الکترود خشک کن

الکترود خشک کن

wire (1)

سیم جوش تو پودری

سیم جوش تیگ

سیم جوش تیگ

سیم جوش میگ

سیم جوش میگ

سیم جوش زیرپودری

سیم جوش زیرپودری

electrode (1)

الکترود جوشکاری

electrode (1)

الکترود جوشکاری

سیم جوش زیرپودری

سیم جوش زیرپودری

سیم جوش میگ

سیم جوش میگ

سیم جوش تیگ

سیم جوش تیگ

wire (1)

سیم جوش تو پودری

الکترود خشک کن

الکترود خشک کن

الکترود جوشکاری چدن 1094 آما

برای جوشکاری الکترود 1094 آما جوش را متناوب نگه دارید و قوس را کوتاه برقرار کنید زیرا در این صورت حرارت طولانی مدت ممکن است باعث ایجاد ترک در لبه اتصال شود.

فیلر جوشکاری استیل 309 تیگ فیلارک

مشخصات فیلر جوشکاری استیل 309 تیگ فیلارک فیلر جوشکاری استیل 309 تیگ فیلارک یکی از محصولات شرکت فیلارک است که

سیم جوش استیل ER385 بهلر

سیم استیل ER385 بهلر UTP بدون پوشش و مقاوم .در برابر خوردگی برای جوشکاری استیل زنگ نزن. آستنیتی از نوع 20Cr-25Ni-4.5Mo-1.5Cu مناسب است.حاصل جوش این سیم جوش در برابر خوردگی و تنش و .همچنین در برابر حمله اسیدهای غیراکسیدکننده مقاومت خوبی نشان می دهد. جوش حاصل از این سیم جوشکاری از جهت مقاومت در برابر خوردگی و شکاف تنشی. از فولادهای معمولی 18Cr-8Ni-Mo بهتر است.   سیم استیل ER385 بهلر UTP بدون پوشش و مقاوم .در برابر خوردگی برای جوشکاری استیل زنگ نزن. آستنیتی از نوع 20Cr-25Ni-4.5Mo-1.5Cu مناسب است.حاصل جوش این سیم جوش در برابر خوردگی و تنش و .همچنین در برابر حمله اسیدهای غیراکسیدکننده مقاومت خوبی نشان می دهد. جوش حاصل از این سیم جوشکاری از جهت مقاومت در برابر خوردگی و شکاف تنشی. از فولادهای معمولی 18Cr-8Ni-Mo بهتر است. سیم استیل ER385 بهلر UTP بدون پوشش و مقاوم .در برابر خوردگی برای جوشکاری استیل زنگ نزن. آستنیتی از نوع 20Cr-25Ni-4.5Mo-1.5Cu مناسب است.حاصل جوش این سیم جوش در برابر خوردگی و تنش و .همچنین در برابر حمله اسیدهای غیراکسیدکننده مقاومت خوبی نشان می دهد. جوش حاصل از این سیم جوشکاری از جهت مقاومت در برابر خوردگی و شکاف تنشی. از فولادهای معمولی 18Cr-8Ni-Mo بهتر است. سیم استیل ER385 بهلر UTP بدون پوشش و مقاوم .در برابر خوردگی برای جوشکاری استیل زنگ نزن. آستنیتی از نوع 20Cr-25Ni-4.5Mo-1.5Cu مناسب است.حاصل جوش این سیم جوش در برابر خوردگی و تنش و .همچنین در برابر حمله اسیدهای غیراکسیدکننده مقاومت خوبی نشان می دهد. جوش حاصل از این سیم جوشکاری از جهت مقاومت در برابر خوردگی و شکاف تنشی. از فولادهای معمولی 18Cr-8Ni-Mo بهتر است.  

سیم جوش استیل ER 308-LSI بهلر UTP

مشخصات AWS : A5.9 : ER308LSi سیم جوش استیل ER 308-LSI یک سیم کروم نیکل مقاوم در برابر خوردگی است که برای جوشکاری آلیاژ های نیکل کروم آستنیتی Ni 18 و Cr 8 است. این سیم جوش مقاومت مناسبی در مقابل خوردگی دارد.به دلیل کربن کم موجود در این سیم جوش در مواردی که خورندگی بین داه ها وجود دارد توصیه می شود. به دلیل وجود سلیسیوم در این سیم جوشکاری خواص چسبندگی بهتری دارد.این آلیاژ به صورت گسترده ای در صنایع شیمیایی و صنایع غذایی و همچنین برای لوله ها و دیگهای بخار استفاده می شوند.

الکترود استیلE 312-16 بهلر UTP

مشخصات AWS : A5.4 : E312-16 الکترود استیلE 312-16 در اصل برای جوشکاری آلیاژهای کششی بالا برای آلیاژهای مقاوم در

سیم جوش توپودری کد 205F آما

سیم جوش تو پودری یکی از محصولات با کیفیت شرکت آما است که در داخل کشور عزیزمان ایران تهیه و تولید می شود.

سیم جوش توپودری کد 205F آما

این سیم جوش قلیایی است و برای حالت تخت و سر بالا جوشکاری مناسب است و سر باره آن براحتی جدا می گردد.

این سیم جوش توپودری امروزه برای صنایع ریلی، کشتی سازی، مخازن تحت فشار بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.

این سیم جوش ها دارای سایزهای 1.2 و 1.6 هستند که در قرقره های 15 کیلویی پیچیده شده است.

جوشکاری تو پودری برای صنایع بزرگ و جوش هایی با قطر بسیار ضخیم استفاده و کاربرد دارند.

سیم جوش مس ERCuSn-C بهلر UTP

مشخصات سیم جوش مس ERCuSn-C بهلر UTP مشخصات AWS : A-5.7 : ERCuSn-C سیم جوش مس ERCuSn-C بهلر UTP برای

سیم مس ERCuSn-C ایساب

مشخصات AWS : A-5.7 : ERCuSn-C سیم جوش برنج فسفر ERCuSn-Cبرای جوشکاری سطوح کاربرد دارد.قلع بالاتر در این سیم جوش

الکترود 7018 فیلارک

مشخصات الکترود 7018 فیلارک الکترود 7018 فیلارک از محصولات تولیدی و پرفروش این شرکت است که داری قوس ثابت و

الکترود جوشکاری 310 فیلارک

الکترود 310  فیلارک یکی دیگر از تولیدات این شرکت است که از خانواده الکترودهای روتیلی با روکش زنگ نزن ( استیل) می باشد . از این الکترود برای جوشکاری کوره‌های آنیل و کوره‌های‌‌ روکش کاری سخت و در ساخت بویلرهای بخار استفاده می گردد .ازان مدل الکترود جوشکاری می توان تا دمای 1050 درجه سانتی گراد استفاده نمود .

برای خشک کردن الکترودها باید به دستور العمل شرکت سازنده آن توجه نمایید چون این موضوع اگر رعایت نشود بازدهی لازم را ندارد . اگر زمان زیاد تر از توصیه شرکت سازنده الکترود را در داخل آوون بگذارید باعث می گردد که مواد عالی داخل الکترود بسوزد و فاسد شود و بلعکس این هم اگر کمتر از زمان پیشنهادی شرکت سازنده الکترود را از داخل آوون بیرون بیارید رطوبت آن خشک نشده و جوش استانداری برای شما به ارمغان نمی آورد .

این الکترود باید در دمای 330 الی 380  درجه سانتی گراد به مدت دو ساعت در داخل آوون بماند تا رطوبت آن به خوبی از بین برود .

الکترود E CoCr-E ( کبالت 21 ) ایساب

مشخصات الکترود E CoCr-E ( کبالت 21 ) ایساب AWS A5.13/AME A5.13 ECoCr-E الکترود E CoCr-E ( کبالت 21 )

الکترود E CoCr-A ( کبالت 6 ) بهلر UTP

مشخصات الکترود E CoCr-A ( کبالت 6 ) بهلر UTP مشخصات AWS : AWS A5.13/AME A5.13 ECoCr-A الکترود E CoCr-A

الکترود استیلE 316L-16 بهلر UTP

مشخصات الکترود استیلE 316L-16 بهلر UTP الکترود استیلE 316L-16 بهلر UTP برای جوشکاری استیل 316L و 318 مورد استفاده قرار

سیم جوش استیل 316 میگ میکا

مشخصات سیم جوش استیل 316 میگ میکا سیم جوش استیل 316 میگ میکا یکی از سیم جوش های محبوب بازار

سیم جوش آلومینیوم ER 5183 بهلر UTP

مشخصات سیم جوش آلومینیوم ER 5183 بهلر UTP مشخصات AWS : A5.10 : ER5183 سیم جوش آلومینیوم ER 5183 بهلر

سیم جوش توپودری کد F156 آما

سیم جوش تو پودری یکی از محصولات با کیفیت شرکت آما است که در داخل کشور عزیزمان ایران تهیه و تولید می شود .

سيم تو پودري آلياژ متوسط از نوع قليايي كه فلز جوشي مقاوم به سايش با چقرمگي خوب ايجاد مي كند و براي قطعاتي كه در معرض سايش زيادي هستند، مناسب است. فلزجوش عاري از ترك است و انعطاف پذيري خوبي دارد. بنابراين مقاوم به شوك و ضربه است. ماشين كاري فقط با سنگ زني قابل انجام است.

 در حالتي كه فلز پايه از نوع فولادهاي بدجوش باشد.این سیم جوش امروزه برای قطعات ماشين حفاري، ناخن هاي بيل لدر، نقاله هاي حلزوني، تيغه هاي رنده، ناخن هاي بيل مكانيكي، فك سنگ شكن، سنگ شكن مخروطي  بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد .

 این سیم جوش ها دارای سایزهای 1.4 ، 1.6 ،2 و 2.4 هستند که در قرقره های 15 کیلویی پیچیده شده است .

الکترود جوشکاری 7018 میکا

مشخصات الکترود جوشکاری 7018 میکا الکترود جوشکاری 7018 میکا یکی از الکترود های محبوب و پرفروش شرکت آما است که

آون 70 کیلویی

یکی از محصولات مصرفی و مهم در صنعت جوشکاری MMA ، قوس دستی یا جوش برق آون یا الکترود خشک کن است که برای خشک کردن الکترود های جوشکاری تا دمای 400 درجه سانتیگراد مورد استفاده قرار می گیرد .

 این محصول دارای 220 ولت برق و توان الکتریکی 250 وات است که در کشور عزیزمان ایران تولید می گردد . این محصول دارای دو طبقه و یکی از مدل های آون یا الکترود خشک کن است که ظرفیت گنجایش 70 کیلو الکترود را دارد .

سیم جوش استیل ER 309L بهلر

سیم جوش ER 309L بهلر بصورت میله بدون. پوشش از جنس کروم – نیکل است که در مقابل خورندگی نیز مقاوم است.برای جوشکاری فولادهای مشابه با .ترکیب Cr24 Ni13 مناسب است. همچنین سیم جوش استیل 309L برای ایجاد لایه بافر روی .فولادهای CMn و اتصالات غیر مشابه استفاده می شود. هنگام استفاده از این سیم جوش به عنوان لایه بافر .و در اتصالات غیر مشابه ، لازم است رقت جوش کنترل شود. مقاومت جوش حاصل در برابر خوردگی مناسب است . در هنگام اتصال فلزات غیر مشابه مقاومت. در برابر خوردگی در درجه کمتری از اهمیت برخوردار است.

سیم جوش ER 309L بهلر بصورت میله بدون. پوشش از جنس کروم – نیکل است که در مقابل خورندگی نیز مقاوم است.برای جوشکاری فولادهای مشابه با .ترکیب Cr24 Ni13 مناسب است. همچنین سیم جوش استیل 309L برای ایجاد لایه بافر روی .فولادهای CMn و اتصالات غیر مشابه استفاده می شود. هنگام استفاده از این سیم جوش به عنوان لایه بافر .و در اتصالات غیر مشابه ، لازم است رقت جوش کنترل شود. مقاومت جوش حاصل در برابر خوردگی مناسب است . در هنگام اتصال فلزات غیر مشابه مقاومت. در برابر خوردگی در درجه کمتری از اهمیت برخوردار است.

الکترود استیل E 307-16 بهلر UTP

مشخصات الکترود استیل E 307-16 بهلر UTP AWS : A5.4 : E307-16 الکترود استیل E 307-16 بهلر UTP یک الکترود آستنیتی
0/5 (0 نظر)