cutting nozzle

نازل برش

cuttingMachine

تجهیزات نیمه اتوماتیک

pipecutting

لوله برها

tool-box (1)

ست جوش و برش

gasheating

مشعل گرمکن گاز

acc (1)

متعلقات جوش و برش

gaswelding

سرپیک جوشکاری

heatingset

سرپیک گرمکن هواگاز

cnccutting

برش اتوماتیک هواگاز

CUTTINGtorch

سرپیک برشکاری

weldingNozzle

نازل جوش

safty (1)

ایمنی جوشکاری هواگاز

CUTTINGtorch

سرپیک برشکاری

gaswelding

سرپیک جوشکاری

tool-box (1)

ست جوش و برش

cutting nozzle

نازل برش

weldingNozzle

نازل جوش

heatingset

سرپیک گرمکن هواگاز

gasheating

مشعل گرمکن گاز

cuttingMachine

تجهیزات نیمه اتوماتیک

safty (1)

ایمنی جوشکاری هواگاز

cnccutting

برش اتوماتیک هواگاز

acc (1)

متعلقات جوش و برش

pipecutting

لوله برها

سری نازل مسی سایز 7 KASWELD ترکیه

یکی از شرکت های تولیدکننده صنعت هواگاز KASWELD ترکیه است که دارای محصولات گوناگونی است . سری مسی های این شرکت برگرفته و طراحی شده از مدل سری مسی های  گلور سوئیس است که در سایزهای 1 تا 8 تولید و تهیه می گردد .

سری مسی سایز 7 KASWELD ترکیه دارای کیفیت قابل قبولی است و نسبت به سری مسی های جوشکاری گلور سوئیس قیمت پایین تری دارد . این محصول برای نازل های جوشکاری سایز 8 مورد استفاده قرار می گیرد

نازل برش 6290 NFF هریس

یکی از محصولات مهم در صنعت برشکاری نازل برش است که میزان ضخامت برش کاربر را تعیین می کند . این محصول دارای کیفیتی بسیار بالایی است که دارای سایزهای 1 ، 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 7 می باشد .

نازل جوشکاری هواگاز گلور

فرایند جوشکاری حاصل گرمای شعله ایجاد شده از مخلوط اکسیژن و گاز سوزاننده است که از نازل جوشکاری خارج می شود . بنابراین برای ضخامت های مختلف قطعه کار نازل متناسب مورد نیاز است . نازل های جوشکاری سوئیس برای ضخامت های 0.2 میلیمتر تا 30 میلیمتر در نه سایز که با اعداد 0 تا 8 مشخص می شوند ،  طراحی شده اند . شکل شعله و وزن نازل جوش از دلایل برتری این محصول است.

نازل جوشکاری گلور

همچنین سه سایز 9 و 10 و 12 برای جوشکاری ضخامت های بیشتر طراحی شده است.

همه انواع نازل های جوشکاری بر روی دسته استاندارد نصب می گردد.

سرپیک جوش طلاسازی موریس تایوان

سرپیک طلاسازی موریس تایوان یکی از محصولات محبوب در صنعت طلاسازی است که برای جوش و حرارت دادن به فلز هایی نظیر آهن ، مس ، طلا و کلیه کارهای ظریف کاری مورد استفاده قرار می گیرد .

این محصول دارای یک دسته که شامل یک شیر اکسیژن به رنگ سبز و یک شیر گاز به رنگ قرمز است که برای تنظیم فشار مورد استفاده قرار می گیرد .

این سرپیک به علت کوچک بودن بسیار محبوب است و کپی شده از برند اسمیت امریکا است و به همین دلیل این محصول را با نام های اسمیت ، سری اسمیت ، جوش ظریفکاری یا سرپیک طلاسازی می شناسند .

این سرپیک دارای چهار سری سوزن است که برای ضخامت های مختلف جوشکاری روی این محصول نصب می گردد و همچنین شلنگ این محصول که دارای انعطاف و سبکی خاصی است .

نازل جوش سایز 3 زینسر آلمان

یکی از محصولات کاربردی و مصرفی در صنایع جوشکاری هواگاز است که دارای کیفیت بسیار بالایی است. این

نازل جوش سایز 3 زینسر آلمان

این مجموعه از نازل های جوشکاری این شرکت است که از آلیاژ مس و برنج تهیه و تولید شده است.

نازل های جوشکاری این شرکت از لحاظ کیفیت با هیچ برندی قابل قیاس نیست و به همین دلیل این محصولات دارای قیمت نسبتا بالایی هستند.

همانطور که اشاره کردیم این محصول هواگاز است و با گازهای اکسیژن، استیلن و پروپان قابل استفاده است.

جریان و فشار مورد نیاز برای این نازل 2.5 بار برای گاز اکسیژن و 0.35 بار برای گاز استیلن یا پروپان است.

شما با استفاده از این محصول می توانید از ضخامت 2 تا 4 میلیمتر را جوشکاری نمایید که در صورت نیاز به ضخامت بیشتر باید از نازل بزرگتر استفاده نمایید.

ست جوش و برش سبک به همراه مانومتر گلور

یک جعبه فلزی بزرگ به همراه کلیه متعلقات جوشکاری و برشکاری ، در این جعبه علاوه بر 6 عدد نازل جوشکاری طلاسازی سه عدد نازل جوشکاری بسیار ظریف قراردارد . همچنین ست برشکاری سبک و دو عدد رگلاتور گاز اکسیژن و استیلن برای سهولت حمل در یک جعبه قابل حمل قرار می گیرند

فلاشبک پشت دسته گلور

برای جلوگیری از برگشت شعله در جوشکاری و یا برشکاری هواگاز تجهیزات ایمنی مورد نیاز است و از جمله این تجهیزات می توان به فلاشبک آرستور اشاره نمود محل نصب فلاشبک می تواند بلافاصله بعد از سرپیک باشد که به آن فلاشبک پشت دسته می گویند .

محدوده فشار این فلاشبک برای گاز اکسیژن تا 15 بار و برای گاز استیلن تا 1.5 بار است و محل نصب آن به جای مهره دنباله پشت دسته است.

سایز اتصال برای فلاشبک اکسیژن پشت دسته ¼ و برای فلاشبک استیلن پشت دسته 8/3 چپ گرد است.

همچنین دور بودن محل نصب فلاشبک از سیلندر باعث آرامش بیشتر کاربر می گردد.

فلاشبک ها به 3 نوع : پشت دسته ، بین شیلنگ و پشت مانومتری تقسبم می شوند

فلاشبک پشت دسته گلور

سری گرمکن H5M ایلدیز ترکیه

یکی از محصولات مصرفی و کاربردی در صنعت هواگاز سری های گرمکن هستند که دارای سایزهای مختلفی هستند که یکی از آنها مدل M37055 است که به نام سری H5M در میان صنتعگران معروف می باشد که آلیاژ مس تهیه و تولید شده است.

سری گرمکن H5M ایلدیز ترکیه

تنها تفاوت این مدل با سری های عادی تمام مس بودن این سری ها است که باعث طول عمر بیشتر این محصولات می گردد .

گرمکن های هواگاز همگی توانایی ایجاد 2600 تا 2800 درجه گرما را دارند که این گرما ربطی به سایز آنها ندارد و فقط با بزرگ شدن سایز های آن شعاع گرم کردن آن تغییر می کند .

این گرمکن همانطور که گفتیم هواگاز است و توسط گازهای اکسیژن و پروپان قابل استفاده است . فشار قابل تنظیم و توصیه شده برای گاز اکسیژن 6 تا 7 بار و برای گاز پروپان 0.3 تا 1 بار می باشد .

مصرف گاز اکسیژن این مدل سری گرمکن بین 22 تا 22.5 مترمکعب بر ساعت و برای گاز پروپان 7.9 تا 12.7 مترمکعب بر ساعت است .

نازل کوئیکه سایز 0 اصل ژاپن

نازل کوئیکه یکی از محصولات با کیفیت کشور ژاپن هست که هنوز از لحاظ کیفیتی با وجود صدها برند در دنیا بی رقیب می باشد . این نازل را به خوبی تمامی صنعتگرانی که کار برشکاری را انجام می دهند می شناسند و نیازی به هیچ تعریف و تبلیغی نیست .

این محصول دارای سایز های 0 تا 8 می باشد که از ضخامت 1 تا 500 میلیمتر را توانایی برش دارد . این نازل به علت محبوبیت و درخواست صنعتگران بسیار پرفروش بوده و از همین رو عده ای افراد سودجو نازل های چینی این محصول را به جای اصلی به فروش می رسانند که از شما تقاضا داریم که از فروشگاه های معتبر تقاضا نمایید .

نازل کوئیکه سایز 0 اصل ژاپن یکی از این سایز نازل ها است که برای ضخامت تا 1 میلیمتر توسط گاز اکسیژن و استیلن یا پروپان مورد استفاده قرار می گیرد .

سری مسی جوشکاری سایز 8 ایلدیز ترکیه

یکی از شرکت های تولیدکننده صنعت هواگاز ایلدیز ترکیه است که دارای محصولات گوناگونی است. سری مسی های این شرکت برگرفته و طراحی شده از مدل سری مسی های  گلور سوئیس است که در سایزهای 0 تا 8 تولید و تهیه می گردد.

سری مسی جوشکاری سایز 8 ایلدیز ترکیه

دارای کیفیت بسیاربالایی است که نسبت به سری مسی های جوشکاری گلور سوئیس قیمت پایین تری دارد. این محصول برای نازل های جوشکاری سایز 8 مورد استفاده قرار می گیرد .این محصول را با کد فنی 2018 نیز می شناسند.

این محصول همانطور که می دانید برای نازل های جوشکاری هواگاز مورد استفاده قرار می گیرد و با گازهای اکسیژن، استیلن و پروپان قابل استفاده است.

این سری مسی فشار کاری 2.5 بار برای گاز اکسیژن و 0.25 و 0.35 برای گاز استیلن دارد و برای جوشکاری ضخامت 20 تا 30 میلیمتر مناسب است .

نازل جوش هواگاز سایز 8 KASWELD ترکیه

یکی از شرکت های تولیدکننده صنعت هواگاز KASWELD ترکیه است که دارای محصولات گوناگونی است . نازل های جوشکاری این شرکت برگرفته و طراحی شده از مدل نازل های جوش گلور سوئیس است که در سایزهای 1 تا 8 تولید و تهیه می گردد .

نازل جوش سایز 8 KASWELD ترکیه دارای کیفیت قابل قبولی است و نسبت به نازل های جوشکاری گلور سوئیس قیمت پایین تری دارد . این محصول برای جوشکاری ضخامت از 20 تا 30 میلیمتر مناسب است.

سوزن نازل برش سایز 100-50 KASWELD ترکیه

شرکت کسولد ترکیه برای محصولات برش طرح گلور خود سه سایز نازل یا سوزن تولید نموده است که یکی از سایزهای آن سوزن یا نازل سایز 100-50 کسولد است .

 این محصول دارای کیفیت قابل قبولی است و ساخته شده از جنس برنج است . این نازل ها برای سرپیک های برش دو تیکه طرح گلور مورد استفاده قرار می گیرد .

نازل برشکاری سه پله ( نازل میکس ) ایلدیز ترکیه

نازل سرپیک برش پروپان ایلدیز که به آن نازل سه پله یا نازل میکس نیز می گویند از دو قطعه جداگانه که به آن نازل و شعله پوش گفته می شود تشکیل شده مسیر وسط نازل جهت عبور اکسیژن برش و سطح بین نازل و کلاهک برای عبور گاز پیشگرم که از اکسیژن و پروپان یا گاز طبیعی تشکیل می شود .

از قابلیتهای نازل میکس ایلدیز برشکاری با هر دو گاز طبیعی و پروپان است . البته حجم و فشار مورد نیاز در گاز طبیعی بیشتر است .

این نازلها برای سایز 3 الی 500 میلیمتر طراحی شده اند و با انواع سرپیک بوتانی همخوانی دارند.

فک برشکاری گلور

برشکاری هوا گاز بوسیله شعله ایجاد شده از ترکیب اکسیژن و گاز سوزاننده همچون پروپان و ...  به عنوان پیشگرم استفاده می نماید و سپس اکسیژن برشکاری باعث افزایش حرارت و پاشش فلز و درنتیجه برش آن می شود.این وظیفه برعهده فک برشکاری  است که با نصب روی دسته و اضافه شدن نازل برشکاری را انجام دهد.

فک برشکاری گلور

مجموعه دسته برش ، فک برش و نازل کار برش کاری را انجام می دهند برشکاری هوا گاز بوسیله شعله ایجاد شده از ترکیب اکسیژن و گاز سوزاننده همچون پروپان و ...  به عنوان پیشگرم استفاده می نماید و سپس اکسیژن برشکاری باعث افزایش حرارت و پاشش فلز و درنتیجه برش آن می شود.این وظیفه برعهده فک برشکاری  است که با نصب روی دسته و اضافه شدن نازل برشکاری را انجام دهد.

مجموعه دسته برش ، فک برش و نازل کار برش کاری را انجام می دهند

نازل برش 75 تا 150 میلیمتر کف تخت ایلدیز ترکیه

یکی از نیازهای اصلی و مصرفی در هر سیستم برشکاری نازل برش است که این محصولات معمولا در هر شرکت هرنوع نازل یک شکل و اندازه ای دارد که در ادامه در مورد آن توضیح خواهیم داد.

نازل برش 75 تا 150 میلیمتر کف تخت ایلدیز ترکیه

یکی از همین نازل هاست که با کد فنی 45406NP شناسایی می گردد و به نام کف تخت می شناسند.

نازل های شرکت ایلدیز ترکیه طراحی شده و کپی شده از نازل های هریس امریکا است که نازل های NFF یا NP معروف هستند.

این محصول برای برش به  4.8 تا 6.1 بار فشار اکسیژن و 0.5 بار فشار پروپان نیاز دارد  و برای برشکاری تا ضخامت 75 تا 150 میلیمتر مناسب است.

سرپیک جوشکاری مدل 2211 آروا

سرپیک جوشکاری مدل 2211 آروا

سرپیک جوشکاری2211 یکی از محصولات با کیفیت شرکت آروا می باشد که دارای 15 ماه گارانتی می باشد .

این سرپیک برای جوشکاری انواع لوله های برنجی ، مسی و آهنی مورد استفاده قرار می گیرد . ای سرپیک ساخته شده به روش هات فورج است و به همین دلیل از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است . این محصول دارای 4 عدد نازل جوشکاری ، یک دسته با قابلیت تنظیم فشار گاز و اکسیژن می باشد . این محصول طرح گلور سوئیس  می باشد .

این سرپیک برای جوشکاری انواع لوله های برنجی ، مسی و آهنی مورد استفاده قرار می گیرد . ای سرپیک ساخته شده به روش هات فورج است و به همین دلیل از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است . این محصول دارای 4 عدد نازل جوشکاری ، یک دسته با قابلیت تنظیم فشار گاز و اکسیژن می باشد . این محصول طرح گلور سوئیس  می باشد . مشاهده محصولات جوش

فاوریت 2 ( دستگاه برش برقی دو فک زینسر)

دستگاه برش برقی دو فک زینسر آلمان برای کارهای حرفه ای بسیار مناسب است و برشکاری توسط دو فک باعث افزایش سرعت می گردد همچنین قدرت برشکاری آن با توجه به طراحی خاص فک و گازرسانی مناسب تا 250 میلیمتر قابل افزایش است . قرار دادن قرقره و پرگار برش کاری باعث افزایش قابلیت گردبری در این ماشین برشکاری شده است. طول ریل همراه این دستگاه برش 3 متر و وزن حدودی دستگاه 19 کیلوگرم است.

نازل کوئیکه سایز 3 اصل ژاپن

نازل کوئیکه سایز 3 اصل ژاپن

یکی از محصولات با کیفیت کشور ژاپن هست که هنوز از لحاظ کیفیتی با وجود صدها برند در دنیا بی رقیب می باشد. این نازل کویکه را به خوبی تمامی صنعتگرانی که کار برشکاری را انجام می دهند می شناسند و نیازی به هیچ تعریف و تبلیغی نیست.

این نازل کویکه دارای سایز های 0 تا 8 می باشد که از ضخامت 1 تا 500 میلیمتر را توانایی برش دارد. این نازل کوئیکه به علت محبوبیت و درخواست صنعتگران بسیار پرفروش بوده و از همین رو عده ای افراد سودجو نازل های چینی این محصول را به جای اصلی به فروش می رسانند که از شما تقاضا داریم که از فروشگاه های معتبر تقاضا نمایید.

نازل کوئیکه ژاپن یکی از این سایز نازل ها است که برای ضخامت 30 تا 50 میلیمتر توسط گاز اکسیژن و استیلن یا پروپان مورد استفاده قرار می گیرد.

نازل برش 200 تا 300 میلیمتر کف تخت ایلدیز ترکیه

یکی از نیازهای اصلی و مصرفی در هر سیستم برشکاری، نازل برش است که این محصولات معمولا در هر شرکت هرنوع سرپیک یک شکل و اندازه ای دارد که در ادامه در مورد آن توضیح خواهیم داد .

نازل برش 200 تا 300 میلیمتر کف تخت ایلدیز ترکیه

یکی از همین نازل برش ها است که با کد فنی 45408NP شناسایی می گردد و به نام کف تخت می شناسند.

نازل های شرکت ایلدیز ترکیه طراحی شده و شبیه سازی شده از نازل های هریس امریکا است که نازل های NFF یا NP معروف هستند.

این محصول برای برش به  6.5تا 7.2 بار فشار اکسیژن و 0.7 بار فشار پروپان نیاز دارد و برای برشکاری تا ضخامت 200 تا 300 میلیمتر مناسب است.

فندک جوشکاری هواگاز گلور

جوش و برش اکسی استیلن بر اساس شعله آتش ایجاد شده و برای روشن نمودن شعله لازم است وسیله ای همچون فندک در اختیار داشته باشید . انواع مختلف فندک جوشکاری به دلیل ایجاد جرقه و فاصله متناسب با دست در فرآیند جوش و برش هواگاز مورد استفاده قرار می گیرد.