tungstn (1)

تنگستن جوشکاری

لوازم مصرفی تورچ تیگ

لوازم مصرفی تورچ تیگ

تورچ تیگ

تورچ جوشکاری تیگ

دستگاه جوش تیگ

دستگاه جوش تیگ

دستگاه جوش تیگ

دستگاه جوش تیگ

تورچ تیگ

تورچ جوشکاری تیگ

لوازم مصرفی تورچ تیگ

لوازم مصرفی تورچ تیگ

tungstn (1)

تنگستن جوشکاری

کولت ERGOTIG 26F سایز 3.2 برند trafimet
بستن

کولت ERGOTIG 26F سایز 3.2 برند trafimet

از محصولات مصرفی تورچ ERGOTIG 26F است که توسط شرکت trafimet تهیه و تولید شده است . این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی است و از نوعی از آلیاژ مس است که بسیار در برابر حرارت مقاوم است .

این محصول به شکل یک لوله باریک است که دارای دو شیار می باشد که وظیفه حفظ و نگهداری الکترود تنگستن را بر عهده دارد .

تورچ 17بینزل آلمان
بستن

تورچ 17بینزل آلمان

بی شک یکی از بهترین تولیدکنندگان اصلی تجهزات جوشکاری و برشکاری در کل جهان شرکت binzel است . این شرکت از سال 1990 فعالیت خود را آغاز کرده و توانسته محصولات بی رقیبی در زمینه جوشکاری های میگ/مگ ، تیگ ، پلاسما تولید نماید .

یکی از ازهمین محصولات با کیفیت تورچ  ABITIG® GRIP 17 است که برای جوشکاری با استفاده از گاز آرگون (تیگ) مورد استفاده قرار می گیرد . این تورچ توانایی تحمل 140 آمپر برای جریان AC  و 100  آمپر برای جریان DC دارد .

این محصول دارای چرخه زمانی قابل استفاده (Duty cycle) 35% است  و معمولا در اندازه های 4 متری تولید و توزیع می گردد . تنگستنهای های قابل استفاده از این تورچ از سایز 0.5 تا 2.4 است .

کولت WP9 سایز 1.6 برند trafimet
بستن

کولت WP9 سایز 1.6 برند trafimet

از محصولات مصرفی تورچ WP9 است که توسط شرکت trafimet تهیه و تولید شده است . این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی است و از نوعی از آلیاژ مس است که بسیار در برابر حرارت مقاوم است .

این محصول به شکل یک لوله باریک است که دارای دو شیار می باشد که وظیفه حفظ و نگهداری الکترود تنگستن را بر عهده دارد .

تورچ گاز و برق جدا ته مهره WP9 D-WELD
بستن

تورچ گاز و برق جدا ته مهره WP9 D-WELD

یکی از کوچک ترین تورچ های جوشکاری آرگون در دنیا تورچ گاز و برق جدا ته مهره WP9 D-WELD است که برای  خروجی تا70 تا 100 آمپر تهیه و تولید شده است .

این تورچ مخصوص مکان هایی است که دست به راحتی در آن گردش نمی کند و فضای کاری بسیار کمی برای جوش دارید . این تورچ دارای گردنه بسیار مقاوم است که دارای کانکشن ته مهره است .

این تورچ  دارای  مدل های ته نری ( این مدل دارای کانکشن نری 75 گامی است ) ته مهره ( سایز 6 و 8 ) به صورت گاز و برق یکی و گاز و برق جدا تولید می گردد . علت وجود این کانکشن ها به خاطر تنوع دستگاه های مصرفی شما است .

این تورچ به علت کوچک بودن دارای لوازم منحصر به فرد خود است . این محصول دارای سه مدل دنباله ، کولت و کولت بادی ، دسته و سرامیک مخصوص است . در بقیه لوازم با تورچ های دیگر مشابه است .

این تورچ همانند دیگر تورچ های آرگون برای جوشکاری فولاد ، آهن ، استیل ، آلومینیوم ، منیزیم ، مس و آلیاژهای آن ، چدن ، برنج ، نیکل ، نقره ، تیتانیوم و سایر آلیاژها کاربرد دارد و می تواند در حالت های شیردار ، متحرک و ثابت مورد استفاده قرار بگیرد .

دنباله بلند تورچ WP9 برند trafimet
بستن

دنباله بلند تورچ WP9 برند trafimet

دنباله بلند تورچ WP9 یکی از اجزای اصلی یک تورچ است و معمولا دارای مدل های مختفی است که این مدل را دنباله کوتاه می نامند . دنباله بلند WP9 توسط شرکت trafimet ایتالیا تهیه و تولید می گردد .

این دنباله از آلیاژ برنج تهیه شده است و دارای روکش پلاستیکی است . این محصول برای گردنه های مینیاتوری و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

سرامیک سایز 5 تورچ WP12
بستن

سرامیک سایز 5 تورچ WP12 D-WELD

سرامیک سایز 5 تورچ WP12 یکی از محصولات مصرفی تورچ آرگون است که توسط شرکت D-WELD با بالاترین کیفیت تولید می گردد . این محصول همانطور که از نامش پیدا است از جنس سرامیک ساخته شده است و دارای سایزهای مختلف است که یکی از این سایزها 5  می باشد . این سرامیک شکننده است و در برابر ضربه به خاطر سرامیک بودنش بسیار شکننده است ولی از نطر حرارتی توان تحمل بسیار بالایی دارد . این سرامیک ها به سرامیک خمره ای نیز معروف است .

این سرامیک برای همه تورچ های تیگ هواخنک و آبخنک ( به غیر از تورچ های SR9 )  قابل استفاده است . این محصول دارای قطر 8 و قد 43 میلیمتر است و در بسته های 10 عددی به فروش می رسد . این سرامیک ها معمولا دارای رنگ صورتی  است ولی در برخی از شرکت به رنگ سفید تولید می گردد که طبق نظرسنجی خود مشتریان سرامیک های صورتی دارای کیفیت بهتری هستند .

دنباله کوتاه تورچ ERGOTIG 26F برند trafimet
بستن

دنباله کوتاه تورچ ERGOTIG 26F برند trafimet

دنباله کوتاه تورچ ERGOTIG 26F یکی از محصولات با کیفیت شرکت trafimet است که برای تورچ های جوشکاری تیگ ERGOTIG 26F مورد استفاده قرار می گیرد .

این محصول ساخته شده از برنج است دارای یک روکش پلاستیکی است که برای نگهداری الکترود تنگستن در سایز کوچک مورد استفاده قرار می گیرد .

سرامیک سایز 8
بستن

سرامیک سایز 8 D-WELD

سرامیک سایز 8 یکی از محصولات مصرفی تورچ آرگون است که توسط شرکت D-WELD با بالاترین کیفیت تولید می گردد . این محصول همانطور که از نامش پیدا است از جنس سرامیک ساخته شده است و دارای سایزهای مختلف است که یکی از این سایزها 8 می باشد .

این سرامیک شکننده است و در برابر ضربه به خاطر سرامیک بودنش بسیار شکننده است ولی از نطر حرارتی توان تحمل بسیار بالایی دارد .

این سرامیک برای همه تورچ های تیگ هواخنک و آبخنک ( به غیر از تورچ های SR9 )  قابل استفاده است . این محصول دارای قطر 12.5 میلیمتر است و در بسته های 10 عددی به فروش می رسد . این سرامیک ها معمولا دارای رنگ صورتی  است ولی در برخی از شرکت به رنگ سفید تولید می گردد که طبق نظرسنجی خود مشتریان سرامیک های صورتی دارای کیفیت بهتری هستند .

دنباله متوسط ERGOTIG 26F برند trafimet
بستن

دنباله متوسط ERGOTIG 26F برند trafimet

دنباله متوسط  ERGOTIG 26F یکی از محصولات با کیفیت شرکت trafimet است که برای تورچ های جوشکاری تیگ  ERGOTIG 26F مورد استفاده قرار می گیرد .

این محصول ساخته شده از آلیاژ برنج است و دارای مقاومت بسیار خوبی است و دارای یک روکش پلاستیکی است . این محصول برای نگهداری الکترود های تنگستن در سایز متوسط مورد استفاده قرار می گیرد .

کولت بادی WP9 سایز 1.6
بستن

کولت بادی WP9 سایز 4 D-WELD

 از محصولات مصرفی تورچ WP26 است که توسط شرکت D-WELD تهیه و تولید شده است . این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی است و از نوعی از آلیاژ مس است که بسیار در برابر حرارت مقاوم است .

این محصول به شکل یک لوله رزوه دار است که شکل موشکی دارد و دارای چهار عدد سوراخ است  که وظیفه نگهداری کولت و پخش گاز را بر عهده دارد .

سرامیک سایز 4 تورچ WP12
بستن

سرامیک سایز 4 تورچ WP12 D-WELD

سرامیک سایز 4 تورچ WP12 یکی از محصولات مصرفی تورچ آرگون است که توسط شرکت D-WELD با بالاترین کیفیت تولید می گردد . این محصول همانطور که از نامش پیدا است از جنس سرامیک ساخته شده است و دارای سایزهای مختلف است که یکی از این سایزها 4  می باشد . این سرامیک شکننده است و در برابر ضربه به خاطر سرامیک بودنش بسیار شکننده است ولی از نطر حرارتی توان تحمل بسیار بالایی دارد . این سرامیک ها به سرامیک خمره ای نیز معروف است .

این سرامیک برای همه تورچ های تیگ هواخنک و آبخنک ( به غیر از تورچ های SR9 )  قابل استفاده است . این محصول دارای قطر 6.5 و قد 43 میلیمتر است و در بسته های 10 عددی به فروش می رسد . این سرامیک ها معمولا دارای رنگ صورتی  است ولی در برخی از شرکت به رنگ سفید تولید می گردد که طبق نظرسنجی خود مشتریان سرامیک های صورتی دارای کیفیت بهتری هستند .

تورچ 18sc بینزل آلمان
بستن

تورچ 18sc بینزل آلمان

بی شک یکی از بهترین تولیدکنندگان اصلی تجهزات جوشکاری و برشکاری در کل جهان شرکت binzel است . این شرکت از سال 1990 فعالیت خود را آغاز کرده و توانسته محصولات بی رقیبی در زمینه جوشکاری های میگ/مگ ، تیگ ، پلاسما تولید نماید .

یکی از ازهمین محصولات با کیفیت تورچ  ABITIG® GRIP18 SC  است که برای جوشکاری با استفاده از گاز آرگون (تیگ) مورد استفاده قرار می گیرد . این تورچ توانایی تحمل 400  آمپر برای جریان AC  و 280  آمپر برای جریان DC دارد و ضمنا این تورچ آبخنک می باشد .

این محصول دارای چرخه زمانی قابل استفاده (Duty cycle) 100% است  و معمولا در اندازه های 4 متری تولید و توزیع می گردد . تنگستنهای های قابل استفاده از این تورچ از سایز 0.5 تا 4.8 است .

سرامیک سایز 4 تورچ WP9
بستن

سرامیک سایز 4 تورچ WP9 D-WELD

سرامیک سایز 4 تورچ  WP9یکی از محصولات مصرفی تورچ آرگون است که توسط شرکت D-WELD با بالاترین کیفیت تولید می گردد . این محصول همانطور که از نامش پیدا است از جنس سرامیک ساخته شده است  و برای تورچ های مینیاتوری WP9 ، WP20 مناسب می باشد . این محصول  دارای سایزهای مختلف است که یکی از این سایزها 4 می باشد . این سرامیک شکننده است و در برابر ضربه به خاطر سرامیک بودنش بسیار شکننده است ولی از نطر حرارتی توان تحمل بسیار بالایی دارد .

این سرامیک برای همه تورچ های تیگ هواخنک و آبخنک ( به غیر از تورچ های SR9 )  قابل استفاده است . این محصول دارای قطر 6.5 و قد 30 میلیمتر است و در بسته های 10 عددی به فروش می رسد . این سرامیک ها معمولا دارای رنگ صورتی  است ولی در برخی از شرکت به رنگ سفید تولید می گردد که طبق نظرسنجی خود مشتریان سرامیک های صورتی دارای کیفیت بهتری هستند .

تنگستن آبی دلتا
بستن

تنگستن آبی دلتا

تنگستن آبی دلتا یکی دیگر از تولیدات با کیفیت شرکت دلتا است که از دسته تنگستن های لانتان است و توانایی جوشکاری با آمپر های متوسط و بالا را دارد .

این محصول برای جوشکاری فلزات نظیر آهن ، استیل ، آلومینیوم ، منیزیوم ، تیتانیوم ، نیکل و مس مورد استفاده قرار می گیرد .

این تنگستن بسیار شبیه به تنگستن قرمز و طلایی است  و همانند تنگستن قرمز و طلایی همه فلزات را جوشکاری می کند فقط با ابن تفاوت که این محصول مانند تنگستن قرمز رادیو اکتیو ندارد و مانند تنگشتن طلایی برای یک فرایند الکتریکی DC نیست بلکه برای هر دو فرایند الکتریکی AC  و  DC مورد استفاده قرار می گیرد و برای انسان سرطان زا نیست .

این تنگستن دارای سایز های 0.5 ، 1 ، 1.6 ، 2.4 ، 3.2 ، 4 ، 6 ، 6.4 ، 8 و 10 می باشد .

دستگاه جوش تیگ PARS-DIGITIG PSQ 250 AC-DC آبخنک/هواخنک
بستن

دستگاه جوش تیگ PARS-DIGITIG PSQ 250 AC-DC آبخنک/هواخنک گام الکتریک

دستگاه جوش تیگ و جوش برق  PARS-DIGITIG PSQ 250AC-DC آبخنک  یکی از دستگاه های اینورتری با ویژگی هایی نظیر سیستم EASY PULSE  ، امکان شکل مربعی ، مثلثی ، ترکیبی ، قابلیت تظیم فرکانس به صورت سینرجیک(hz 0/5-500 ) است  که  برای جوشکاری تمامی فلزات از جمله آلومینیوم مورد استفاده قرار می گیرد .

این دستگاه از تکنولوژی اینورتر IGBT بهره می برد. توان خروجی این دستگاه تا 250  آمپر است. این محصول دارای 27.7 کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق سه فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 7.6 کیلو ولت آمپر می باشد .

سرامیک 8 بلند
بستن

سرامیک 8 بلند D-WELD

سرامیک سایز 8 بلند یا 8L یکی از محصولات مصرفی تورچ آرگون است که توسط شرکت D-WELD با بالاترین کیفیت تولید می گردد . این محصول همانطور که از نامش پیدا است از جنس سرامیک ساخته شده است و دارای سایزهای مختلف است که یکی از این سایزها 8L  می باشد . این سرامیک شکننده است و در برابر ضربه به خاطر سرامیک بودنش بسیار شکننده است ولی از نطر حرارتی توان تحمل بسیار بالایی دارد .

این سرامیک برای همه تورچ های تیگ هواخنک و آبخنک ( به غیر از تورچ های SR9 )  قابل استفاده است . این محصول دارای قطر 12.5 میلیمتر است و در بسته های 10 عددی به فروش می رسد . این سرامیک ها معمولا دارای رنگ صورتی  است ولی در برخی از شرکت به رنگ سفید تولید می گردد که طبق نظرسنجی خود مشتریان سرامیک های صورتی دارای کیفیت بهتری هستند .

گردنه ERGOTIG 26F برند trafimet
بستن

گردنه ERGOTIG 26F برند trafimet

گردنه تورچ ERGOTIG 26F یکی از محصولات با کیفت شرکت trafimet برای تورچ های تیگ است که دارای کیفیت بسیار بالایی است . این محصول هواخنک است و دارای انعطاف بسیار خوبی است .

این محصول ساخته شده از نوعی آلیاژ مس است که دارای یک روکش لاستیک نسوز است . این گردنه اصلی ترین قسمت یک تورج است که لوازم هایی مثل کولت ، کولت بادی ، تنگستن  و دنباله روی آن بسته می گردد .

4) دستگاه جوش چندکاره DIGI MIG 201
بستن

دستگاه جوش مینی میگ و الکترود DIGI MIG 201 گام الکتریک

دستگاه جوش چندکاره  DIGI MIG 201 یکی از دستگاه های اینورتری چندکاره شرکت گام الکتریک است که برای جوشکاری ورق های از جنس فولاد ضد زنگ ، آلومینیوم  و فولاد با پاشش روی ( گالوانیزه ) مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه همانطور که اشاره کردیم برای جوشکاری الکترود و جوشکاری میگ ( جوش با گاز co2 ) ، جوشکاری تیگ مورد استفاده قرار می گیرد .

این دستگاه از تکنولوژی IGBT اینورتر بهره می برد. توان خروجی این دستگاه تا 200 آمپر است. این محصول دارای 19.5 کیلوگرم وزن و تغذیه برق آن از برق تک فاز است که حداکثر توان مصرفی آن 9 کیلو ولت آمپر می باشد .

تورچ 26بینزل آلمان
بستن

تورچ 26بینزل آلمان

بی شک یکی از بهترین تولیدکنندگان اصلی تجهزات جوشکاری و برشکاری در کل جهان شرکت binzel است . این شرکت از سال 1990 فعالیت خود را آغاز کرده و توانسته محصولات بی رقیبی در زمینه جوشکاری های میگ/مگ ، تیگ ، پلاسما تولید نماید .

یکی از ازهمین محصولات با کیفیت تورچ  ABITIG® GRIP 26 است که برای جوشکاری با استفاده از گاز آرگون (تیگ) مورد استفاده قرار می گیرد . این تورچ توانایی تحمل 180 آمپر برای جریان AC  و 130  آمپر برای جریان DC دارد .

این محصول دارای چرخه زمانی قابل استفاده (Duty cycle) 35% است  و معمولا در اندازه های 4 متری تولید و توزیع می گردد . تنگستنهای های قابل استفاده از این تورچ از سایز 0.5 تا 4.0 است .

دنباله بلند WP9
بستن

دنباله بلند WP26 D-WELD

دنباله بلند WP26 یکی از محصولات با کیفیت شرکت D-WELD است که برای تورچ های جوشکاری تیگ  WP26 مورد استفاده قرار می گیرد .

این محصول ساخته شده از آلیاژ برنج است و دارای مقاومت بسیار خوبی است و دارای یک روکش پلاستیکی است . این محصول برای نگهداری الکترود های تنگستن در سایز بزرگ (17.5 سانت ) مورد استفاده قرار می گیرد .