطر می باشد .

شعله پوش 36 D-WELD دی ولد

این شعله پوش علاوه بر بست و بدنه مستحکم دارای یک پرس بسیار خوب و قوی است که خیلی به این شعله پوش در حرارت های بالا  و مدت زمان استفاده زیاد کمک می کند . این محصول در یک بسته بندی بسیار شکیل و به صورت 10 عددی به فروش می رسد .

تورچ میگ mb36 دی ولد 

شعله پوش فایبر گلاس مکسی 4000 D-WELD

شعله پوش فایبر گلاس مکسی 4000 D-WELD

یکی از لوازم های مصرفی تورچ MAXI4000 است که توسط شرکت D-WELD تهیه و تولید می گردد.

این شعله پوش دارای کیفیت بسیار بالا و ساخته شده از بهترین نوع آلیاژ مس است.

این محصول به صورت فشاری در جای خود قرار می گیرد و دارای یک عایق فایبرگلاس بسیار درجه یک است که توان حرارتی این شعله پوش را در برابر گرما بالا می برد و باعث این می گردد تا شعله پوش در حرارت بالا از سر گردنه به زمین نیافتد.

این عایق بسیار مستحکم تر و قوی تر از عایق کاغذی است و شعله پوش های فایبر گلاسی از عمر خیلی بالاتری برخوردار هستند.

این شعله پوش علاوه بر عایق و بدنه مستحکم دارای یک پرس بسیار خوب و قوی است که خیلی به این شعله پوش در حرارت های بالا و مدت زمان استفاده زیاد کمک می کند.

این محصول در یک بسته بندی بسیار شکیل و به صورت 10 عددی به فروش می رسد.

فنر قرمز تورچ CO2 میگ 4 متری دی ولد

فنر قرمز تورچ CO2 میگ 4 متری دی ولد

یکی از محصولات مصرفی تورچ جوشکاری میگ هواخنک است که توسط شرکت دی ولد تهیه و تولید می گردد. این محصول برای تورچ های چهار متری مانند MB15 ، MB24 ، MB25 و MB36 مورد استفاده قرار می گیرد .

این فنر ها همانطور که از نامش مشخص است از جنس فنر ساخته شده است که دارای انعطاف بسیار خوبی است .

این فنر تورچ برای تورچ های جوشکاری co2 میگ به این علت استفاده می گردد که سیم جوش CO2 را به سمت گردنه هدایت کند بدون اینکه سیم با جایی برخورد کند و علت دیگر آن این است که خود تورچ چون زیاد گردش دارد باعث شکستگی و خرابی سیم جوش نگردد .

سایز فنرها بستگی به سایز تورچ های جوشکاری دارد و با اندازه آنها تغییر می کند .این محصولات از ته سانترال وارد تورچ می گردد و از سر گردنه خارج می شود. طول این فنر ها 4 متر می باشد و قطر آن 1.2 میلیمتر است .

گرمکن گاز CO2 (هیتر CO2)

بدلیل اینکه نوع گاز CO2 از نوع سرد و چرب می باشد  و محل عبور گاز که میل مانومتر یا رگلاتور است بسیاز نازک است از گرمکن گاز CO2 (هیتر CO2) استفاده میشود بدلیل اینک روغن در محل عبور گاز رفته رفته باقی می ماند وچون این گاز سرد است

دستگاه جوش اينورتر ميگ مگ و الكترود MIG350IT ایران ترانس

دستگاه جوش اينورتر ميگ مگ و الكترود  MIG350IT برای جوشکاری ورق های نازک  از 0.8 میلیمتر تا 9 میلیمتر و جوشکاری الکترود تا سایز 4 مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه برای جوشکاری فلزات جنس فولاد کربن پایین ، فولاد با کشش بالا و معمولی برای سیم 0.8 تا 1.2 کاربرد دارد .

این دستگاه دارای 45 کیلوگرم وزن و از سیستم IGBT بهره می برد و بازدهی تا 85% را افزایش می دهد و دارای 60% دیوتی سایکل است . توان ورودی این دستگاه 220 ولت است و تا توان 50 تا 350 آمپر برای جوشکاری میگ  و 10 تا 220 آمپر برای جوشکاری برق مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه جوش میگ مدل POWER-MIG-SERIES 4.0 صبا الکتریک

دستگاه جوش میگ POWER-MIG-SERIES 4.0  یکی از دستگاه های ترانسفورمری شرکت صبا الکتریک است که برای جوشکاری ورق های ورق های استیل ضد زنگ، آهن، آلومینیوم، لوله و پروفیل در ضخامت های مختلف  و سیم های مسوار - استیل ضد زنگ- آلومینیو مورد استفاده قرار می گیرد .

این محصول دارای 120 کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است  که دارای مصرف بسیار پایین برق است.توان خروجی این دستگاه 400 آمپر است  و توان خروجی این دستگاه تا 295 آمپر  100% Duty Cycle و 400 آمپر 40% می باشد.

پایه نازل تورچ M8 501 D-WELD

پایه نازل تورچ M8 501 D-WELD

یکی از محصولات مصرفی تورچ جوشکاری میگ است که توسط شرکت دی-ولد تهیه و تولید می گردد.

این پایه نازل دارای کیفیت بسیار بالا و مقاومت بسیار خوبی است.

این پایه نازل ساخته شده از بهترین آلیاژ برنج است و برای کلیه مدل های تورچ های MB36 قابل استفاده است و توانایی حفظ و نگهداری نازل های پایه M8 سایزهای 0.8 ، 1، 1.2 و 1.6 را دارا می باشد و اندازه این محصول 25 میلیمتر می باشد.

نازل 1.2 ریز برند trafimet

نازل 1.2 ریز یکی از لوازم های مصرفی تورچ میگ است که توسط شرکت trafimet تهیه و تولید می گردد . این شعله پوش دارای کیفیت بسیار بالا و ساخته شده از بهترین نوع آلیاژ مس است .

این محصول ساخته شده از نوعی آلیاژ مسی است که باعث می گردد تا توان حرارتی بسیار بالایی را تحمل نماید . این محصول دارای 25  میلیمتر قد و 1.2 میلیمتر قطر و پایه آن M6 می باشد .این محصول برای تورچ ERGOPLUS 25  ، ERGOPLUS 24 ساخته شده است .

این نازل علاوه بر آلیاژ بسیار خوب و قوی که دارد در برابر حرارت های بالا و مدت زمان استفاده زیاد کمک می کند . این محصول در یک بسته بندی بسیار شکیل و به صورت 50 عددی به فروش می رسد .

تورچ میگ ERGOPLUS 15 TRAFIMET

تورچ میگ 15 یکی از آمپرپایین ترین های تورچ های میگ هواخنک است که توسط شرکت trafimet ساخته شده است . این تورچ توانایی جوشکاری  تا 180 آمپر برای  جریان DC و 150 آمپر برای جریان AC دارد .

از این تورچ امروزه در بسیار از شرکت ها ، کارخانه ها ، کارگاه ها و هرکجا که نیاز به جوشکاری باشد مورد استفاده قرار میگیرد . این تورچ برای این انقدر محبوب است که هزینه نگهداری پایینی نسبت به تورچ های دیگر دارد و توان جوشکاری خوب رو به متوسط دارد .

از این تورچ برای جوشکاری  با نازل های 0.8 تا 1.0 میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر در اندازه 3 متری موجود می باشد .

دستگاه جوش MIG200DIGITAL ایران ترانس

دستگاه جوش اينورتر ميگ مگ و الكترود  دیجیتال 200یکی از دستگاه های اینورتری این شرکت است که برای جوشکاری ورق های نازک از جنس فولاد کربن پایین ، فولاد با کشش بالا و معمولی مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه همانطور که اشاره کردیم برای جوشکاری الکترود و جوشکاری میگ ( جوش با گاز co2) مورد استفاده قرار می گیرد .

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد و بازدهی تا 85% را افزایش می دهد . توان ورودی این دستگاه 220 ولت است و تا توان 50 تا 200 آمپر برای جوشکاری میگ . 20 تا 160 آمپر برای جوشکاری برق یا الکترود مورد استفاده قرار می گیرد .

فنر فلزی و مفصل D-WELD

فنر فلزی و مفصل یکی از محصولات مصرفی تورچ جوشکاری میگ است که توسط شرکت D-WELD تهیه و تولید می گردد. این محصول برای کلیه تورچ های هواخنک و آبخنک مانند MB15 ، MB24 ، MB25 ، MB36 ، MAXI4000 ، MB36 و MB501 مورد استفاده قرار می گیرد .

 این محصول برای نصب قبل از مفصل تورچ جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد آن جلوگیری از فشار شلنگ بر دسته و ول نبودن شلنگ تورچ جوشکاری است . این فنر دارای کیفیت بسیار بالایی است و نوعی آلیاژ فلزی خیلی مقاوم ساخته شده است که برای انواع تورچ های میگ مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه جوشکاری CO2 350مدل 2123 آروا

دستگاه جوشکاری CO2  350مدل 2123 یکی از محصولات با کیفیت شرکت آروا می باشد که  نیازمند  برق سه فاز است و با 380 ولت کاربرد دارد .

این دستگاه دارای  جریان ورودی 21 آمپر ،ولتاژ بی باری 50 ولت ، جریان خروجی 40  تا 350 آمپر ، ولتاژ خروجی 16.5  ولت ، 31.5  کیلو گرم وزن ، دارای درجه عایق کاری F ، درجه حفاظت خانگی IP21 ، توانایی کار با سیم جوش 1 تا 1.2 میلیمتر  و سرعت تغذیه 3 تا 15 میلیمتر را دارد.

نازل 1.6 درشت تورچ co2 ترافیمت

نازل 1.6 درشت تورچ co2 ترافیمت :

نازل 1.6 درشت یکی از لوازم های مصرفی دسته جوشکاری co2 است که توسط شرکت ترافیمت تهیه و تولید می گردد . این نازل دارای کیفیت بسیار بالا و ساخته شده از بهترین نوع آلیاژ مس است .

این محصول ساخته شده از نوعی آلیاژ مسی است که باعث می گردد تا توان حرارتی بسیار بالایی را تحمل نماید . این محصول دارای 30  میلیمتر قد و 1.6 میلیمتر قطر می باشد .این محصول برای تورچ ERGOPLUS 36 ، ERGOPLUS 500 ساخته شده است .

این نازل علاوه بر آلیاژ بسیار خوب و قوی که دارد در برابر حرارت های بالا و مدت زمان استفاده زیاد کمک می کند . این محصول در یک بسته بندی بسیار شکیل و به صورت 50 عددی به فروش می رسد .

تورچ میگ ERGOPLUS 25 TRAFIMET

تورچ میگ 25 یکی از تورچ های محبوب میگ هواخنک است که توسط شرکت trafimet ساخته شده است . این تورچ توانایی جوشکاری  تا 230 آمپر برای  جریان DC و 220 آمپر برای جریان AC دارد .

از این تور امروزه در بسیار از شرکت ها ، کارخانه ها ، کارگاه ها و هرکجا که نیاز به جوشکاری باشد مورد استفاده قرار میگیرد . این تورچ برای این انقدر محبوب است که هزینه نگهداری پایینی نسبت به تورچ های دیگر دارد و توان جوشکاری متوسطی دارد .

از این تورچ برای جوشکاری  با نازل های 0.8 تا 1.2 میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر در اندازه 3 متری موجود می باشد .

قاب سانترال تورچ co2 هواخنک

قاب سانترال تورچ co2 هواخنک

یکی از محصولات مصرفی تورچ جوشکاری میگ است که توسط شرکت دی ولد تهیه و تولید می گردد. این محصول برای کلیه تورچ های میگ هواخنک مانند MB15 ، MB24 ، MB25 ، MB36 مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول برای نگهداری و حفظ سانترال مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد آن اینگونه است که سانترال هواخنک در داخل این قاب گذاشته می گردد. این قاب دارای کیفیت بسیار بالایی است و از نوعی پلاستیک خیلی مقاوم ساخته شده است که برای انواع تورچ های میگ مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه جوش هواخنک Multi ARC 271 C گام الکتریک

دستگاه جوش هواخنک Multi ARC 271  یکی از دستگاه های اینورتری شرکت گام الکتریک است که برای جوشکاری ورق های از جنس فولاد ، آلومینیوم  و استنلس استیل مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه همانطور که اشاره کردیم برای جوشکاری میگ  جوش با گاز co2 مورد استفاده قرار می گیرد .

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد. توان خروجی این دستگاه تا 270 آمپر است. این محصول دارای 52 کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 13 کیلو ولت آمپر می باشد .سایز سیم قابل استفاده برای این دستگاه 0.8 و 1 میلی متر است .

تورچ میگ MB500 ترافیمت (MB501)

تورچ میگ MB500 ترافیمت یکی از تورچ های قدرتمند میگ آبخنک است که به صورت آبخنک نیز توسط شرکت trafimet  تولید می شود. این تورچ توانایی جوشکاری  تا 500 آمپر دارد .

از این تور امروزه در بسیار از شرکت ها ، کارخانه ها ، کارگاه ها و هرکجا که نیاز به جوشکاری باشد مورد استفاده قرار میگیرد . این تورچ برای این انقدر محبوب است که هزینه نگهداری پایینی نسبت به تورچ های دیگر دارد و توان جوشکاری متوسطی دارد .

تورچ میگ MB500 ترافیمت (MB501)

این تورچ دارای دو پایه نازل هواخنک و آبخنک است که تمامی نازل ها را ساپورت می کند . این تورچ دارای بیشترین توان خروجی تورچ های میگ است .

از این تورچ برای جوشکاری  با نازل های 0.8 تا 1.6 میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر در اندازه 3 متری موجود می باشد .

به این تورچ ، تورچ CO2 میگ MB501 گفته می شود

تورچ میگ MB500  یکی از تورچ های قدرتمند میگ آبخنک است که به صورت آبخنک نیز توسط شرکت trafimet  تولید می شود. این تورچ توانایی جوشکاری  تا 500 آمپر دارد .

از این تور امروزه در بسیار از شرکت ها ، کارخانه ها ، کارگاه ها و هرکجا که نیاز به جوشکاری باشد مورد استفاده قرار میگیرد . این تورچ برای این انقدر محبوب است که هزینه نگهداری پایینی نسبت به تورچ های دیگر دارد و توان جوشکاری متوسطی دارد .

تورچ میگ MB500

این تورچ دارای دو پایه نازل هواخنک و آبخنک است که تمامی نازل ها را ساپورت می کند . این تورچ دارای بیشترین توان خروجی تورچ های میگ است .

از این تورچ برای جوشکاری  با نازل های 0.8 تا 1.6 میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر در اندازه 3 متری موجود می باشد .

دستگاه چندکاره جوش هواخنک و آبخنک MULTI-MIG 1611 گام الکتریک

دستگاه چندکاره  جوش هواخنک  MULTI-MIG 1611 یکی از دستگاه های اینورتری شرکت گام الکتریک است که برای جوشکاری ورق های از جنس فولاد ، آلومینیوم  ، استنلس استیل و سیم جوش های تو پودری مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه همانطور که اشاره کردیم برای جوشکاری میگ  ،جوش تیگ  DC و جوش برق مورد استفاده قرار می گیرد .

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد. توان خروجی این دستگاه تا 450 آمپر است. این محصول دارای 61 کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 25.2 کیلو ولت آمپر می باشد .سایز سیم قابل استفاده برای این دستگاه 0.8 ، 1 و 1.2 میلی متر است .