tungstn (1)

تنگستن جوشکاری

لوازم مصرفی تورچ تیگ

لوازم مصرفی تورچ تیگ

تورچ تیگ

تورچ جوشکاری تیگ

دستگاه جوش تیگ

دستگاه جوش تیگ

دستگاه جوش تیگ

دستگاه جوش تیگ

تورچ تیگ

تورچ جوشکاری تیگ

لوازم مصرفی تورچ تیگ

لوازم مصرفی تورچ تیگ

tungstn (1)

تنگستن جوشکاری

تورچ 20 بینزل آلمان
بستن

تورچ 20 بینزل آلمان

بی شک یکی از بهترین تولیدکنندگان اصلی تجهزات جوشکاری و برشکاری در کل جهان شرکت binzel است . این شرکت از سال 1990 فعالیت خود را آغاز کرده و توانسته محصولات بی رقیبی در زمینه جوشکاری های میگ/مگ ، تیگ ، پلاسما تولید نماید .

یکی از ازهمین محصولات با کیفیت تورچ  ABITIG® GRIP20  است که برای جوشکاری با استفاده از گاز آرگون (تیگ) مورد استفاده قرار می گیرد . این تورچ توانایی تحمل 240  آمپر برای جریان AC  و 170  آمپر برای جریان DC دارد و ضمنا این تورچ آبخنک می باشد .

این محصول دارای چرخه زمانی قابل استفاده (Duty cycle) 100% است  و معمولا در اندازه های 4 متری تولید و توزیع می گردد . تنگستنهای های قابل استفاده از این تورچ از سایز 0.5 تا 3.2 است .

دنباله کوتاه تورچ WP9
بستن

دنباله کوتاه تورچ WP26 D-WELD

دنباله کوتاه تورچ WP26 یکی از محصولات با کیفیت شرکت D-WELD است که برای تورچ های جوشکاری تیگ WP26 مورد استفاده قرار می گیرد .

این محصول ساخته شده از برنج است دارای یک روکش پلاستیکی است که برای نگهداری الکترود تنگستن در سایز کوچک مورد استفاده قرار می گیرد .

بستن

دستگاه جوش اينورتر تيگ و الكترود TIG200P ایران ترانس

دستگاه جوش اينورتر تيگ و الكترود TIG200P برای جوشکاری ورق های سایز 0.5 میلیمتر تا 4 میلیمتر و برای جوشکاری الکترود از سایز 1.6 تا 3.2 مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه برای جوشکاری فلزات آهن ، استیل و مس کاربرد دارد .

این دستگاه دارای 8 کیلوگرم وزن و از سیستم MOSFET  بهره می برد و بازدهی تا 85% را افزایش می دهد و دارای 60% دیوتی سایکل است . توان ورودی این دستگاه 220 ولت(DC)  است و تا توان 7 تا 200 مورد استفاده قرار می گیرد .

تنگستن آبی
بستن

تنگستن آبی بینزل آلمان

تنگستن آبی یکی از الکترودهای جوشکاری آرگون است که از خانواده لانتان می باشد . این تنگستن دارای لانتان است و برای جوشکاری انواع فلزات نظیر آهن ، استیل ، آلومینیوم ، منیزیوم ، تیتانیوم ، نیکل و مس  برای  آمپر های متوسط و بالا مناسب است .

این تنگستن خواص مشابهی با تنگستن قرمز و طلایی دارد  و مانند تنگستن قرمز و طلایی همه فلزات را جوشکاری می کند ولی با ابن تفاوت که این محصول مانند تنگستن قرمز رادیو اکتیو ندارد و مانند تنگشتن طلایی برای یک فرایند الکتریکی DC نیست بلکه برای هر دو فرایند الکتریکی AC  و  DC مورد استفاده قرار می گیرد و برای انسان سرطان زا نیست .

همانطور که گفتیم این تنگستن برای جوشکاری با هر دو فرایند الکتریکی AC و DC مناسب است و مورد استفاده قرار می گیرد .

این تنگستن دارای سایز های 0.5 ، 1 ، 1.6 ، 2.4 ، 3.2 ، 4 ، 6 ، 6.4 ، 8 و 10 می باشد .

قرقری تورچ WP9 برند trafimet
بستن

قرقری تورچ WP9 برند trafimet

قرقری تورچ WP9 یکی از اجزای تورچ است و معمولا دارای مدل های مختفی است که این مدل را قرقری می نامند . قرقری WP9 توسط شرکت trafimet ایتالیا تهیه و تولید می گردد .

این قرقری از نوعی پلاستیک تهیه شده است. این محصول برای گردنه های مینیاتوری و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

دنباله بلند WP9
بستن

دنباله بلند WP9 D-WELD

دنباله بلند WP9 یکی از محصولات با کیفیت شرکت D-WELD است که برای تورچ های جوشکاری تیگ  WP9 مورد استفاده قرار می گیرد .

این محصول ساخته شده از آلیاژ برنج است و دارای مقاومت بسیار خوبی است و دارای یک روکش پلاستیکی است . این محصول برای نگهداری الکترود های تنگستن در سایز بزرگ (17.5 سانت ) مورد استفاده قرار می گیرد .

کولت ERGOTIG 26F سایز 1.6 برند trafimet
بستن

کولت ERGOTIG 26F سایز 1.6 برند trafimet

از محصولات مصرفی تورچ ERGOTIG 26F است که توسط شرکت trafimet تهیه و تولید شده است . این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی است و از نوعی از آلیاژ مس است که بسیار در برابر حرارت مقاوم است .

این محصول به شکل یک لوله باریک است که دارای دو شیار می باشد که وظیفه حفظ و نگهداری الکترود تنگستن را بر عهده دارد .

کولت WP9 سایز 1 برند trafimet
بستن

کولت WP9 سایز 1 برند trafimet

از محصولات مصرفی تورچ WP9 است که توسط شرکت trafimet تهیه و تولید شده است . این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی است و از نوعی از آلیاژ مس است که بسیار در برابر حرارت مقاوم است . این محصول به شکل یک لوله باریک است که دارای دو شیار می باشد که وظیفه حفظ و نگهداری الکترود تنگستن را بر عهده دارد .
گردنه تورچ WP9FV
بستن

گردنه تورچ WP9FV D-WELD

گردنه تورچ یکی از اجزای اصلی یک تورچ است و معمولا دارای مدل های مختفی است که گردنه WP9FV یکی از این گردنه هاست . گردنه WP9FV یک گردنه شیردار ثابت است و دارای انعطاف بسیار خوبی است

این گردنه ها از آلیاژ مس تهیه شده است و توان حرارتی بالایی دارد . این محصول از یک بدنه فلزی با روکش لاستیک نسوز ساخته شده است .

این محصول ب گردنه مینیاتوری معروف هست زیرا کوچک ترین گردنه در میان دیگر محصولات است.

گردنه ERGOTIG 26F برند trafimet
بستن

گردنه ERGOTIG 26F برند trafimet

گردنه تورچ ERGOTIG 26F یکی از محصولات با کیفت شرکت trafimet برای تورچ های تیگ است که دارای کیفیت بسیار بالایی است . این محصول هواخنک است و دارای انعطاف بسیار خوبی است .

این محصول ساخته شده از نوعی آلیاژ مس است که دارای یک روکش لاستیک نسوز است . این گردنه اصلی ترین قسمت یک تورج است که لوازم هایی مثل کولت ، کولت بادی ، تنگستن  و دنباله روی آن بسته می گردد .

سرامیک سایز 8 تورچ WP9
بستن

سرامیک سایز 8 تورچ WP9 D-WELD

سرامیک سایز 8 تورچ  WP9یکی از محصولات مصرفی تورچ آرگون است که توسط شرکت D-WELD با بالاترین کیفیت تولید می گردد . این محصول همانطور که از نامش پیدا است از جنس سرامیک ساخته شده است  و برای تورچ های مینیاتوری WP9 ، WP20 مناسب می باشد . این محصول  دارای سایزهای مختلف است که یکی از این سایزها 8 می باشد . این سرامیک شکننده است و در برابر ضربه به خاطر سرامیک بودنش بسیار شکننده است ولی از نطر حرارتی توان تحمل بسیار بالایی دارد .

این سرامیک برای همه تورچ های تیگ هواخنک و آبخنک ( به غیر از تورچ های SR9 )  قابل استفاده است . این محصول دارای قطر 12.5 و قد 30 میلیمتر است و در بسته های 10 عددی به فروش می رسد . این سرامیک ها معمولا دارای رنگ صورتی  است ولی در برخی از شرکت به رنگ سفید تولید می گردد که طبق نظرسنجی خود مشتریان سرامیک های صورتی دارای کیفیت بهتری هستند .

گردنه ERGOTIG 26 برند trafimet
بستن

گردنه ERGOTIG 26 برند trafimet

گردنه تورچ ERGOTIG 26 یکی از محصولات با کیفت شرکت trafimet برای تورچ های تیگ است که دارای کیفیت بسیار بالایی است . این محصول هواخنک است و ثابت می باشد .

این محصول ساخته شده از نوعی آلیاژ مس است که دارای یک روکش لاستیک نسوز است . این گردنه اصلی ترین قسمت یک تورج است که لوازم هایی مثل کولت ، کولت بادی ، تنگستن  و دنباله روی آن بسته می گردد .

دستگاه POWER-GOUGE-INV SERIES-8.0
بستن

دستگاه POWER-GOUGE-INV SERIES-8.0 صبا الکتریک

دستگاه  POWER-GOUGE-INV SERIES-8.0  سه فاز یکی از دستگاه های اینورتری شرکت صبا الکتریک که برای الکترود های قطر 3  و 4 و 5  و انبر گوج و تیگ با جریان DC مورد استفاده قرار می گیرد

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد و دارای مصرف بسیار پایین برق است.برق ورودی این دستگاه 380 ولت است  و توان خروجی این دستگاه تا 630 آمپر  100% Duty Cycle و 800 آمپر 60% است.

. این محصول دارای 75  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 80  کیلو ولت آمپر می باشد .

سرامیک سایز 9
بستن

سرامیک سایز 9 D-WELD

سرامیک سایز 9 یکی از محصولات مصرفی تورچ آرگون است که توسط شرکت D-WELD با بالاترین کیفیت تولید می گردد . این محصول همانطور که از نامش پیدا است از جنس سرامیک ساخته شده است و دارای سایزهای مختلف است که یکی از این سایزها 9 می باشد .

این سرامیک شکننده است و در برابر ضربه به خاطر سرامیک بودنش بسیار شکننده است ولی از نطر حرارتی توان تحمل بسیار بالایی دارد .

این سرامیک برای همه تورچ های تیگ هواخنک و آبخنک ( به غیر از تورچ های SR9 )  قابل استفاده است . این محصول دارای قطر 16 میلیمتر است و در بسته های 10 عددی به فروش می رسد . این سرامیک ها معمولا دارای رنگ صورتی  است ولی در برخی از شرکت به رنگ سفید تولید می گردد که طبق نظرسنجی خود مشتریان سرامیک های صورتی دارای کیفیت بهتری هستند .

دستگاه جوش برق و تیگ Carry EL 503 G
بستن

دستگاه جوش برق و تیگ Carry EL 503 G گام الکتریک

Carry EL 503 G    یکی از دستگاه های اینورتری شرکت گام الکتریک است که برای جوشکاری با انواع الکترود قلیایی ، روتیلی و ... مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه همانطور که اشاره کردیم برای جوشکاری قوس دستی ، جوش تیگ استفاده قرار می گردد..

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد. توان خروجی این دستگاه تا 500 آمپر است. این محصول دارای 33  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 29 کیلو ولت آمپر می باشد .سایز الکترودهای قابل استفاده برای این دستگاه تا قطر 5 به صورت دائم است .

تورچ ERGOTIG 18
بستن

تورچ ERGOTIG 18 TRAFIMET

یکی از تورچ های آبخنک است که توسط شرکت trafimet ساخته شده است و از بهترین کیفیت برخوردار است . این تورچ همانطور که گفتیم  آب خنک است و دارای توان خروجی 320 آمپر برای جریان AC و 270 آمپر  برای جریان DC می باشد .

از این تورچ برای جوشکاری های آمپر بالا ، آهن و استیل ، آلومینیوم ، منیزیوم ، مس و آلیاژهای آن ، چدن ، برنج ، نیکل ، نقره ، تیتانیوم و سایر آلیاژها مورد استفاده قرار می گیرد .

این تورچ یک تورچ ساختنی است که با توجه به نیاز شما تولید می گردد . علت آماده نبودن این نوع از تورچ به خاطر تنوع زیاد مدل های دستگاه تیگ است که هرکدام یک شکل و یک اندازه هستند . معمولا تورچ های آبخنک را در اندازه های 8 متری به بالا می سازند ولی به طور کلی اندازه های قابل ارائه این تورچ 4 متری ، 6 متری ، 8 متری و 12 متری است .

کانکشن های ته تورچ دارای مدل های ته نری ( این مدل دارای کانکشن نری 75 گامی است ) ته مهره ( سایز 6 و 8 ) و ته سانترال که گران ترین نوع کانکشن است که شبیه کانکشن های تورچ پلاسما است که معمولا 3 ، 5 و نه پین است .

الکترود تنگستن برای استفاده در این مدل از تورچ از سایز 0.5 تا 4 میلیمتر است که برای جوشکاری انواع فلزات و آلیاژها مورد استفاده قرار می گیرد .

تورچ 18sc بینزل آلمان
بستن

تورچ 18sc بینزل آلمان

بی شک یکی از بهترین تولیدکنندگان اصلی تجهزات جوشکاری و برشکاری در کل جهان شرکت binzel است . این شرکت از سال 1990 فعالیت خود را آغاز کرده و توانسته محصولات بی رقیبی در زمینه جوشکاری های میگ/مگ ، تیگ ، پلاسما تولید نماید .

یکی از ازهمین محصولات با کیفیت تورچ  ABITIG® GRIP18 SC  است که برای جوشکاری با استفاده از گاز آرگون (تیگ) مورد استفاده قرار می گیرد . این تورچ توانایی تحمل 400  آمپر برای جریان AC  و 280  آمپر برای جریان DC دارد و ضمنا این تورچ آبخنک می باشد .

این محصول دارای چرخه زمانی قابل استفاده (Duty cycle) 100% است  و معمولا در اندازه های 4 متری تولید و توزیع می گردد . تنگستنهای های قابل استفاده از این تورچ از سایز 0.5 تا 4.8 است .

دستگاه جوش برق و تیگ Carry EL 504 Professional (1)
بستن

دستگاه جوش برق و تیگ Carry EL 504 Professional گام الکتریک

Carry EL 503 G یکی از دستگاه های اینورتری شرکت گام الکتریک است که برای جوشکاری با انواع الکترود قلیایی ، روتیلی ، سلولوزی  و ... مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه همانطور که اشاره کردیم برای جوشکاری قوس دستی ، جوش تیگ استفاده قرار می گردد..

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر بهره می برد. توان خروجی این دستگاه تا 500 آمپر است. این محصول دارای 27  کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 29 کیلو ولت آمپر می باشد .سایز الکترودهای قابل استفاده برای این دستگاه تا قطر 5 به صورت دائم است .

کولت بادی WP9 سایز 1.6
بستن

کولت بادی WP9 سایز 2.4 D-WELD

 از محصولات مصرفی تورچ WP26 است که توسط شرکت D-WELD تهیه و تولید شده است . این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی است و از نوعی از آلیاژ مس است که بسیار در برابر حرارت مقاوم است .

این محصول به شکل یک لوله رزوه دار است که شکل موشکی دارد و دارای چهار عدد سوراخ است  که وظیفه نگهداری کولت و پخش گاز را بر عهده دارد .

`

کولت بادی WP9 سایز 0.5 برند trafimet
بستن

کولت بادی WP9 سایز 0.5 برند trafimet

 از محصولات مصرفی تورچ WP9 است که توسط شرکت trafimet تهیه و تولید شده است . این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی است و از نوعی از آلیاژ مس است که بسیار در برابر حرارت مقاوم است .

این محصول به شکل یک لوله رزوه دار است که شکل موشکی دارد و دارای چهار عدد سوراخ است  که وظیفه نگهداری کولت و پخش گاز را بر عهده دارد .