لوازم مصرفی تورچ میگ

لوازم مصرفی تورچ میگ

تورچ جوشکاری میگ

تورچ جوشکاری میگ

دستگاه جوش میگ (1)

دستگاه جوش میگ

دستگاه جوش میگ (1)

دستگاه جوش میگ

تورچ جوشکاری میگ

تورچ جوشکاری میگ

لوازم مصرفی تورچ میگ

لوازم مصرفی تورچ میگ

تورچ میگ MB24 D-WELD دی ولد

تورچ میگ MB24 یکی از تورچ های میگ هواخنک است که توسط شرکت D-WELD ساخته شده است . این تورچ توانایی جوشکاری  تا 250 آمپر برای  جریان DC و 220 آمپر برای جریان AC دارد .

از این تورچ امروزه در بسیار از شرکت ها ، کارخانه ها ، کارگاه ها و هرکجا که نیاز به جوشکاری باشد مورد استفاده قرار میگیرد .

تورچ میگ MB24 D-WELD دی ولد

از این تورچ برای جوشکاری  با نازل های 0.8 تا 1.2 میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر در اندازه 3 متری موجود می باشد .

دلتا    جوشیار

دستگاه جوشکاری CO2 400مدل 2107 آروا

دستگاه جوشکاری CO2  400مدل 2107 یکی از محصولات با کیفیت شرکت آروا می باشد که  نیازمند  برق سه فاز است و با 380 ولت کاربرد دارد .

این دستگاه دارای  جریان ورودی 25 آمپر ،ولتاژ بی باری 50 ولت ، جریان خروجی 40  تا 400 آمپر و مجهز به ریموت کنترل با کابل 15 متری می باشد .

پایه نازل M8 تورچ میگ 501 ترافیمت

پایه M8 تورچ 501 ترافیمت یکی از محصولات مصرفی تورچ جوشکاری میگ است که توسط شرکت trafimet تهیه و تولید می گردد . این پایه نازل دارای کیفیت بسیار بالا و مقاومت بسیار خوبی است .

پایه نازل M8 تورچ میگ 501 ترافیمت

کاربرد و کارایی پایه نازل وصل کردن نازل به گردنه تورچ میگ 501 است

این پایه نازل ساخته شده از بهترین آلیاژ برنج است و برای کلیه مدل های تورچ های  ERGOPLUS 501 قابل استفاده است و توانایی حفظ و نگهداری نازل های پایه M8 سایزهای 0.8 ، 1، 1.2 و 1.6 را دارا می باشد و اندازه این محصول 25 میلیمتر می باشد .

فنر پایه 25 D-WELD

فنر پایه 25 یکی از محصولات مصرفی تورچ جوشکاری میگ است که توسط شرکت D-WELD تهیه و تولید می گردد. این محصول برای کلیه تورچ هواخنک MB25 مورد استفاده قرار می گیرد .

 این محصول همانطور که از نامش پیداست مانند یک فنر مارپیچ است که برای پایه های نازل MB25 مورد استفاده قرار می گیرد

گردنه تورچ 24 co2 دی ولد

گردنه 24 یکی از محصولات مصرفی تورچ جوشکاری میگ هواخنک است که توسط شرکت D-WELD تهیه و تولید می گردد. این گردنه دارای کیفیت بسیار خوبی است و توانسته استانداردها و ایزوهای زیادی را به دست آورد و مهمترین آنها نشان CE اروپا است .

گردنه تورچ 24 co2 دی ولد

این گردنه از جنس بهترین نوع آلیاژ مس ساخته شده است و دارای پایه M6 است و برای استفاده نازل های ریز و متوسط  از سایز  0.8 تا 1.2 را دارد .  این محصول همانند تورچ MB25 است و تنها تفاوت آن توانایی خروجی تا 250 آمپر است که حدودا 20 آمپر قوی تر از گردنه MB25 است .

نازل 1 درشت تورچ میگ D-WELD

نازل  1 درشت یا M6*30*0.8 یکی از محصولات مصرفی تورچ جوشکاری co2 است که توسط شرکت D-WELD تهیه و تولید می گردد . برای انتخاب نازل مناسب مواردی چون نوع تورچ ، اندازه نازل و نوع پایه را بدانید .

این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی است و دارای پایه M8 است و برای تورچ های هواخنک و آبخنک مورد استفاده قرار می گیرد . اندازه این محصول 30 میلیمتر است و از این نازل برای جوشکاری با تورچ های MB36  ، MB501 ، MAXI4000 استفاده می گردد .

فنر قرمز تورچ CO2 میگ 5 متری دی ولد

فنر قرمز تورچ CO2 میگ 5 متری دی ولد

یکی از محصولات مصرفی تورچ جوشکاری میگ هواخنک است که توسط شرکت دی ولد تهیه و تولید می گردد. این محصول برای تورچ های پنج متری مانند MB15 ، MB24 ، MB25 و MB36 مورد استفاده قرار می گیرد . این فنر ها همانطور که از نامش مشخص است از جنس فنر ساخته شده است که دارای انعطاف بسیار خوبی است .

این فنر تورچ برای تورچ های جوشکاری میگ به این علت استفاده می گردد که سیم جوش CO2 را به سمت گردنه هدایت کند بدون اینکه سیم با جایی برخورد کند و علت دیگر آن این است که خود تورچ چون زیاد گردش دارد باعث شکستگی و خرابی سیم جوش نگردد . سایز فنرها بستگی به سایز تورچ های جوشکاری دارد و با اندازه آنها تغییر می کند .این محصولات از ته سانترال وارد تورچ می گردد و از سر گردنه خارج می شود. طول این فنر ها 3 متر می باشد و قطر آن 1.2 میلیمتر است .

تورچ میگ آبخنک ERGOPLUS 36 TRAFIMET

تورچ میگ 36 یکی از قدرتمندترین تورچ های میگ آبخنک است که توسط شرکت trafimet  تولید می شود. این تورچ توانایی جوشکاری  تا 340 آمپر برای  جریان DC و 320 آمپر برای جریان AC دارد .

از این تور امروزه در بسیار از شرکت ها ، کارخانه ها ، کارگاه ها و هرکجا که نیاز به جوشکاری باشد مورد استفاده قرار میگیرد . این تورچ برای این انقدر محبوب است که هزینه نگهداری پایینی نسبت به تورچ های دیگر دارد و توان جوشکاری متوسطی دارد .

از این تورچ برای جوشکاری  با نازل های 0.8 تا 1.2 میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر در اندازه 3 متری موجود می باشد .

نازل جوش CO2 1.0 درشت ترافیمت

نازل 1.0 درشت یکی از لوازم های مصرفی تورچ میگ است که توسط شرکت trafimet تهیه و تولید می گردد . این شعله پوش دارای کیفیت بسیار بالا و ساخته شده از بهترین نوع آلیاژ مس است .

این محصول ساخته شده از نوعی آلیاژ مسی است که باعث می گردد تا توان حرارتی بسیار بالایی را تحمل نماید . این محصول دارای 30  میلیمتر قد و 1.0 میلیمتر قطر می باشد .این محصول برای تورچ ERGOPLUS 36 ، ERGOPLUS 500 ساخته شده است .

این نازل علاوه بر آلیاژ بسیار خوب و قوی که دارد در برابر حرارت های بالا و مدت زمان استفاده زیاد کمک می کند . این محصول در یک بسته بندی بسیار شکیل و به صورت 50 عددی به فروش می رسد .

دستگاه جوش مینی میگ و الکترود200 (MINIMIG200) ایران ترانس

دستگاه جوش مینی میگ و الکترود 200 یکی از دستگاه های اینورتری این شرکت است که برای جوشکاری ورق های نازک از جنس فولاد کربن پایین ، فولاد با کشش بالا و معمولی مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه همانطور که اشاره کردیم برای جوشکاری الکترود و جوشکاری میگ ( جوش با گاز co2) مورد استفاده قرار می گیرد .این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد و بازدهی تا 85% را افزایش می دهد . توان ورودی این دستگاه 220 ولت است و تا توان 50 تا 200 آمپر برای جوشکاری میگ . 20 تا 160 آمپر برای جوشکاری برق یا الکترود مورد استفاده قرار می گیرد

دستگاه جوشکاری CO2 350مدل 2123 آروا

دستگاه جوشکاری CO2  350مدل 2123 یکی از محصولات با کیفیت شرکت آروا می باشد که  نیازمند  برق سه فاز است و با 380 ولت کاربرد دارد .

این دستگاه دارای  جریان ورودی 21 آمپر ،ولتاژ بی باری 50 ولت ، جریان خروجی 40  تا 350 آمپر ، ولتاژ خروجی 16.5  ولت ، 31.5  کیلو گرم وزن ، دارای درجه عایق کاری F ، درجه حفاظت خانگی IP21 ، توانایی کار با سیم جوش 1 تا 1.2 میلیمتر  و سرعت تغذیه 3 تا 15 میلیمتر را دارد.

فنر قرمز تورچ CO2 میگ 4 متری دی ولد

فنر قرمز تورچ CO2 میگ 4 متری دی ولد

یکی از محصولات مصرفی تورچ جوشکاری میگ هواخنک است که توسط شرکت دی ولد تهیه و تولید می گردد. این محصول برای تورچ های چهار متری مانند MB15 ، MB24 ، MB25 و MB36 مورد استفاده قرار می گیرد .

این فنر ها همانطور که از نامش مشخص است از جنس فنر ساخته شده است که دارای انعطاف بسیار خوبی است .

این فنر تورچ برای تورچ های جوشکاری co2 میگ به این علت استفاده می گردد که سیم جوش CO2 را به سمت گردنه هدایت کند بدون اینکه سیم با جایی برخورد کند و علت دیگر آن این است که خود تورچ چون زیاد گردش دارد باعث شکستگی و خرابی سیم جوش نگردد .

سایز فنرها بستگی به سایز تورچ های جوشکاری دارد و با اندازه آنها تغییر می کند .این محصولات از ته سانترال وارد تورچ می گردد و از سر گردنه خارج می شود. طول این فنر ها 4 متر می باشد و قطر آن 1.2 میلیمتر است .

دستگاه جوش اينورتر ميگ مگ و الكترود(تکفاز) MIG250SP ایران ترانس

دستگاه جوش اينورتر ميگ مگ و الكترود (تکفاز) برای جوشکاری ورق های نازک  از 0.8 میلیمتر تا 5 میلیمتر از جنس فولاد کربن پایین ، فولاد با کشش بالا و معمولی برای سیم 0.8 تا 1 و جوشکاری برق تا سایز 3.2 مورد استفاده قرار می گیرد .این دستگاه دارای 25 کیلوگرم وزن و از تکنولوژی اینورترو سیستم IGBT بهره می برد و بازدهی تا 85% را افزایش می دهد و دارای 60% دیوتی سایکل است . توان ورودی این دستگاه 220 ولت است و تا توان 50 تا 250 آمپر برای جوشکاری میگ مورد استفاده قرار می گیرد .

تورچ 4 متری جوشکاری میگ 24 ewm 

مشخصات تورچ 4 متری جوشکاری میگ 24 ewm تورچ 4 متری جوشکاری میگ 24 ewm  یکی از تورچ های قدرتمند

گاز پخش کن سرامیکی Co2 501 D-WELD

گاز پخش کن سرامیکی 501 یکی از محصولات مصرفی تورچ جوشکاری میگ است که توسط شرکت D-WELD تهیه و تولید می گردد . این گازپخش کن دارای کیفیت بسیار بالا و مقاومت بسیار خوبی است .

این محصول ساخته شده از سرامیک است و برای کلیه مدل های تورچ های MB501  قابل استفاده است و توانایی حفظ و نگهداری نازل های پایه M8 سایزهای 0.8 ، 1، 1.2و 1.6 را دارا می باشد و اندازه این محصول 28 میلیمتر می باشد .

دستگاه جوش مینی میگ و الکترود DIGI MIG 201 گام الکتریک

دستگاه جوش چندکاره  DIGI MIG 201 یکی از دستگاه های اینورتری چندکاره شرکت گام الکتریک است که برای جوشکاری ورق های از جنس فولاد ضد زنگ ، آلومینیوم  و فولاد با پاشش روی ( گالوانیزه ) مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه همانطور که اشاره کردیم برای جوشکاری الکترود و جوشکاری میگ ( جوش با گاز co2 ) ، جوشکاری تیگ مورد استفاده قرار می گیرد .

این دستگاه از تکنولوژی IGBT اینورتر بهره می برد. توان خروجی این دستگاه تا 200 آمپر است. این محصول دارای 19.5 کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق تک فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 9 کیلو ولت آمپر می باشد .

فنر زرد تورچ CO2 میگ 5 متری دی ولد

فنر زرد 5 متری یکی از محصولات مصرفی تورچ جوشکاری میگ آبخنک است که توسط شرکت D-WELD تهیه و تولید می گردد. این محصول برای تورچ های پنج متری مانند MAXI4000 ، MB36 و MB501 مورد استفاده قرار می گیرد . این فنر ها همانطور که از نامش مشخص است از جنس فنر ساخته شده است که دارای انعطاف بسیار خوبی است .

فنر زرد تورچ CO2 میگ 5 متری دی ولد

این محصول برای تورچ های جوشکاری میگ به این علت استفاده می گردد که سیم جوش CO2 را به سمت گردنه هدایت کند بدون اینکه سیم با جایی برخورد کند و علت دیگر آن این است که خود تورچ چون زیاد گردش دارد باعث شکستگی و خرابی سیم جوش نگردد . سایز فنرها بستگی به سایز تورچ های جوشکاری دارد و با اندازه آنها تغییر می کند .این محصولات از ته سانترال وارد تورچ می گردد و از سر گردنه خارج می شود. طول این فنر ها 5 متر می باشد و قطر آن 1.6 میلیمتر است .

دستگاه جوش اينورترميگ و الكترود ديجيتال MIG401DPI ایران ترانس

دستگاه جوش اينورترميگ و الكترود ديجيتال  MIG401DPI برای جوشکاری ورق های سایز 1 میلیمتر تا 20 میلیمتر و جوشکاری الکترود تا سایز 4 مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه برای جوشکاری فلزات جنس فولاد کربن پایین ، فولاد با کشش بالا و معمولی برای سیم 0.8 ،1 و 1.2 کاربرد دارد .

این دستگاه دارای 82 کیلوگرم وزن و از سیستم IGBT بهره می برد و بازدهی تا 85% را افزایش می دهد و دارای 60% دیوتی سایکل است . توان ورودی این دستگاه 220 ولت است و تا توان 10 تا 400 مورد استفاده قرار می گیرد .

پایه نازل M6 تورچ میگ ERGOPLUS 36 ترافیمت

پایه نازل M6 تورچ مبگ ERGOPLUS 36 یکی از محصولات مصرفی تورچ جوشکاری میگ co2 است که توسط شرکت ترافیمت تهیه و تولید می گردد . این پایه نازل دارای کیفیت بسیار بالا و مقاومت بسیار خوبی است .

پایه نازل M6 تورچ ERGOPLUS 36 ترافیمت:

این پایه نازل ساخته شده از بهترین آلیاژ برنج است و برای کلیه مدل های تورچ های  ERGOPLUS 36 قابل استفاده است و توانایی حفظ و نگهداری نازل های پایه M6 سایزهای 0.8 ، 1و 1.2 را دارا می باشد و اندازه این محصول 28 میلیمتر می باشد .

این پایه نازل ساخته شده از بهترین آلیاژ برنج است و برای کلیه مدل های تورچ های  ERGOPLUS 36 قابل استفاده است و توانایی حفظ و نگهداری نازل های پایه M6 سایزهای 0.8 ، 1و 1.2 را دارا می باشد و اندازه این محصول 28 میلیمتر می باشد .

دستگاه جوش میگ مدل titan 400 XQ AC برند EWM

مشخصات دستگاه جوش میگ مدل titan 400 XQ AC برند EWM دستگاه جوش میگ مدل titan 400 XQ AC برند
0/5 (0 نظر)