tungstn (1)

تنگستن جوشکاری

لوازم مصرفی تورچ تیگ

لوازم مصرفی تورچ تیگ

تورچ تیگ

تورچ جوشکاری تیگ

دستگاه جوش تیگ

دستگاه جوش تیگ

دستگاه جوش تیگ

دستگاه جوش تیگ

تورچ تیگ

تورچ جوشکاری تیگ

لوازم مصرفی تورچ تیگ

لوازم مصرفی تورچ تیگ

tungstn (1)

تنگستن جوشکاری

تورچ جوش آرگون 20sc بینزل آلمان

مشخصات تورچ جوش آرگون 20sc بینزل آلمان بی شک یکی از بهترین تولیدکنندگان اصلی تجهزات جوشکاری و برشکاری در کل

سرامیک جوشکاری آرگون 8 بلند D-WELD

سرامیک سایز 8 بلند یا 8L یکی از محصولات مصرفی تورچ آرگون است که توسط شرکت D-WELD با بالاترین کیفیت تولید می گردد . این محصول همانطور که از نامش پیدا است از جنس سرامیک ساخته شده است و دارای سایزهای مختلف است که یکی از این سایزها 8L  می باشد . این سرامیک شکننده است و در برابر ضربه به خاطر سرامیک بودنش بسیار شکننده است ولی از نطر حرارتی توان تحمل بسیار بالایی دارد .

این سرامیک برای همه تورچ های تیگ هواخنک و آبخنک ( به غیر از تورچ های SR9 )  قابل استفاده است . این محصول دارای قطر 12.5 میلیمتر است و در بسته های 10 عددی به فروش می رسد . این سرامیک ها معمولا دارای رنگ صورتی  است ولی در برخی از شرکت به رنگ سفید تولید می گردد که طبق نظرسنجی خود مشتریان سرامیک های صورتی دارای کیفیت بهتری هستند .

دستگاه جوش تیگ Carry TIG 501 DC هواخنک/آبخنک گام الکتریک

دستگاه جوش تیگ Carry TIG 501 DC  هواخنک/آبخنک یکی از دستگاه های اینورتری شرکت گام الکتریک است که برای جوشکاری فولاد ، فولاد زنگ نزن ، مس ، برنج ، تیاتنیوم  مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه قابلیت جوشکاری EASY PULSE و تنظیم مینیمم سطح جریان پالس و دارای تکنیک HF و LIFT ARC می باشد .

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد. توان خروجی این دستگاه تا 500  آمپر است. این محصول دارای 42 کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 26 کیلو ولت آمپر می باشد .

سرامیک سایز 5 D-WELD

سرامیک سایز 5 یکی از محصولات مصرفی تورچ آرگون است که توسط شرکت D-WELD با بالاترین کیفیت تولید می گردد . این محصول همانطور که از نامش پیدا است از جنس سرامیک ساخته شده است و دارای سایزهای مختلف است که یکی از این سایزها 5 می باشد .

این سرامیک شکننده است و در برابر ضربه به خاطر سرامیک بودنش بسیار شکننده است ولی از نطر حرارتی توان تحمل بسیار بالایی دارد .

این سرامیک برای همه تورچ های تیگ هواخنک و آبخنک ( به غیر از تورچ های SR9 )  قابل استفاده است . این محصول دارای قطر 8 میلیمتر است و در بسته های 10 عددی به فروش می رسد . این سرامیک ها معمولا دارای رنگ صورتی  است ولی در برخی از شرکت به رنگ سفید تولید می گردد که طبق نظرسنجی خود مشتریان سرامیک های صورتی دارای کیفیت بهتری هستند .

سرامیک جوشکاری سایز 6 تورچ آرگون WP9 D-WELD

مشخصات سرامیک جوشکاری سایز 6 تورچ آرگون WP9 D-WELD سرامیک جوشکاری سایز 6 تورچ آرگون WP9 D-WELD یکی از محصولات

تورچ تیگ WP20 D-WELD دی ولد

تورچ تیگ WP20 D-WELD دی ولد یک از تورچ آبخنک مینیاتوری است که توسط شرکت D-WELD ساخته شده است و از بهترین کیفیت برخوردار است . این تورچ همانطور که گفتیم  تورچ آب خنک مینیاتوری است و دارای توان خروجی 190 آمپر  برای جریان DC و 250 آمپر برای جریان DC  می باشد .

از این تورچ برای جوشکاری های آمپر متوسط ، آهن و استیل ، آلومینیوم ، منیزیوم ، مس و آلیاژهای آن ، چدن ، برنج ، نیکل ، نقره ، تیتانیوم و سایر آلیاژها مورد استفاده قرار می گیرد .

این تورچ یک تورچ ساختنی است که با توجه به نیاز شما تولید می گردد . علت آماده نبودن این نوع از تورچ به خاطر تنوع زیاد مدل های دستگاه تیگ است که هرکدام یک شکل و یک اندازه هستند . معمولا تورچ های آبخنک را در اندازه های 8 متری به بالا می سازند ولی به طور کلی اندازه های قابل ارائه این تورچ 4 متری ، 6 متری ، 8 متری و 12 متری است .

تورچ تیگ WP20 D-WELD دی ولد

کانکشن های ته تورچ دارای مدل های ته نری ( این مدل دارای کانکشن نری 75 گامی است ) ته مهره ( سایز 6 و 8 ) و ته سانترال که گران ترین نوع کانکشن است که شبیه کانکشن های تورچ پلاسما است که معمولا 3 ، 5 و نه پین است .

الکترود تنگستن برای استفاده در این مدل از تورچ از سایز 0.5 تا 4 میلیمتر است که برای جوشکاری انواع فلزات و آلیاژها مورد استفاده قرار می گیرد .

مشاهده تجهیزات جوشکاری تیگ

سرامیک جوشکاری سایز 5 تورچ آرگون WP9 D-WELD

مشخصات سرامیک جوشکاری سایز 5 تورچ آرگون WP9 D-WELD سرامیک جوشکاری سایز 5 تورچ آرگون WP9 D-WELD یکی از محصولات

دستگاه تیگ آنالوگ مدل TIG 250-A-AC/DC صبا الکتریک

دستگاه تیگ آنالوگ AC/DC مدل   INVERTER PULSED TIG 250-A-AC.DC  یکی از دستگاه های اینورتری شرکت صبا الکتریک است. این محصول امکان جوشکاری AC موج مربعی  DC PLUSE سینرجیک ، جوشکاری الکترود در حالت DC را دارد .

این دستگاه جوش امکان تغییر کلیه پارمترها به صورت پتاسیومتری : پیش گاز ، جریان پیک ، فرکانس جریان پایه ، تایمینگ های شروع و خاتمه ، جوش جریان شروع جوشکاری ، جریان خاتمه جوشکاری ، POST GAS ، پهنای پالس ، فرکانس AC را نیز دارد .

این محصول دارای 30  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز و توان خروجی این دستگاه تا 250 آمپر  60% Duty Cycle می باشد.

کولت ERGOTIG 26F سایز 2.4 برند trafimet

از محصولات مصرفی تورچ ERGOTIG 26F است که توسط شرکت trafimet تهیه و تولید شده است . این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی است و از نوعی از آلیاژ مس است که بسیار در برابر حرارت مقاوم است .

این محصول به شکل یک لوله باریک است که دارای دو شیار می باشد که وظیفه حفظ و نگهداری الکترود تنگستن را بر عهده دارد .

سرامیک جوشکاری سایز 7 تورچ آرگون WP9 D-WELD

مشخصات سرامیک جوشکاری سایز 7 تورچ آرگون WP9 D-WELD سرامیک جوشکاری سایز 7 تورچ آرگون WP9 D-WELD یکی از محصولات

الکترود تنگستن آرگون طلایی دلتا

مشخصات الکترود تنگستن آرگون طلایی دلتا الکترود تنگستن آرگون طلایی دلتا یکی از محصولات شرکت دلتا است که برای جوشکاری

دستگاه جوش مینی تیگ هواخنک MINI TIG 201 AC/DC گام الکتریک

دستگاه جوش مینی آرگون و الکترود پوشش دار Mini TIG 201 AC/DC هواخنک یکی از دستگاه های اینورتری شرکت گام الکتریک است که کیفیت جوش بسیار بالایی دارد و دارای سیستم HF نیز است. این دستگاه همانطور که اشاره کردیم برای جوشکاری الکترود و جوشکاری تیگ مورد استفاده قرار می گیرد .

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد. توان خروجی این دستگاه تا 200 آمپر است . این محصول دارای 6.700 کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق تک فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 8.7 کیلو ولت آمپر می باشد

رکتی فایر POWER-REC-SERIES 5.0A GCELL صبا الکتریک

دستگاه جوش  POWER-REC-SERIES 5.0 G.CELL سه فاز یکی از دستگاه های اینورتری شرکت صبا الکتریک که برای الکترود های قطر 3  و 4 و 5  و انبر گوج تا 500 آمپر مورد استفاده قرار می گیرد

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد و دارای مصرف بسیار پایین برق است. توان خروجی این دستگاه تا 500 آمپر است

. این محصول دارای 54  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 40  کیلو ولت آمپر می باشد .

دستگاه جوش تیگ PARS-DIGITIG PSQ 400 AC-DC آبخنک گام الکتریک

دستگاه جوش تیگ و جوش برق  PARS-DIGITIG PSQ 400 AC-DC آبخنک  یکی از دستگاه های اینورتری با ویژگی هایی نظیر سیستم EASY PULSE  ، امکان شکل مربعی ، مثلثی ، ترکیبی ، قابلیت تظیم فرکانس به صورت سینرجیک(hz 0/5-500 ) است  که  برای جوشکاری تمامی فلزات از جمله آلومینیوم مورد استفاده قرار می گیرد .

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد. توان خروجی این دستگاه تا 400  آمپر است. این محصول دارای 48 کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 15.2 کیلو ولت آمپر می باشد .

تورچ جوش تیگ WP26 MINOO

تورچ TIG26 یکی از تورچ های هواخنک شرکت دی ولد MINOO است که بسیار مصرفی و کاربردی است که دارای توانایی خروجی تا 200 آمپر در جریان DC و 150 آمپر در  جریان AC را دارد . این تورچ از طریق جریان الکتریکی و یک گاز محافظ عملیات جوشکاری را به بهترین شکل انجام می دهد .

این تورچ آرگون دارای  مدل های ته نری ( این مدل دارای کانکشن نری 75 گامی است ) ته مهره ( سایز 6 و 8 ) به صورت گاز و برق یکی و گاز و برق جدا تولید می گردد . علت وجود این کانکشن ها به خاطر تنوع دستگاه های مصرفی شما است .

این تورچ ها می تواند دارای  گردنه  شیردار ، متحرک و ثابت  باشند که به انتخاب  مشتری و بنا به استفاده آنها قابل تغییر است . از قابلیت های دیگر برای این تورچ دسته آن است که می تواند به صورت معمولی ، با سوییچ کلنگی و دسته سوییچ دار باشد که در شکل های بالا مشاهده می فرمایید .

از این محصول برای جوشکاری فلزات فولاد ، آهن ، استیل ، آلومینیوم ، منیزیم ، مس و آلیاژهای آن ، چدن ، برنج ، نیکل ، نقره ، تیتانیوم و سایر آلیاژها مورد استفاده قرار می گیرد .

الکترود تنگستن برای استفاده در این مدل از تورچ از سایز 0.5 تا 4 میلیمتر است که برای جوشکاری انواع فلزات و آلیاژها مورد استفاده قرار می گیرد .

دنباله متوسط تورچ WP9 برند trafimet

دنباله متوسط تورچ WP9 یکی از اجزای اصلی یک تورچ است و معمولا دارای مدل های مختفی است که این مدل را دنباله کوتاه می نامند . دنباله متوسط WP9 توسط شرکت trafimet ایتالیا تهیه و تولید می گردد .

این دنباله از آلیاژ برنج تهیه شده است و دارای روکش پلاستیکی است . این محصول برای گردنه های مینیاتوری و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

سرامیک جوشکاری آرگون سایز 7 D-WELD

سرامیک سایز 7 یکی از محصولات مصرفی تورچ آرگون است که توسط شرکت D-WELD با بالاترین کیفیت تولید می گردد . این محصول همانطور که از نامش پیدا است از جنس سرامیک ساخته شده است و دارای سایزهای مختلف است که یکی از این سایزها 7 می باشد .

این سرامیک شکننده است و در برابر ضربه به خاطر سرامیک بودنش بسیار شکننده است ولی از نطر حرارتی توان تحمل بسیار بالایی دارد .

این سرامیک برای همه تورچ های تیگ هواخنک و آبخنک ( به غیر از تورچ های SR9 )  قابل استفاده است . این محصول دارای قطر 11.5 میلیمتر است و در بسته های 10 عددی به فروش می رسد . این سرامیک ها معمولا دارای رنگ صورتی  است ولی در برخی از شرکت به رنگ سفید تولید می گردد که طبق نظرسنجی خود مشتریان سرامیک های صورتی دارای کیفیت بهتری هستند .

دستگاه تیگ مدل DC TIG 401 PULSE WC صبا الکتریک

دستگاه تیگ DC مدل   DC TIG 401 PULSE WC  یکی از دستگاه های اینورتری شرکت صبا الکتریک است. این محصول امکان جوشکاری انواع فلزات از قبیل استنلس استیل، تیتانیوم، مس، نیکل، برنج، آلیاژ های نیکل را دارد .

این دستگاه جوش امکان جوشکاری در حالت 2T ، 4T ، مجهز به مدار HF کیفیت جوش بسیار خوب آرک دار ، مصرف برق پایین ، وزن و اندازه مناسب ، دارای مدار محافظ در برابر افزایش دما و جریان و استفاده از تکنولوژی اینورتر با المان قدرت IGBT را دارد .

این محصول دارای 83  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز و توان خروجی این دستگاه تا 400 آمپر  60% Duty Cycle می باشد.

الکترود تنگستن آرگون قرمز 3.2 دلتا

مشخصات الکترود تنگستن آرگون قرمز 3.2 دلتا معروفترین و مصرفی ترین تنگستن برای جوشکاری آرگون ، الکترود تنگستن قرمز یا

سرامیک 7 بلند D-WELD

سرامیک سایز 7 بلند یا 7L یکی از محصولات مصرفی تورچ آرگون است که توسط شرکت D-WELD با بالاترین کیفیت تولید می گردد . این محصول همانطور که از نامش پیدا است از جنس سرامیک ساخته شده است و دارای سایزهای مختلف است که یکی از این سایزها 7L  می باشد . این سرامیک شکننده است و در برابر ضربه به خاطر سرامیک بودنش بسیار شکننده است ولی از نطر حرارتی توان تحمل بسیار بالایی دارد .

این سرامیک برای همه تورچ های تیگ هواخنک و آبخنک ( به غیر از تورچ های SR9 )  قابل استفاده است . این محصول دارای قطر 11 میلیمتر است و در بسته های 10 عددی به فروش می رسد . این سرامیک ها معمولا دارای رنگ صورتی  است ولی در برخی از شرکت به رنگ سفید تولید می گردد که طبق نظرسنجی خود مشتریان سرامیک های صورتی دارای کیفیت بهتری هستند .

0/5 (0 نظر)